Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449112 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #945
Ale Guronegro jest całkiem w porządku, widziałam jeden odcinek, więc się wypowiadam =/

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #946
Jest w porządku... w pierwszym sezonie. Później stara się dorównać "wysokiemu" poziomowi dwójki :P

  • zaraz
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #947
Witam... Ponownie. Przybyłem tu by powiększyć swoje skromne grono znajomych. Niektórzy mogą sobie przypominać innego Zraza, ale mogę z dumą powiedzieć że wydoroślałem... Patrzę na swoje stare posty i zastanawiam się czy ja na serio byłem taki głupi, czy tylko trollowałem przyszłego siebie. Każdy kiedyś był mały i głupi, prawda?
Im so foxy

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #948
Czy ja wiem? Ja tam nie byłem.

No witaj, witaj. Mętnie mi się jakiś Zaraz faktycznie kojarzy, ale nie przypominam sobie ani jego, ani jego postów zbyt dokładnie. Anyway, jeśli faktycznie kroczysz teraz ścieżką ogarniętości, to miło Cię widzieć... z powrotem?

  • zaraz
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #949
Dobra, to przedstawię się w pełni: nazywam się Antoni, zwą mnie też Kawą. Wiek może pomińmy choć powiem że na niektóre tematy na forum jestem za młody fizycznie. Moje ulubione postacie z th to: Sakuya <3, Flandre, Moko oraz Ayayayayayayayayaya. I... jestem bratem sulejmana. Nie hejtujcie mnie za to bo, rodziny się nie wybiera.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 22:32:07 przez zaraz

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #950
Wait, Antek, to Ty? Derp, dawno Cię nie widziałem.

A o starszym bracie nie mów złych rzeczy, to mój dobry kumpel. Pokój Ci pomalował ostatnio z tego co żem słyszał, powinieneś być mu wdzięczny.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #951
Cytat: zaraz
I... jestem bratem sulejmana. Nie hejtujcie mnie za to bo, rodziny się nie wybiera.

Hejt ? Skąd. Brb, banuje obu ;)

  • Drewko
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #952
No siema Antek!
Też Ciebie tak troszkę pamiętam. Spokojnie, Kreton żartuje z tym banem... chyba.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

  • Kaito
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #953
Moje ulubione postacie z th to: Sakuya <3
Witaj brachu! Dobry gust wyczuwam, Sakuya najlepsza dziewczynka.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #954
Witaj ponownie !
Z tego co cię zapamiętałem ( z ... Mokonu 2011 ? ) na żywo nie byłeś taki straszny jak w internecie .
Skoro sam twierdzisz że jesteś bardziej ogarnięty niż kiedyś to tym lepiej że powróciłeś :) .

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #955
Witam wszystkich w moim pierwszym poście! Po ostatnim konwencie obiecałem sobie, że w końcu zacznę się udzielać na tym forum, tak więc oto i jestem.

1. Mam na imię Mateusz.
2. Wszyscy mówią mi po nazwisku, a "Krolo" to jego prze-aranżowana wersja.
3. Prawie 17.
4. Warszawa, Białołęka.
5. Muzyka, szczególnie ta związana z Touhou; nauka gry na pianinie oraz gitarze basowej.
6. 2 lata, o ile dobrze liczę.
7. Ogólnie to dziwak, nikt z mojego otoczenia nie interesuje się Touhou, więc czuję się samotny. Zazwyczaj jednak jestem pozytywnie nastawiony do życia.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Also: Yukahree mah waifoo

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #956
Witam wszystkich w moim pierwszym poście! Po ostatnim konwencie obiecałem sobie, że w końcu zacznę się udzielać na tym forum, tak więc oto i jestem.

1. Mam na imię Mateusz.
2. Wszyscy mówią mi po nazwisku, a "Krolo" to jego prze-aranżowana wersja.
3. Prawie 17.
4. Warszawa, Białołęka.
5. Muzyka, szczególnie ta związana z Touhou; nauka gry na pianinie oraz gitarze basowej.
6. 2 lata, o ile dobrze liczę.
7. Ogólnie to dziwak, nikt z mojego otoczenia nie interesuje się Touhou, więc czuję się samotny. Zazwyczaj jednak jestem pozytywnie nastawiony do życia.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Also: Yukahree mah waifoo
Siema!
Also,o jakim konwencie mówisz?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #957
O NiuConie ostatnim. Widziałem i zamieniłem nawet parę słów z ludźmi, którzy jak widzę często tu się udzielają (Critz, Tribell, Raion), aczkolwiek nie sądzę by mnie pamiętali.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #958
Warszawa...
Byłeś może na Animatsuri?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #959
W tym roku nie mogłem, a raczej nie chciało mi się, bo konwent był dosłownie dzień po tym jak wróciłem z obozu. A rok temu jakoś tak szybko się zawinąłem bo mi panele nie odpowiadały. Wcześniej nie jeździłem.