Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhoumon (Przeczytany 27747 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #45
w emeraldzie nie ma vs seekera, to raz; a dwa - w emeraldzie biorą dwa thmonki do opieki, trochę połazisz i masz ładny team; walcząc z Chiyuri w Emerald Version dzięki temu miałem całe team na 35 lvlu;

w merry version z kolei exp share zdobywa się dość późno

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #46
Nigdy nie lubiłem grindowania w Day Care. Jedyne co mnie interesi, to breedowanie, bo exp w Day Care jest... ubogi. Nie wbijają się punkty EV za pokonywanie lalek oraz nie posiada się kontroli nad wybieranymi atakami.

co do pierwszego fakt - co do drugiego - można wpaść po odbiór na parę pts. exp. przed nowym lvlem, pójść w trawę, walnąć coś słabego, wbić level, zadecydować o ataku i dać do day care znów :) te parę stówek więcej nie robi różnicy ^^

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #47
Albo uzywac tych itemkow, co zbiera Move deleter, czy jak on się tam zwie... i wtedy mozemy sobie przypomnec dowolny ruch z nizszych poziomów...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #48
W tych najbardziej znanych THmonach (Aqua+Yui) z tego co zauważyłem jest BARDZO mało grzybków leżących od tak sobie na ziemi. Zamiast tego ale można Thiefować je od dzikich Maris.
W Thmon Emerald rozbawiła mnie użyteczność Thiefa-Od Mokou wzwyż praktycznie każdy przeciwnik ma jakieś pro itemy. Przegrywanie 6 razy pod rząd z Mokou byle by tylko Thiefować od jej EMokou Leftlowers to jest to xD a tak poza tym-W Emeraldzie może nie ma Vs Seekera ale jest Match Call który spełnia podobną funkcje.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2011, 14:58:47 przez Drewko Nocny Robak

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #49
a tak poza tym-W Emeraldzie może nie ma Vs Seekera ale jest Match Call który spełnia podobną funkcje.

niby tak, ale vs seeker lepszy bo ci od match callu dużo częściej "nie chca walczyć" niż ci przy użyciu vs seekera...no i vs seeker w merry zdobywasz szybciej ;)

Albo uzywac tych itemkow, co zbiera Move deleter, czy jak on się tam zwie... i wtedy mozemy sobie przypomnec dowolny ruch z nizszych poziomów...

Heart Scale ? nigdy się w to nie bawiłem

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #50
Match Call działa dopiero po zdobyciu 5 odznaki ;/
W Emeraldzie H.Scale. W FR/LG Grzybki małe i duże.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #51
Dalej nie wiem, jak się używa tego VS Seekera, ale jakoś to obczaję. A potrzebne do czegoś są te grzybki z Lasu Magii? I jak sprawdzić hp postaci? Bo ponoć jak się po lesie łazi to ono spada.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #52
Nie spada. Spada tylko jak chodzisz i Twój pok jest otruty. Postać sama w sobie nie ma statystyk xD
grzybki możesz wykorzystać o move learnera by nauczyć poka ataków z niższych Leveli.
Instrukcja obsługi VS Seeker'a:
-Podejdź do osoby z którą już walczyłeś
-Włącz VSS
-Jeżeli nic się niestanie, powtórz od punktu 1 z wykorzystaniem innego osobnika.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #53
i pamiętaj o tym, że vs seeker musi się naładować od czasu do czasu :)

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #54
A, to spoko. Ten dziad na wejściu coś mi pieprzył, że będę się truł, czy coś.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #55
Uważaj na ataki:
Toxic
Poison Sting
Poison Powder
i inne trujące
oraz na skill Medine-lepiej napierdalać ją atakami nie wymagającymi kontaktu (Jakiś Flamethrower dla Patchouli byłby pro)

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #56
Ale że jak są zatrute to tylko w lesie obrywają przy chodzeniu? Normalnie nie?

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #57
Ogólnie obrywasz przy otruciu jak chodzisz. Dlatego uważaj na to...

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #58
Przy podpaleniu też chyba. Zawsze można skoczyć się wyleczyć w domu Alice.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #59
Przy podpaleniu też chyba. Zawsze można skoczyć się wyleczyć w domu Alice.

tylko, że podpalenie działa tylko w walce, nie odbiera ci HP jak chodzisz;
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2011, 19:16:33 przez Mayuki