Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449137 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #210
co do twojego punktu pierwszego:
Dawaj do gry, ja metagamingu z mojej strony ustrzegam się w ten sposób iż nie czytam opisów u innych, chyba że moja postać jest przy danym wydarzeniu

  • Servish
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #211
Aww, Heru, ubiegłeś mnie ;P
Jeszcze cztery rzeczy:
1. Strasznie lubię takie forumowe sesje jak tu obserwuję, ale panicznie boję się takich na kompletnie nieznanych gruntach, jak tu. Co przez to rozumiem, pamiętam jak raz dołączyłem w środku i byłem tak oszołomyony, że ledwo dałem radę przeczytać cały thread i mało, zaaklimatyzować się do sytuacji. Wydaje mi się, że szybko bym różową lodówkę złapał za bycie kompletnie nie rzeczowym i urwanym z choinki. A i wymyślanie sobie kart (nie postaci... zaklęciowych) *cough*... Cenili mnie za to, że jako jeden z niewielu nie meta-gamingowałem. Zachęcicie jakoś czy "raczej nie"?

Od jakiegoś czasu rzadko udzielam w innych działach niż ten sesyjny... więc... *cough**cough*...
Witam Szanownego Pana!
Widzę, że jest Pan nie zdecydowany czy dołączyć do naszego małego grona. Jako przedstawiciel i jeden z Mistrzów Gry szczerze zapewniam, że każdy chętny jest mile u nas widziany. Z aklimatyzowaniem do sytuacji nie będzie problemu, bo u nas to MG dostosowuje się do gracza i jego Karty Postaci, a nie na odwrót.

Wydaje mi się, że szybko bym różową lodówkę złapał za bycie kompletnie nie rzeczowym i urwanym z choinki.
Cenili mnie za to, że jako jeden z niewielu nie meta-gamingowałem
To ma nie powodu do obaw. Lodówka jest zrzucana przez bogów w większości przypadków tylko na tych, którzy metagamingują.
Także szczerze zapraszamy do gry. Mam nadzieję, że się spodoba.

A przy okazji:
nadużywający nawiasów w swoich wypowiedziach
Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedynym nawiasofilem ;D



  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #212
2. No cóż, chyba powinienem podszkolić się w danmaku i w końcu 1cc'nąć jakiegoś normala, co? : |
2. niekoniecznie :3 IMO bijatyki fajniejsze (o ile nie gra się z Postalem XD )
teh offtop ftw
Z Postalem (który jest po nieprzespanej nocy i do tego w danym momencie dłubie w nosie) całkiem przyjemnie się gra.
Możesz do końca życia grać na easy, jeśli grejzowanie z trudem milionów pocisków nie sprawia ci przyjemności, a samo przejście gry, czytanie dialogów - poznawanie historii Gensokyo i słuchanie muzyki ZUNa - tak.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Ale lepiej próbować na normalu, hardy to imo możesz już po prostu olać

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #213
Mojej choroby skóry nic nie przebije : D , show us your face Anon~

Cytuj
4. Szczerze spodziewałem się odezwów typu "ale ty beznadziejny jesteś/wee izi modo, tylko dzieci graja na izi" i tym podobne, ale bardzo się przejechałem na swoim sceptycznym podejściu z innych (dwóch) for. I bardzo mnie to cieszy.
Wakacje są , wszyscy mają dobry humor albo sa pijani ...you just grazed it. :3
Just kidding.

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #214
Widzę Rachel!
Jeżeli też ją lubisz, to leci plus ^___^

Co gorsza, nie mogę żadnej robocizny dorwać. A chciałbym. Tak to już mają 20 latkowie z beznadziejną sprawnością fizyczną w tym kraju. : P

łączę się w bólu i nadziei odnośnie słabej sprawności fizycznej :C
Też, eh...

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #215
Wiesz, ja niby jestem na kierunku, który kultywuje sprawność fizyczną i sam mogę powiedzieć o sobie, że relatywnie do niektórych "zwykłych śmiertelników" mam dobrą kondycję, ale w porównaniu do niektórych z mojego kierunku to jestem w tyle...tak to jest mieć tendencję genetyczną do przybierania na wadze - schudnąć mi trudno niestety :/
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2011, 09:26:53 przez Małyszeq

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #216
wiesz, ja niby jestem na kierunku, który kultywuje sprawność fizyczną i sam mogę powiedzieć o sobie, że relatywnie do niektórych "zwykłych śmiertelników" mam dobrą kondycję, ale w porównaniu do niektórych z mojego kierunku to jestem w tyle...
Chciałabym mieć taką kondycję jak Ty lD
A nie dostawać po wysiłku drgawek, mdłości i wymiotować...

I zaś trzeba się będzie wybrać na badania i po zwolnienie z zajęć fizycznych w szkole...

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #217
Chciałabym mieć taką kondycję jak Ty lD
A nie dostawać po wysiłku drgawek, mdłości i wymiotować...

moja kondycja jest daleka od tego co bym chciał osiągnąć...widziałaś na rowerach i w górach ;)
dlatego mam nadzieję, że moja przyszła praca będzie charakteryzowała się raczej aktywnością niż biernym siedzeniem za biurkiem...

  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #218
To ja przerwę ten łańcuch użalania sie nad sobą XD
I powiem ze ja swoją sprawność lubie xD mimo ze kiepska : P

od nowego roku akademickiego zaczynam chodzić na siłkę :3

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #219
Dobra, kończyc offtop... jak mi się zechce to wyczyszczę dzisiaj.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #220
Dobra, kończyc offtop... jak mi się zechce to wyczyszczę dzisiaj.

przerzuć to do "poznajmy się" bo tam chyba właściwe miejsce na to, hm ? :)

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #221
1.Oliwia
2.Oli-chan (przeważnie zawsze)
3.13
4.Bytoń (koło Włocławka)
5.Hm... nie pamiętam :/
6.Bardzo lubię robić zdjęcia,pianino(a teraz będzie klarnet),Touhou,muzyka z Touhou i anime i nie wiem co jeszcze?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #222
Widze iz mamy duze zageszczenie pianistek wokol wloclawka...

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #223
Widze iz mamy duze zageszczenie pianistek wokol wloclawka...
Szczegół ze z Wrocławia , kolejna kobieta xD i to jeszce lolitka ;p

Lecz , witajze wacpanno w tychże skromnych próbach xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #224
Widze iz mamy duze zageszczenie pianistek wokol wloclawka...

Kujawy lubią klawisze ;3

ja zauważam natomiast, że powoli th fapdom nam się odmładza...

Szczegół ze z Wrocławia , kolejna kobieta xD i to jeszce lolitka ;p

okulary Deid, okulary... ^^