Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Marisa and Alice's Trap Tower PS4 (Przeczytany 5083 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Marisa and Alice's Trap Tower PS4

Mniej lub bardziej ciekawa, kolejna pozycja osadzona w świecie Touhou trafia właśnie na konsolę PS4 w ramach programu PlayDoujin!
Tytułowa gra Marisa and Alice's Trap Tower (まりさとアリスのトラップタワー, Marisa to Arisu no Torapputawa) jest portem oraz aktualizacją gry logicznej pod tym samym tytułem wydanej w 2012 roku na platformę Windows przez koło doujinowe Desunoya.

Gra będzie dostępna od 18.11 w PS Store w wersji oczywiście japońskiej.[1]
【PS4®】まりさとアリスのトラップタワー トレイラームービー

Originalna wersja doczekała się także fanowskiego patcha tłumaczącego na język angielski


  • adzi
  • [*]
Odp: Marisa and Alice's Trap Tower PS4
Odpowiedź #1
ale o tym, że Touhou Genso Wanderer i Double Focus (nie mylić z Double Spoiler) wychodzą w 2017, a Touhou Scarlet Curiosity już jest - wszystko po angielsku - to by się nikt nigdy nie dkwiedział.
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: Marisa and Alice's Trap Tower PS4
Odpowiedź #2
Do kwietnia jeszcze trochę czasu, a newsów i tak nikt nie komentuje :/

  • adzi
  • [*]
Odp: Marisa and Alice's Trap Tower PS4
Odpowiedź #3
jaki kwiecień?

to nie prima aprilis. Genso Wanderer i Double Focus wychodzą dzięki NISA (znowu) w lutym, a Scarlet Curiosity (przez XSEED) już jest.

Odp: Marisa and Alice's Trap Tower PS4
Odpowiedź #4
@adzi sigh... sorry. Ta, w pamięci się mi pomyliło, dokładnie to 2/7/2017, zapas jeszcze z te 74%.
Zawsze można jako news gwiazdkowy zrobić jeszcze, brak mi inaczej też dobrej okazji ni stąd ni zowąd :/
Co do Scarleta, to trochę już po ptokach na newsa, no w teorii jest temat na forum, ale nie wiem, też czekam na troszkę lepszą uzasadnioną okazję :<

Odp: Marisa and Alice's Trap Tower PS4
Odpowiedź #5
Cytat: h-collector
Gra będzie dostępna od 18.11 w PS Store w wersji oczywiście japońskiej.

Oczywiście, jak wszystkie inne japońskie gry, gra NIE będzie dostępna z poziomu europejskiego PSStore. Chyba, że do wydania łapę przyłożą wspomniani przez adzia NISA lub XSeed/Marvelous.

  • adzi
  • [*]
Odp: Marisa and Alice's Trap Tower PS4
Odpowiedź #6
@Kreton albo gra dostanie wydanie generalnie azjatyckie (jak Genso Rondo i Genso Wanderer pierwotnie). Wtedy też będzie po angielsku i będzie można ją kupić przez konto z Hong Kongu (importowcy twierdzą, że zrobienie sobie takiego konta jest relatywnie proste). No, ale to kombinowanie.

ew. PlayAsia w wypadku wydań fizycznych.

Nie powinniśmy oczekiwać, że każda gra z PlayDoujin z językiem angielskim będzie u nas wydawana... chyba że wydanym tytułom powiedzie się na tyle, że Sony samo będzie motywować ich wydania zachodnie.

Odp: Marisa and Alice's Trap Tower PS4
Odpowiedź #7
Ale na to, trzeba bedzie poczekac jak w przypadku kazdej produkcji - czyt. rok. Tak jak np. Danganronpa v3 - gdzies w styczniu 2017. Wydanie EU/NA - rok pozniej.