Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine (Przeczytany 11146 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine
Jak ktoś ma ochotę wypowiedzieć się na temat nowej mangi z uniwersum touhou, może to zrobić np. w tym temacie.

  • Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 23:09:08 przez h-collector


Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine ch1
Odpowiedź #1
W sumie całkiem zabawna. Po pierwszym chapterze widać, że będzie wesoło.
O ile wcześniej clownpiece mnie jakoś nie interesowała (poza denerwującym danmaku), to teraz nawet jestem ciekaw co takiego będzie mogła odwalić w nowej mandze.
Mam nadzieję, że przez clownpiece reszta wróżek nie zostanie zepchnięta na drugi plan, to byłoby niewesołe. Chociaż po tym co na razie wyszło wygląda, że nadal Sunny, Milk i Luna będą głównymi bohaterkami.

  • Mayure
  • [*]
Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine ch1
Odpowiedź #2
Huh, po tym ile zdążyłam przeczytać nawet polubiłam Clownpiece, która wcześniej mnie nie interesowała.
Czekam na to co będzie dalej.

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine ch1
Odpowiedź #3
Polubić... Clownpiece? Imposible. Ona jest jeszcze bardziej wkurzająca niż w grze.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine ch1
Odpowiedź #4
Pojawienie się Clownpiece na pewno odświeży formułę, ale nawet jakby jej zabrakło... powraca wróżkowa manga <3 Będzie co czytać, a pierwszy rozdział już wróży doskonałą zabawę.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Te bomby w bałwanach i wkurzona Reimu... MASTERPIECE!

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine ch1
Odpowiedź #5
Ja będę czytał, liczę że Klaunoczęść się w dostanie po uszach.

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine ch1
Odpowiedź #6


>nie lubienie tej twarzy

Clownpiece może być wkurzająca, ale na pewno nie jest bardziej wkurzająca niż tamta trójka. A jest znacznie bardziej charyzmatyczna.

Spoiler (pokaż/ukryj)


Boing boing.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Te bomby w bałwanach i wkurzona Reimu... MASTERPIECE!
  • Ostatnia zmiana: Luty 07, 2016, 15:03:44 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine ch1
Odpowiedź #7
Mnie wkurza Sunny bo reszta wróżek raczej podąża za nią niż wysuwa inicjatywę. A clownpiece przypomina mi niestety rozpieszczonego podlotka, który nadużywa swojej siły. Nie wiem jak inni ale ja tak to widzę.

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine ch1
Odpowiedź #8
Mówiłem zbiorowo. Osobno owszem, Luna mogłaby być znacznie ciekawsza gdyby nie zły wpływ sióstr. :V

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine
Odpowiedź #9
Żeby nie było, temat newsa jest zamknięty, ale nie krępować się, można komentowtować najnowsze chaptery tutaj.
(choć i tak pewnie nikt tego nie zrobi)

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine
Odpowiedź #10
http://mangapark.me/manga/touhou-sangetsusei-visionary-fairies-in-shrine-zun/s5/c3

Ale chujowy czapter. Motyw z pnączami mnie zaciekawił względem tego która dziewczynka mogła to zrobić, a dostałem narzekanie na ukrop i shoehorned Cirno - której widać Hirasace nie dość po GFW.

Nawet czaptery FS mają więcej substancji i lore niż ten miał, a wychodzą 3x częściej. :<
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2016, 03:22:17 przez critz

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine
Odpowiedź #11
Rozdział był kryminalne nudny.
Ani nic ciekawego, ani nic śmiesznego, ani nic uroczego. Nie ma sensu czytać. Wyszło coś w rodzaju historyjki w rodzaju komiksów MLP, tylko wypranej z humoru i morału.

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine
Odpowiedź #12
Ta...
Jak na kwartalnik można było oczekiwać czegoś więcej, sam przeklikałem dość szybko bez zagłębiania się w wypowiedzi...
Jedyne co ew. na potwierdzenie dostaliśmy to to, że wróżki wykorzystują naiwność cirno bez skropułów.

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine
Odpowiedź #13
http://mangapark.me/manga/touhou-sangetsusei-visionary-fairies-in-shrine-zun/s2/v1/c5
Tl;dr CP najlepsza wruszka i najlepszy system ogrzewania, Eirin a smug i relacje Heca-Eiki. Bueno chapter.

Odp: Touhou Sangetsusei ~ Visionary Fairies in Shrine
Odpowiedź #14
Powiem tak, mnie wróżkowa manga od początku nie jarała. Niestety dalej jest średnio.
To dalej rzecz tylko dla fanów, którzy lubią klaunoczęść i nie wkurzają te durne wróżki światła.
Za cholerę tego nie da się polecić osobie nieobeznanej w uniwersum.