Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sytuacja Konwentowa (Przeczytany 58751 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #90
No i proszę, nawet nie trzeba było na Was bluzgać, żebyście napisali coś składnego. Teraz tylko zebrać się do kupy i do roboty, Touhou ma potencjał i kto jak nie Wy ma to pokazać.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #91
Hart... myślisz, że bluzgi coś by zdziałały? Przy niektórych osobach wywołałyby efekt odwrotny od zamierzonego. Ćwir Ćwir mother...meanie ;p

A że na rzeczonym konwencie stałem się 'asystentem koordynatora bloku kultury dalekowschodniej', to widzę dwie możliwości ogólne:
 - szansę na powrót regionu na konwentową mapę Polski
 - szansę na pokazanie zarówno th.pl jak i TH z dobrej strony.
  • Ostatnia zmiana: Luty 01, 2014, 13:02:06 przez Phor Cillic

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #92
Swego czasu nawet myślałem nad panelem o elementach kultury europejskiej w touhou, który, chyba nikogo nie zaskoczę, w dużej mierze kręciłby się wokół Scarlet Devil Mansion :P

Tylko muszę znaleźć czas, żeby to porządnie przygotować... może do wakacji mi się uda opracować to zagadnienie :P

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #93
No i proszę, nawet nie trzeba było na Was bluzgać, żebyście napisali coś składnego.

To pokazuje, że na wstępie za nisko nas ceniłeś.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #94
Widzę znowu wycieczki personalne i dokonywanie starego mema oldfags be newfags. Prawda jest taka,  że się ludzie rozleniwili i bez th roomu czy sleepa nie chcą jechać na konwent. Po tym ci pzta odpierdala nie każdemu się chce robić nawet atrakcji na wejściówkę. A jak wiadomo thtardy to biedni studenci i każdy grosz liczą. Też musiałam z paru konwentów zrezygnować ze względu na fundusze.  Tak na marginesie: czemu ostatnio wszyscy tak wsiadaja na sephiego? To jakaś nowa moda, czy po prostu szukacie kozła ofiarnego.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #95
Prawda jest taka,  że się ludzie rozleniwili i bez th roomu czy sleepa nie chcą jechać na konwent.

Say what? To w takim razie teraz zamiast kolekcji tuzina identów z konwentów miałbym ze dwa.

Tak na marginesie: czemu ostatnio wszyscy tak wsiadaja na sephiego? To jakaś nowa moda, czy po prostu szukacie kozła ofiarnego.

>Ona nie była na B5, Koniekonie 4 (tym co się odbył) tudzież na innych konwentach z Sephim
Duh.
Swoją drogą Smoku to żeś też nieźle dojebał, po chuj dolewasz oliwy do ognia, skoro zostały same żarzące się węgle? Wkurwia Cię to, co pisze Sephi? Ja pierdolę, \r\n>przejmowanie się oczywistymi deluzjami \r\n>2014

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #96
Tak na marginesie: czemu ostatnio wszyscy tak wsiadaja na sephiego? To jakaś nowa moda, czy po prostu szukacie kozła ofiarnego.
> ona jeszcze nie wie.
Jak cię spotkam na którymś konwencie to zadbam byś Sephiego poznała.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #97
Prawda jest taka, że ja swoje atrakcje mogę robić bez zwrotu kasy i pewnie jeszcze kilka osób by sie znalazło, które by tak samo do tego podeszły. Also, nie mówimy tutaj o "6 osób się zbiera i zyczą sobie cały sleep osobny". to raczej "40 osób przygotowywuje program na 3 dni, zgłasza go po czym dowiaduje się, że nie zostaje on przyjęty, chociaz program pustkami świeci". A propos tego, historia Cthulhoo, któr zhijackował pusta salę panelową, po tym jak organizator panelu olał swoja atrakcję i nie zjawił się na niej. Cthulhoo któremu atrakcji nie przyjeli zrobił swoja zastepczą, żeby dziury w programie nie było? Co z tego miał? Flejm od koordynatora atrakcji na fejsie bodajże. What the fuck is wrong with people now...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #98
Hm, z tego co wiem to Ctulhoo nie dość, że nie dostał opierdolu, to jeszcze orgowie wynagrodzili mu tą nieprzewidzianą atrakcję tak, jakby ją wcześniej zgłaszał (w sensie że dostał hajs). Chyba że był jeszcze jeden podobny event z jego udziałem na innym konwencie, gdzie orgowie już go tak szczodrze nie potraktowali, ale o tym mi nic nie wiadomo akurat. ;3

