Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sytuacja Konwentowa (Przeczytany 58354 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Sytuacja Konwentowa
Z tego co wiem Małysz miał zamiar właśnie jakoś hurtowo drukować decki po listopadowej wypłacie swojej (czyli jakoś na hellcon by na pewno były)
ode mnie też ma jakiś deck i kilka dla siebie złożonych...
Z resztą ponoć ma się zgadywać co do tego w ten weekend

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #1
Rezerwacje ruszyły. Ktoś zgłasza jakieś Touhou atrakcje? Ja nie jestem pewien, czy robię coś z Touhou, ale zgłaszam co najmniej jeden panel.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #2
Atrakcje z toho na czyms od animatsuri
>dohohohoho
W dodatku na conie o tematyce post apo(chociaz pewnie bedzie i tak typowe weaboo mangozjebanie)

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #3
No chyba właśnie o to chodzi. ;p
Pytanie było raczej pro forma anyway.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #4
owszem, konwencję zapewne będzie słabo widać, ale i tak pojadę i też robię jedną atrakcję (albo dwie)
Spoiler (pokaż/ukryj)
poza tym skoro th.pl wadzi się już i z animatsuri i miohi to jestem ciekaw jak wyglądają stosunki z cytadelą syriusza po tegorocznym nejirowym failu; odpowiedź proszę na PW

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #5
A czemu PW?
Spoko kolesie ktorych juz troche znam. Przeprosili, ze Nejiro4 nie odbylo sie, ale nie mogli nic zrobic i bardzo ucieszyli sie jak powiedzialem, ze nie ma problemu i bardzo chętnie będziemy z nimi współpracowali za rok.

A czemu wadzimy się z animatsuri? Kto to w ogole jest?
Rucham psa jak sra

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #6
Nie wadzimy sie, tylko nie chca atrakcji touhou, ale maja kijowe konwenty wiec spoko. A kilka osob z tego stowarzyszenia znam prywatnie i idzie sie z nimi dogadywac.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 13:28:10 przez HERUBIM

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #7
Nie wadzimy sie, tylko nie chca atrakcji touhou, ale maja kijowe konwenty wiec spoko. A kilka osob z tego stowarzyszenia znam prywatnie i idzie sie z nimi dogadywac.

ja tam nie wiem o waszych potyczkach, wiem natomiast, że kiedyś jeszcze atrakcje th były na ich konwentach to się pytam
każdy jest spoko, dopóki nie "skrzywdzi" th.pl; jeżeli jesteście zadowoleni z obecnego stanu rzeczy to spoko, po prostu odniosłem wrażenie, że ubywa konwentów, na których th.pl mogłoby mieć jakieś atrakcje, nie mówiąc już o roomie; nie pamiętam na jakim ostatnio konwencie coś takiego było; i mówię to zarówno jako zwykły uczestnik konwentu, jak i członek th fandomu

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #8
Odpisałem ci już na PW, ale jeszcze tutaj napiszę bo może ludzie są ciekawi, a i tak później tą całą rozmowę usunę bo offtopic.

Nie znam nikogo z animatsuri, nigdy nie miałem z nimi styczności (nigdy nie organizowałem wspólnego roomu/sleepa) więc nie mam pojęcia odnośnie tego "focha" na nich.  Kreton raczej wie więcej bo czasem jechał na ich konwenty.
"Skrzywdził" nas trochę B-team na B-2, ale czas goi rany i jest plan, aby od przyszłego roku kontynuować współpracę. Miohi to wiadomo o co chodzi, a oprócz nich to pozostaje Cytadela Syriusza i ekipa która robi Niucony. Ewentualnie jakieś pomniejsze konwenty.

Jak jechaliśmy większą ekipą robić roomy to zawsze, albo do Umi no Koe (bardzo szkoda, że już praktycznie nie istnieją. Połowa orgów to ludzie i byli administratorzy Touhou.pl których bardzo dobrze znam xD), albo do miohi, albo do Syriusza, albo na Niucony. Raz się zdarzył B-2 i zapowiadał się na najlepszy konwent w historii Touhou.pl, ale niestety tak nie było. Jak ktoś chce poznać szczegóły to zapraszam na PW bo to żadną tajemnicą nie jest xD

Ja jestem bardzo otwarty na jakąkolwiek współpracę (mój portfel czasem nie) i zamierzam od przyszłego roku trochę porozmawiać z niektórymi ludźmi w sprawie konwentów. W tym roku nigdzie nie będziemy już jechać.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 14:59:58 przez Maluetar

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #9
Jakby co to do R-Squadu od krakonow, midoriconow, porytkonow moge sie usmiechnac i sadze ze nie powinno byc problemu z roomem.
Gorzej z frekwencja thtardow na ich conach, ale same imprezy maja zajebiste

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #10
Animatsuri nie przyjmuje atrakcji touhou. kropka. Zadne spory nie mają tu nic do roboty, chociaż niedlugo mogą, bo jak dalej będą tacy ksenofobiczni to czas im trochę uprzykrzyć konwenty.Możliwe, że kiedyś były atrakcje toho...ale to był echcicon? więc dawno, bylo minęło.
Zresztą jeśli na zapytanie o atrakcje słyszę "spierdalaj" to ja dziekuję serdecznie za taką współpracę. Czemu na animatsuri nie bylo zadnego toho sleepa./rooma albo jakiegoś zbioru atrakcji toho ? Obstawiam, że dopóki w składzie będzie Roger (guille) to nie ma co liczyć na poprawę sytuacji( a szkoda, bo reszta ekipy jest w miarę spoko).
  • Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2012, 21:32:49 przez Kriss_Hietala

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #11
Cóż, nie wiedziałem że z Animatsuri jest taka sytuacja więc tak mi się rzuciło o tohoatrakcjach. Mimo to planuję coś jednak zgłosić, ofc niekoniecznie Touhou related.

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #12
[...]na zapytanie o atrakcje słyszę "spierdalaj"
Tobie przynajmniej cokolwiek odpowiedział

Obstawiam, że dopóki w składzie będzie Roger (guille) to nie ma co liczyć na poprawę sytuacji( a szkoda, bo reszta ekipy jest w miarę spoko).
TO

Znam parę osób z Animatsuri, i większość z nich to naprawdę zajebiści ludzie.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #13
zgłaszać oczywiście można, ale szanse, że przyjmą są... nikłe.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #14
Na hellocnie pierwszym było RSO, a na czymś w zeszłym roku był failowy panel o touhou jakiegoś randoma... więc czasem im się zdarza jednak coś przyjąć threlated