Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Problem z łącznością na hamachi (Przeczytany 7538 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Problem z łącznością na hamachi
Mój pierwszy post.
Gdy próbuję zagrać z pewną osobą w UNL`a występuje problem. Nie możemy się połączyć. Pingować także nie można. Co więcej, ona i ja możemy grać z innymi osobami, tylko gdy razem próbujemy to występują jakieś usterki. Macie jakiś pomysł na to?

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #1
Jakie usterki ? Macie to samo IP ? Kompy w tym samym miejscu ? Konfiguracje obu kompów i łącz ? Szczegóły, szczegóły.

Jak się da - pomożemy (at least spróbujemy), ale więcej informacji daj - jasnowidzów tutaj nie ma ^_^;

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #2
Jakie usterki ? Macie to samo IP ? Kompy w tym samym miejscu ? Konfiguracje obu kompów i łącz ? Szczegóły, szczegóły.

Jak się da - pomożemy (at least spróbujemy), ale więcej informacji daj - jasnowidzów tutaj nie ma ^_^;

Myślę, że wiem w czym rzecz, bo sam miewałem podobnie: mają różne IP, są w jednym kanale hamachi, ale jak odpalają grę to połączenie się nie nawiązuje bez względu na to kto jest hostem. Niestety miałem ten sam problem i nie wiem co z tym zrobić. to chyba jest zalezne od internetu obu osób.

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #3
Mi jeszcze przychodzi do głowy próba połączenia bezpośrednio po IP - tj. nie przez Hamaka.

Może być problem jeśli obie jesteście za NATem.

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #4
Ja jestem za Układem Warszawskim, a mimo to jeszcze nigdy nie udało mi się połączyć z kumplem ani przez IP, ani przez hamaka. Ale to pewnie wina nerwostraty.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #5
Tak jak powiedział Smoku. Miasta inne, IP też inne i nie działa. Czytałam gdzieś jeszcze, że rozwiązaniem tego może być wyłączenie zapor (firewalls) ale też bez skutku.
Mi jeszcze przychodzi do głowy próba połączenia bezpośrednio po IP - tj. nie przez Hamaka.
Jak to zrobić? :o

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #6
Sprawdź tu swoje IP i podaj koleżance. Jak się nie uda - niech ona spróbuje. Zobaczmy czy coś z tego wyjdzie.

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #7
Teraz obydwie spróbowałyśmy i nic z tego. Może po prostu nie ma na to sposobu...?

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #8
Jeśli jesteś za routerem i potrafisz, to odblokuj hamowe porty 12975 oraz 32976, mnie to pozwoliło pingować i łączyć się na hamachi po dniach katorgi. Bez hamachi odblokuj 10800, albo inny jaki sobie wybierzesz w grze. Jak nie umisz to wygoogluj po nazwie routera za przewodnikiem jak to się robi albo podaj model.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Okanii
  • [*]
Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #9
Damy radę Wercik ;)

Odp: Problem z łącznością na hamachi
Odpowiedź #10
Miałem identyczny problem. U mnie zadziałał twardy reset routera. Warto sprawdzić przed zabawą portami.