Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nowy serwer (Przeczytany 30812 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #15
Post jest zapisany przeze mnie, żeby nie było nieporozumień. Kreton i H-c dostaną pierwotną wersję do wglądu.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #16
Post jest zapisany przeze mnie, żeby nie było nieporozumień. Kreton i H-c dostaną pierwotną wersję do wglądu.
I bardzo dobrze bo ja nie pomyślałem by tego zrobić.
Jak już przekażesz im oryginał to odezwijcie się by nie było nieporozumień. Kontakt masz.

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #17
Cytat: Google_Kriss_Hietala
sprawdzaliście http://www.hekko.pl/ ?

A jak myślisz waćpan, czemu siedzimy u Defa ?

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #18
A jak myślisz waćpan, czemu siedzimy u Defa ?

Folder 'temp'? xD

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #19
Nie. Po prostu zostaliśmy stamtąd wyrzuceni. Temp z cyckami Misuzu, tańcem Archiego i iKretonem to już czasy defa.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #20
>To uczucie gdy Defa osobiście widziałem na Tetconie.
Cholercia, gdyby ktoś dał cynk jak sprawa wygląda to mógłbym zagadać albo coś ale tak to raczej już dupa blada.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #21
Co do legendarnego folderu Temp - został wczoraj komisyjnie opróżniony z zawartości, która nie powinna się tam znaleźć :P

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #22
Yeah, right.


Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #23
Nie no, może i jestem frajerem co dosyć łatwo pożycza kasę, ale Karmuz... Takie żebranie jest żenujące...
Spoiler (pokaż/ukryj)
Wstawił reflinka do rejestracji w WarThunder, chyba poszukać głupich.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #24
Nie no, może i jestem frajerem co dosyć łatwo pożycza kasę, ale Karmuz... Takie żebranie jest żenujące...
Spoiler (pokaż/ukryj)
Wstawił reflinka do rejestracji w WarThunder, chyba poszukać głupich.
Wybacz ale nie rozumiem. Wstawiam refa. Parę osób się zarejestruje po czym kasa zarobiona z tego leci na konto Kretona by wszyscy mieli nowy serwer na toho.pl. Dla mnie świetna i prosta metoda by wszystkich uszczęśliwić. Gdzie nikt nie będzie stratny.

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #25


Proszę Cię Kamruz, przestań się już pogrążać. Nic dziwnego, że sobie ludzie robią z Ciebie pompę, jeśli faktycznie prezentujesz taki tok myślenia.

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #26
W takim wypadku nadmiarowe pieniądze przeznaczymy na wsparcie puli nagród w nadchodzących konkursach.

;_;
Czekałem na coś takiego tyyyle czasu by móc w końcu hurtowo ruszyć z jakimiś konkursami z nagrodami ;_;
Szkoda, że tak późno pojawiła się taka opcja, ale cóż poradzić.

Coś tam wam sypnę po wypłacie bo jednak naprawdę wiele zawdzięczam tej stronie i ludziom z którymi ją budowałem.
Rucham psa jak sra

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #27
Z mojej strony podziękowania wszystkim wpłacającym, to naprawdę dużo dla nas znaczy. Upewnię się, żeby każdy z Was miał jakiś credit z tego. Przypominam, że wpłaty nie są obowiązkowe, to dobrowolny datek służący opłaceniu serwera, oraz ewentualnych nagród za konkursy, które koniec końców trafią w ręce jakiegoś uzdolnionego forumowicza.

@ PookyFan - dziwne, może to sprawa cache na Twoim kompie? Wczoraj też nie chciało mi odświeżyć zawartości, dopóki nie wyczyściłem przeglądarki. Albo możliwe, że coś pominęliśmy, sprawdzę to dla pewności.

Maluetar, jeżeli chciałbyś pomóc przeprowadzić jakieś konkursy w wolnym czasie, ewentualnie np. ligę PoFV z nagrodami, to będziemy bardziej niż zadowoleni :)
  • Ostatnia zmiana: Październik 23, 2014, 20:07:46 przez Małyszeq

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #28
@Kamruz - Z tym WarThunderem troche przesadziłeś. Następnym razem będzie temp ban. Trzeciej szansy nie będzie.

Odp: Nowy serwer
Odpowiedź #29
@Kamruz - Z tym WarThunderem troche przesadziłeś. Następnym razem będzie temp ban. Trzeciej szansy nie będzie.
Z chęcią bym to obgadał z tobą. Ale już na priwie.