Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Upgrade skryptu forum (Przeczytany 9425 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Upgrade skryptu forum
Odpowiedź #15
Niby nie ma komu, ale cała moderacja od konkurencji jakoś uznała za stosowne przespacerować się tu tylko po to żeby powiedzieć h-c >na chuj się produkujesz? xD

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • adzi
  • [*]
Odp: Upgrade skryptu forum
Odpowiedź #16
przynajmniej tutaj achevementów jest więcej
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: Upgrade skryptu forum
Odpowiedź #17
Dla mnie to zaleta, przynajmniej coś mogę nabić.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Upgrade skryptu forum
Odpowiedź #18
Poprawiony spoiler z labelką oraz dodany button link w menu do webchata, choć przydałoby się go wbudować jak poprzednio w layout (ale to później).
 h-collector patrzy na zegarek.... sigh
-------------
Autoembed twitów w cytatach przywrócony, choć wymagałby jeszcze kilku poprawę do współpracy z ajaxowym ładowaniem :/
Cytuj
制作中のpv―逆らい背くレジスタンス(仮)のあるシーン。7月16日の『東方樂祭GLOBAL 2016 in Beijing』で初公開しますよ~ pic.twitter.com/Ei1zlAHsuL
-- 京都幻想劇団 (@fantasytroupe) 22 June 2016
--------------------------
Zasadniczo embedowanie facebooka też działa

--------------------------
Hmm dylemat z autoembedami, z jednej strony dla większej liczby wypadałoby, aby były one "klikalne" z drugiej czasami zawsze chcę takowy wyświetlić :/
--------------------------
Ogólnie kilka nowych poprawek, challonge znów embed też działa, temat wymaga poprzedzenia go prefixem np.
[challonge] NazwaTurnieju - reszta tematu, wtedy ranking jest osadzany na każdej jego stronie nad nim (przydałoby się zmienić theme kolorystyczne i zwijanie dorobić... ale na razie ujdzie)
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2016, 00:25:57 przez h-collector