Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 307981 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
[sesje] Offtop
Nowy temat do offtopu. Stary się gdzieś wyrzuci.
Teraz ja będę prowadził sesje i potrzebuję czystych tematów aby się nie denerwować.

"pracuję" już nad opisaniem "nowych" sesji.
Albo raczej, robię kopiuj-wklejki starych tematów sesji, bo nowe będą wyglądały podobnie.

Niedługo skończę.

Also, mógłbym dostać moda od tego działu? Byłoby to pomocne.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #1
Nie będę odrzucał chęci zaangażowania się.
Masz moda, tylko nie wykasuj całego działu przypadkiem ;)


  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #2

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #3
Dzięki ;*

Also, wszystkie stare wątki z tego działu przeniosłem w inne miejsca.
Bo lubię porządek.

Gry takie jak "zgadnij jaka to dziewczynka" itp. zostały przeniesione na bazar. Tam posty nie są także naliczane więc spokojnie można grać.
Miał co prawda ten dział służyć na takie gry a sesje miały być prowadzone gdzieś indziej.
Ale "ktoś" nie uporządkował tego przez pół roku. Więc te gry forumowe wracają na bazar.

Sesje prowadzone przez Małysza znajdują się teraz w archiwum. Jeżeli będziecie chcieli je wznowić a Małysz nie będzie mieć już ich w głębokim poważaniu, to będzie mógł je wam przenieść z powrotem.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2015, 17:09:03 przez Raion

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #4
Takie podsumowanko moje własne sobie zrobię
Cthulhoo - Mało bystre i silne ale zapierdala jak motorówka. Zwinne, może unikać danmaku jak żadna inna postać. Moc fabularno-przeszkadzajkowa z pewnym potencjałem ofensywnym, bo burza. Dobry cover spellcard.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Siła - 50%
Zręczność - 210%
Szybkość - 150%
Wytrzymałość - 100%
Mądrość - 50%
Siła Woli - 50%
Percepcja - 120%
Energia - 130%

Dams - Magiczny glasscannon. Flexible z uwagi na w miarę wyrównaną mądrość/siłę woli i nieokreśloną ścieżkę rozwoju. Poza tym przeciętniak.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Siła: 50%
Zręczność: 100%
Szybkość: 100%
Wytrzymałość: 50%
Mądrość: 200%
Siła woli: 160%
Percepcja: 100%
Energia: 100%

Ekkusu - Artyleria wymagająca osłony i czasu na rozstawienie, bo ani niczego nie uniknie ani nie ucieknie ani za dużo nie wytrzyma. Ale jak dostanie chwile czasu to full ofensywa i ratunku i pomocy. Karty ewidentnie ofensywne z elementami defensywy.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Siła: 30%
Zręczność: 50%
Szybkość: 50%
Wytrzymałość: 70%
Mądrość: 250%
Siła woli: 115%
Percepcja: 115%
Energia: 180%

Zhearrimst - kolejny czołg, ale z dużymi zderzakami więc wytrzymalszy, do tego regenerujący się. Zastanawiam się czy wie, skąd się biorą dzieci. Nawet dobra kontrola.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Siła - 150
Zręczność - 80
Szybkość - 70
Wytrzymałość - 200
Mądrość - 30
Siła Woli - 150
Percepcja - 130
Energia -50

Archi - fizyczny-techniczny-scientist. Czołg któremu potencjalnie nawet magia z zaskoczenia nie straszna. Sporo sprzętów, a arsenał może się powiększyć i to znacznie. Wielebny Dreadnought.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Siła 120%
Zręczność 110%
Szybkość 30%
Wytrzymałość 140%
Mądrość 150%
Siła Woli 150%
Percepcja 110%
Energia: 30%
Zanarhi - Niestabilny psychicznie, niezbyt uważny fizyczny nakurwiacz wspomagający się magią, chociaż magiem nie jest. Tylko czekam na jakieś próby mind controllu, chociaż poza tym przydatny mocno. Z Astro by sobie pogadali. