Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449155 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #315

too late, większość dziewczyn zajęta już.

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #316
Na co wam kobiety w ogóle?
2D nie ma co miesięcznych humorów, nie gada, nie narzeka i nie może zajść w ciąże...
Z 2D nie porozmawiasz, nie przytulisz, nie jesteś w stanie z nią się kochać ani przeprowadzić z nią żadnej interakcji =D
Plus wiele innych dobrych rzeczy z nią nie zrobisz : P , no i niczego sie nie nauczysz ~~

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #317
Cytuj
Ja sie ponownie przedstawię PO okresie godowym...

Można i w ten sposób zaczynać podryw xD <powiedziane kilka razy "z drugiej strony...">

Random Saint here.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #318
Niedługo te 7 punktów do przedstawienai sie zmienia...


Inb4 Cześc, jestem Tomek, mam XX Cm i jestem w stanei dojść 11 razy, zanim padnę na pysk... derp

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #319
(Widok najebanego Kretona na piernikonie sprawił, że postanowiłem zgooglować touhou, ale nie za bardzo skumałem co to, więc nawrót do touhou nastapił po obejrzeniu PV bad Apple).

ja tylko słyszałem ta opowieść :D naprawdę go wynosili ? xD
a co do mnie to gdzieś tam moja lista powinna sie znaleźć w temacie, więc jak komuś naprawdę zalezy to znajdzie :D

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #320
Cytuj
Ja sie ponownie przedstawię PO okresie godowym...

Można i w ten sposób zaczynać podryw xD <powiedziane kilka razy "z drugiej strony...">
Mi chodziło bardziej o brak jakichkolwiek podtekstów i specjalnych zamierzen w nowym opisaniu siebie etc XD  ale jak to kto woli~~


  • Celth
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #321
Czeeść, jestem Nowomyszą i jestem z tego dumna! : D

1. Klaudia (+dwa pozostałe imiona pominę)
2. Celth, czyli Celthien, czyli Keltia ^^
3. prawie 20 (zostały dwa miesiące)
4. Posen <33 znaczy, Poznań. I oby tak po wieki wieków. Amen.
5. Skrótowo: kynologia. fantasy. muzyka. może ciut rysunek? niekoniecznie w tej kolejności, natężenie  i zakres kategorii się zmienia.
6. Touhou interesuję się... Oliv, pomóż? Bo to ona (znaczy, Geminorum tutaj <lool> ^^") mnie zmusiła do ściągnięcia! Bo gadała i zarzucała muzyką, i obrazkami, i playthrough'ami, i jak tu być asertywną i nie dać się nie wciągnąć? A ja mam egzaminy jeszcze, tej! No, ale by wyszło, że od poprzedniego czwartku.
7. O mnie... Może, hm... Jestem dziwna 8D ale to tak, powiedzmy, pozytywnie zakręcona, nie żebym coś specjalnego ;)


CAUTION!
human in the area
NO HUMAN ALLOWED

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #322
Czemu wszyscy nowi mają nicki jak moi znajomi(me) z MMO, w które grałem kilka late temu? (tylko wtedy one miały 18+ lat).

  • Celth
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #323
cóż, jak MMO, to nie ja, nawet, jakbym znała przepis na zbudowanie wehikułu czasu i cofała się o parę lat tylko po to, żeby z  tobą w nie zagrać xd

a ja kiedyś naiwnie myślałam, że jak wymyślę własne imię, to będzie ono tak oryginalne, że będzie łączone tylko ze mną >< a tu się okazuje, że Keltiady są znane od lat! i to nie dzięki mnie! frustrujące.

tak widziałam ciut, że się wszyscy chwalili wzrostem. To ja też się pochwalę. 178, umiłowanie obcasów i bynajmniej nie wieszak ;)

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #324
Grałam tylko w l2 i w sumie od roku nie gram już czynnie. Tak czy siak nie wiem, dlaczego mamy podobne nicki, ja w l2 miałam (mam, mam nadzieję, że mi jej nie skasowali xD) o nicku Lolth (serwer White][Eagle).

Ahahah, Keltiok <3

  • Celth
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #325
no bardzo się zdziwiłaś, widząc mnie tu, nie? xD zupełna niespodzianka!

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #326
Kolejna mloda niewiasta ?! To już się robi nudne.....

Anyway , witaj w naszym nie do końca normalnym gronie^^
Cóż takiego Poznań ma ze uwielbiasz to miasto ?
Co do touhou , i miała racje xD
Nazwij się hetenoteredylyna , to będzie oryginalne xD


  • Celth
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #327
wolę zostać przy Celthien, co najmniej dwie osoby ją kochają ^^
cóż, ja zostałam zapewniona, że... zacytuję "ale ciekawi ludzie. Dużo facetów o.o", to jak miałam odmówić rejestracji? xD

Poznań, to Poznań, już sam ten fakt stawia go ponad każdym innym miejscem dla mnie ;) ma klimat, jest taki spokojny, swojski, no i ja się w nim urodziłam ^^
wiesz, to taki patriotyzm lokalny, pewnie gdybym skąd indziej pochodziła, to pewnie bym tak lubiła tamto miejsce... albo i nie. cóż. trudne do określenia, wolę przyjąć za fakt, że po prostu, uwielbiam Poznań, ot.

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #328
Nie wierzę, że się do tego przyznałaś xD Właściwie to sama miałam tu napisać, co naprawdę cię ściągnęło XD

"Chodź zarejestruj się"
"Pomyślę nad tym"
"Są faceci"
"OKEJ"

  • Celth
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #329
<starannie na tą prowokację NIE odpowiadam, jak każdy widzi>