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #99
Widzę znowu wycieczki personalne i dokonywanie starego mema oldfags be newfags. Prawda jest taka,  że się ludzie rozleniwili i bez th roomu czy sleepa nie chcą jechać na konwent. Po tym ci pzta odpierdala nie każdemu się chce robić nawet atrakcji na wejściówkę. A jak wiadomo thtardy to biedni studenci i każdy grosz liczą. Też musiałam z paru konwentów zrezygnować ze względu na fundusze.  Tak na marginesie: czemu ostatnio wszyscy tak wsiadaja na sephiego? To jakaś nowa moda, czy po prostu szukacie kozła ofiarnego.
To nie tak,że jesteśmy leniwi.
Touhou Room daje jednak jakąś gwarancję na to,że konwent będzie fajny.
A na pewno będą dobre atrakcje na które przyjdę,w przypadku konwentów bez th Rooma nie mam takiej pewności,ponieważ listy atrakcji są udostępnianie na 2 dni przed konwentem,kiedy nie można już ubiegać się o zwrot kasy za wejściówkę.
Hm, z tego co wiem to Ctulhoo nie dość, że nie dostał opierdolu, to jeszcze orgowie wynagrodzili mu tą nieprzewidzianą atrakcję tak, jakby ją wcześniej zgłaszał (w sensie że dostał hajs). Chyba że był jeszcze jeden podobny event z jego udziałem na innym konwencie, gdzie orgowie już go tak szczodrze nie potraktowali, ale o tym mi nic nie wiadomo akurat. ;3
Wiem tyle,że ktoś napisał o nim na słynnej stronce Hejted:fandom,ale chyba tym nie należy się przejmować.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #100
Oj tam, nie demonizujmy już tak Sephiego (wiem, łatwo mi pisać, bo mnie nie będzie fotografował, no i trzeba się naprawdę postarać, żeby zaskarbić sobie moją niechęć i jak dotąd nie spotkałem nikogo wśród fanów touhou, komu by się ta sztuka udała) :P
A co do uzależnienia mojego wyjazdu od touhou rooma/sleepa: ja na konwenty nie jeżdżę ani dla wygody, ani dla atrakcji. Pojawiam się dla ludzi, których miałem okazję na takich imprezach spotkać i głównie po to, żeby spędzić z nimi miło czas przy RSO, Mahjongu, planszówkach. pokach, czy na zwyczajnej rozmowie na różnorakie tematy. Dlatego też dla mnie bardziej interesująca jest lista uczestników niż program atrakcji, bo zawsze znajdę sobie jakieś zajęcie.
I w związku z tym cieszę się, że na konwentach śląskich i krakowskich (organizowanych przez BTeam) spotykał cały czas znajomych czy to z touhou.pl, czy też z Senpuu Society (ja i SM zaliczamy się do ubydwu tych grup, chociaż czas głównie spędzamy raczej z tą drugą), którzy, mimo częstych narzekań na poziom konwentów, ciągle chcą na nie przyjeżdżać :P
Btw: Pooki, mam nadzieję, że szybko się spotkamy, bo chcę się zmierzyć z aktualnym mistrzem RSO. Moja Patchy czeka na twoją Nitori :>

No i, Małyszeq, ja inaczej pamiętam te całe zajście. A wiem dobrze, o który konwent chodzi. Ba, i tak miałem zapewnioną pełną zniżkę za atrakcję, więc nawet się o jakieś inne profity nie upominałem, mimo wszystko orgawie wystąpili z taką inicjatywą (chociaż po sprawdzeniu planu atrakcji zorientowali się, że mi 100% zniżki i tak przysługuje, więc skończyło się tylko na podziękowaniach). Do tego jedna z organizatorek bez problemu mi dała wtedy nagrody do rozdania (o które też się nie upominałem), gdyż wszedł konkurs za konkurs. Ale, może co innego mi powiedzieli, a co innego na fb napisali... A nawet jeśli, to nie sprawiło to tego, że pożałowałem swojej decyzji. Ba, mogę zapewnić, że jak się trafi nieplanowana dziura w programie i będę miał ją czym zapełnić, to to zrobię. Najwyżej wywalą mnie z sali :P

A jeżeli to było na hejted fandom, to mogą mnie cmoknąć, gdyż nie mam zamiaru się przejmować krytyką osób, które muszą ukrywać swoją tożsamość, żeby coś zjechać :P
  • Ostatnia zmiana: Luty 01, 2014, 21:16:50 przez Cthulhoo

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #101
Pooky, taka mała dygresja.
Mógłbyś czasami pisać bardziej zrozumiale? :)
Tak, chodzi mi o ostatni fragment. Ja lubię rozumieć całość tekstu ^^

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #102
What has Małysz heard: Ctulhoo uczynił akt dobrej woli i został za to wyruchany w dupę.
What I heard: Ctulhoo uczynił akt dobrej woli i dostał za to hajs.
What is possible: Ctulhoo uczynił akt dobrej woli na więcej niż jednym konwencie, z czego ja słyszałem o tym, gdzie dostał hajs, a Małysz o tym, gdzie został za to wyruchany w dupę.

Tak w skrócie.
  • Ostatnia zmiana: Luty 01, 2014, 21:18:05 przez PookyFan

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #103
Pooky, hajsu nie dostałem, tylko podziękowania, bo pełny zwrot i tak mi przysługiwał, bo zgłaszałem wtedy dwa dwugodzinne konkursy i jeden mi przyjęli, a drugi, z którym wtedy się wbiłem, mi odrzucili :P
  • Ostatnia zmiana: Luty 01, 2014, 21:24:10 przez Cthulhoo

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #104
Cóż, to coś źle usłyszałem w takim razie. Nevermind that, o tym, że ktoś Cię opieprzył za Twój akt dobrej woli, tak czy inaczej słyszę po raz pierwszy.