Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 122275 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Wishie
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #285
Tak, Keine to bez wątpienia moja ulubiona postać. W ludzkiej formie wyobrażam ją sobie jako miłą i spokojną nauczycielkę historii. Najlepszy jej art, który przedstawiałby ją tak jak sobie wyobrażam to ten, gdzie jej włosy nie są aż tak niebieskie i proste.
Spoiler (pokaż/ukryj)

Jeśli zaś chodzi a hakutaku form to mam kilka różnych wyobrażeń. Pierwsze moje wyobrażenie doskonale oddaje ta PV
Touhou 東方 PV - Staggering Spirit, Keine's Staggering Song (english & spanish subs)

W drugim zaś Keine uchodzi za oazę spokoju.
Spoiler (pokaż/ukryj)

W obu formach włosy nie mają jednolitego koloru.

Odp: Imagination
Odpowiedź #286
Kikuri

Odp: Imagination
Odpowiedź #287
pusto jak w kalwińskim zborze...

Kisume

Odp: Imagination
Odpowiedź #288
No cóż o Kikuri nie dziwię się, że wiele osób się nie wypowiedziało. Ciężko określić jak ona dokładnie wygląda ^^"
Większość dziewczynek w Toho zwykle posiada normalne ciało. W przypadku Kikuri nie wiadomo jak z nią jest.

Kisume wyobrażam sobie jako małą dziewczynkę która prawie nigdy nie opuszcza swojego wiaderka. Jeżeli chodzi o całe jej ciało, bez wiadra... To najlepiej przedstawiona jest chyba na artach jednego z moich ulubionych autorów na gelbooru "gin'you_haru"(autor artów w większości +18), u którego to na większości artów dziewczynki wyglądają tak jak je sobie wyobrażam. Choć prawdę mówiąc może po prostu nie chce mi się szukać lepszego artu?
Ogólnie Kisume niska mała dziewczynka z zielonymi włosami a ponad to ledwo wystaje ponad wiadro.

Odp: Imagination
Odpowiedź #289
W sumie wygląd Kikuri wiele razy przytaczałem w "Zgadnij jaka to Dziewczynka" nawet niedawno XD

Kikuri
Głównie takie coś:

Takie wersje alternatywne
----------------------------------------------------------------


I taki LOL XD

A reszta to może jak nie zapomnę później przelinkuję XD
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 16:06:33 przez h-collector


  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Imagination
Odpowiedź #290
Kisume-mala loli z wiaderka z zielonymi wlosami. Jak dla mnie niesmiala. Wyobrazam sobie u niej takie duze, ciemnozielone, lekko przestraszone oczy. Co do stroju,to w wiaderku co prawda nie widac,albo malo widac,ale mi jakos pasuje u niej jasne kimono. Tyle na temat Kisume.

Odp: Imagination
Odpowiedź #291
W SoPM Zun wspomniał, że Kisume jest jedną z najbardziej agresywnych postaci w całym touhou, i że ta głowa, którą widzimy wcale nie musi być jej głową, bo ona ucina głowy ofiarom i wystawia na brzegu wiaderka...
Dlatego uważam że ta grafika najlepiej ją odzwierciedla

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Imagination
Odpowiedź #292
ja to wiem,ale moje wyobrazenie o niej jest inne. bardziej lagodne.
Spoiler (pokaż/ukryj)
oczywiscie przyjmujac,ze ta glowa jest jej

Odp: Imagination
Odpowiedź #293
Cytuj
W SoPM Zun wspomniał, że Kisume jest jedną z najbardziej agresywnych postaci w całym touhou, i że ta głowa, którą widzimy wcale nie musi być jej głową, bo ona ucina głowy ofiarom i wystawia na brzegu wiaderka...
Na oryginalnym arcie kisume widać, że nie wystaje tylko głowa z wiadra a wystaje część reszty jej ciała.
Więc jak najbardziej się mylisz.

Poza tym, nie widziałem tam czegoś takiego jak "jedna z najbardziej agresywnych", jedynie wymienił, jak ją sobie wyobraża on. Choć nie zaprzeczam, że mogłem coś co prawda przeoczyć.
Choć to, że trzyma głowy w wiaderku to fakt. ^^" trochę creepy

Odp: Imagination
Odpowiedź #294
ogólnie youkaie tego typu są agresywne... z głową mówił, że trochę sobie żartuje, że to nie jej, mi się podoba ten jej opis jako agresywnej i z głowami na brzegu wiaderka...
I nie mam zamiaru tego wyobrażenia nikomu narzucać, po portu się tłumaczę jakby xD

Odp: Imagination
Odpowiedź #295
No tak jest agresywna zła itp. Ok ja się z tym zgadzam. Nie mówię, że nie.
Ale... A mniejsza, nie chce mi się tłumaczyć :< nie temat do tego.

Tak czy inaczej podałaś na najlepiej odzwierciedlającą ją grafikę, jej głowę trzymaną na rękach...

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #296
Piscilla - weź zauważ że spora cześć SoPM (m.in. ten kawałek o Kisume) była opisana z punktu widzenia Ayi. Dlatego moim zdaniem można to odczytać też jako zwykłą plotkę dziennikarską ^^.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Imagination
Odpowiedź #297
^ http://en.touhouwiki.net/wiki/Symposium_of_Post-mysticism/Interview

To jest kawałek z punktu widzenia ZUN'a nie Ayi.

Odp: Imagination
Odpowiedź #298
Piscilla - weź zauważ że spora cześć SoPM (m.in. ten kawałek o Kisume) była opisana z punktu widzenia Ayi. Dlatego moim zdaniem można to odczytać też jako zwykłą plotkę dziennikarską ^^.

Spoiler (pokaż/ukryj)

Dzięki, Raion

To było w WYWIADZIE z ZUNem, nie w artykułach z gazet ;-;
Polecam najpierw sprawdzić dokładnie, czy się nie myli, potem zwracać uwagę

Odp: Imagination
Odpowiedź #299
^Piscilla jeżeli przeczytasz tamten artykół, także wyczytasz, że głowa którą widzimy na pewno należy do Kisume oraz, że jest całkiem brutalna a nie jedna z najbardziej agresywnych. Tak więc także tobię radzę sprawdzać dokładnie czy się nie myli ^^"