Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 88325 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #105
Jak chce ktoś mieć obrazek ulubionej postaci to do tego użyta może być sygnatura lub avatar.
Nie widzę powodu by kombinować z dopiskami innego typu.

Jak ktoś chce by się to mocno wyróżniało... Achiv z waifu zawsze jest dostępny.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #106
Achievement z waifu ma sporo oczywistych wad though (i wcale się nie wyróżnia). Jeśli ikona z ulubioną postacią/waifu nie sprawiałaby większych problemów technicznych, to dlaczego taki fajny smaczek miałby nie zostać dodany?
  • Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 19:25:44 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #107
Jak chce ktoś mieć obrazek ulubionej postaci to do tego użyta może być sygnatura lub avatar.
Nie widzę powodu by kombinować z dopiskami innego typu.

Jak ktoś chce by się to mocno wyróżniało... Achiv z waifu zawsze jest dostępny.
Bo nie ma wymogu, żeby ustawiać sobie sygnę/avatar z favem, czasami się ustawia obrazek, który nam się spodoba/coś z innej serii/śmieszki

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #108
Kretonowi raczej chodziło o to, że ugadaliśmy w w weekend kilka pomysłów dotyczących profili użytkowników, oraz systemu achievementów i sygnatur, które w najbliższym czasie zaczniemy testować. I would like to elaborate more, ale wolimy niczego nie obiecywać, zanim nie będziemy pewni, że zadziała ...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #109
Nie, miałem na myśli coś innego. Pisałem już o tym HC, moge i tobie.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #110
W sumie to powinieneś najpierw powiedzieć, ale spoko, ogarnąłem już ten pomysł, zacnie na papierze wygląda

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #111
Co do treści Gore... Jak sprawa wygląda?
W prawdzie jest paragraf że treści Guro trafiają do /b/ lecz gdzie mogą trafić grafiki gore i czy w ogóle wolno?
Gore i Guro to dwie odmienne pary kaloszy których się nie miesza.
Czy są jakieś zasady czy jestem niepełnosprytny i gdzieś przeoczyłem odpowiednie miejsce?
Pytam raczej z ciekawości niż z potrzeby.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #112
Gore - Forbidden
Guro - Ok w \d\

  • Nashi
  • [*]
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #113
sugeruję porządek w party hard

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #114
Nashi, sugerujesz moderatorowi, żeby wziął się do pracy? Jak śmiesz!

Btw już kiedyś wspominałem że przydałby się tam człowiek od ogarniania porządku i proszę - bez niego syf znów zaczyna prześcigać administrację. xD

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #115
Party Hard było niedawno całkiem sprzątane. Skontroluję co jest do ogarnięcia i posprzątam.

PookyFan, daruj sobie złośliwości, bo zaczynasz dościgiwać Raiona w tej kwestii.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #116
Uczę się od najlepszych. ;3

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #117
Tak, widzę.

Wracając do tematu - jeżeli masz jakąś sugestię, to wrzucasz ją do tego działu. Jeżeli chcesz napisać na inny temat - mamy na forum mnóstwo wątków w których na pewno się odnajdziesz.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #118
Tak ostatnio paczę na kolekcję tapet i stwierdzam że bardzo brakuje na stronie tapet w rozdzielczości HD...
Lwia większość użytkowników ma ekrany HD w domowych komputerach, i trochę niefajnie że wiele naprawdę zacnych grafik nijak nie nadaje się z obecną rozdzielczością na tło...
Będzie coś robione w tym kierunku?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #119
Jak będzie czas to będzie.