Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449125 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
  • Tora
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #420
Cytat: Tora
Cytat: クレトン³
Ślunsk to ślunsk. Wpadnij sie napić.p/quote]Dzie? Kedy?
I would say ASAP
ASAP odpada, postanowiłem że dopóki wszystkiego nie zaliczę (styczeń) nie dotykam alkoholu. Kiedykolwiek w lutym i później pasuje.

1. rozpruwacz ... trzeba przyznać miał finezję xD ale powiem że jest tego więcej (na sadolu chyba jest najwięcej dobrze opisanych artykułów odnośnie seryjniaków)
Dlatego jest taki fajny :3 Za sadola i inne portale się wezmę, na razie czytam książkę Paula Begga o Kubie.

>c++
pierdol cpp , zacznij od c , taka dobra rada wyjadacza, jak poznasz c to reszta pryjdzie z miejsca
Nie mnie oceniać, ale zapamiętam (od C też mam jakąś polecankę)

Czy nie byłeś przypadkiem na którymś Balconie ?
W 2010.

Senpuu?
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #421
@Tora
Siema SonMati : D
Siedziałem obok ciebie na wiedziówce z bleach i nawet mogłem cie dotknąć .  AWESOME FEELING. *

*
Jeśli nie jesteś SonMati  , to walnąłem większego faila niż Madoka w Madoce ,
Z tym dotykiem to byl żart .
Tak tylko mówie : |

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #422
@Tora

to ty jesteś SonMati-kun, którego znam pośrednio z YT z całkiem fajnych AMVek bleachowych i który na którymś konie (chyba nejiro 2) wyprzedził mnie w wiedzówce o bleachu ? (pierwsza i ostatnia przegrana evah...ale jednak -.-)

  • Tora
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #423
@Deid
Wygrałeś snickersa :P Ale nie wiem jak wyglądasz by ocenić czy fajnie było się z Tobą macać :3 (skąd wiedziałeś, btw?)

@Mayu
Wybacz... z Nejiro 2 pamiętam tylko yuri w praktyce. Ale jeśli była wiedzówka o Bleachu to na 100% byłem. Możemy zmierzyć się ponownie :P A moje konto na yt jest martwe od długiego czasu.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #424
haha to się nazywa pro, jedno zwycięstwo w tę czy we w tę, co to za różnica :D I ja też mam nadzieję, na rewanż, chociaż teraz już nie czytam wybielacza tak dokładnie
a co do YT to szkoda, "prawie jak bleach" było fajne ;)

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #425
@Deid
Wygrałeś snickersa :P Ale nie wiem jak wyglądasz by ocenić czy fajnie było się z Tobą macać :3 (skąd wiedziałeś, btw?)
Kumpel dał mi sugestie XD a reszta to kwestia dedukcji opartej na rzetelnych faktach ^^
Ja sie macam tylko z płcią przeciwną :3  , too late for yaoi party Tora , too late.

  • Tora
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #426
Shou will make a good sex buddy, but yaoi party is not counted as a betrayal :3

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #427
Walić shou , Murasa i Nue FTW!


Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #428

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • OZYRYS
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #429
no jak tak poczytalem przez ten czas co mnie ominelo jak mnie nie bylo w wawie to widze ze cos o niemcach mordercach i gurnictwie utkwilo mi w pamieci xD czasami mysle co skrywaja glowy forumowiczow i  troche sie boje XD

  • awesome
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #430
Skoro już Ozyrys wygrzebał temat, to dorzucę coś od siebie :d

1. Justyna
2. awesome/Jerzy/gdzieś jeszcze mam 3badApples
3. W tym roku 16 będzie (gimbusowo xD)
4. Brzydki Wodzisław Śląski, 1,5h od Katowic
5. Głównie M&A (ulubione serie to Bleach, D.Gray-Man, Code Geass, FMA oraz FMA Brotherhood, Soul Eater, Doubt), muzyka (tutaj słucham prawie wszystkiego - rock, metal, j-music, co w ucho wpadnie i takie tam, dodatkowo zaczynam pitolić na keyboardzie, w planach mam też gitarę), biologia, anglistyka, japonistyka, rysowanie.
6. Od niedawna, rok stuknie za niedługo.
7. Uparta, leniwa i cyniczna, parszywie z wszystkiego chichoczę, prawie cały czas się uśmiecham, jestem troszkę nieśmiała, lubię komentować wszystko dookoła, swego czasu ciągle napylałam w gry typu "napierdalaj smoki i ludzi", szybko się nudzę, bezskutecznie ograniczam przeklinanie i ogółem miewam durne pomysły.
I liek trains.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #431
4. Brzydki Wodzisław Śląski, 1,5h od Katowic

kibic Odry ? ;>

5. Głównie M&A (ulubione serie to Bleach, D.Gray-Man, Code Geass, FMA oraz FMA Brotherhood, Soul Eater, Doubt), muzyka (tutaj słucham prawie wszystkiego - rock, metal, j-music, co w ucho wpadnie i takie tam, dodatkowo zaczynam pitolić na keyboardzie, w planach mam też gitarę), biologia, anglistyka, japonistyka, rysowanie.

high five
witamy...co już robiliśmy wcześniej ^^'

  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #432
witamy na forumach :3

7. Uparta, leniwa i cyniczna, parszywie z wszystkiego chichoczę, prawie cały czas się uśmiecham, jestem troszkę nieśmiała, lubię komentować wszystko dookoła, swego czasu ciągle napylałam w gry typu "napierdalaj smoki i ludzi", szybko się nudzę, bezskutecznie ograniczam przeklinanie i ogółem miewam durne pomysły.

oho! prawie jak ja xD
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2012, 20:30:04 przez LVY

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

  • Harukichi
  • [*]
Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #433
ja mam konto od chyba 2011r.
i mam 10 lat, rocznikowo 11 ...
tylko nie mówcie, że jestem za mała na touhou...
a co do mojego poznania touhou, to było to 2 lata temu.
poznałam je dzięki youtube.com
Mangę zaczęłam rysować rok później.

em... a ja miałam taki jakby "napad" z mangą. Nikt z mojej rodziny nie wiedział, że istnieje takie coś jak
japońska manga.
Gdy zaczęłam ją rysować, koleżanki się do mnie przyczepiły i powiedziały, że też chcą mieć taki talent do rysowania jak ja.
A ja im na to spieprzajcie!
To było miesiąc temu XD
Derp.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #434
ja mam konto od chyba 2011r.
i mam 10 lat, rocznikowo 11 ...
tylko nie mówcie, że jestem za mała na touhou...

Oj tam, trochę młodsza od mojej siostry. (Chociaż jej lubienie touhou ogranicza się do piszczenia jak widzi Chen albo Orin...)