Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou - Jak to się zaczęło? (Przeczytany 96675 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Zanarhi
  • [*]
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #180
U mnie zaczęło się to od nijakich poszukiwań w celu odnalezienia remixów This is Sparta. Po jakimś czasie (mam niesamowite szczęści jeśli chodzi o znajdowanie w internecie świetnych rzeczy) trafiłem na U.N. Owen was Her. Wpisałem frazę w wyszukiwarce Youtube po czym znalazłem jak pan Raak100 ciśnie panią Flandre. Od tej pory powiedziałem "ZAGRAM". Zacząłem od Imperishable Night. Pomimo jakiegoś czasu (trochę minęło lat, dwa może nawet i trzy albo i więcej) wciąż cisnę poziom normal/hard, ale pasjonuję się muzyką Touhou. Cała moja skarbnica utworów to YouTube, a gier to pulpit... Tak marnuję miejsce na kilkanaście ikon i oryginalnych i fanowskich gier. Ale dzięki temu jednemu utworowi moje życie się zmieniło. Jednak wciąż moi znajomi uważają Touhou project za coś słabego. Jest może kilku fanów, ale im się nie chce czytać opowiadań i tak dalej...

  • WanWan
  • [*]
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #181
Kiedyś dawno temu było takie forum obrazkowe 4chan gdzie ludzie wrzucali obrazki, ja niektóre mimowolnie zapisywałem podczas przeglądania, a wśród nich było dużo tych z toho, więc gdy dowiedziałem się skąd są to zacząłem badać temat i zagrałem z raz w PCB. Też założyłem sobie konto na tym słynnym serwisie tołczu.ru, ale zapomniałem o nim zanim zacząłem się udzielać, potem wróciłem, znów zapomniałem i teraz jeszcze raz wróciłem.
Liczba sempajów, którzy mnie zauważyli: 0

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #182
4chan to taka piękna część internetu. Naprawia ludzi.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #183
Tak, to 4chanowi zawdzięczamy Rickrolle, Pedomisie, chanomowę, Fandom MPL i Touhou.
R34 pominę, bo to jest odwieczna misja tego miejsca.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #184
Brzmisz tak jak byś chciał wymienić jak wiele zawdzięczamy 4chanowi.
Chyba mało tam spędziłeś czasu skoro:
- tylko tyle wymieniłeś ^^"
- próbujesz wymienić co mu zawdzięczamy

WanWan, a jak tam z twoimi umiejętnościami grania w danmaku? Tylko Lunatic czy może czasem jeszcze hardy ciśniesz?

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #185
Tak, to 4chanowi zawdzięczamy (...) chanomowę (...)

Niestety.

  • Pocky~
  • [*]
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #186
Tak, to 4chanowi zawdzięczamy Rickrolle, Pedomisie, chanomowę, Fandom MPL i Touhou.
R34 pominę, bo to jest odwieczna misja tego miejsca.
Troszkę przesadasz, ale cóż to zależy od boardu.
Na ogół to zawdzięczam 4chan'owi oraz Youtube znajomość Touhou.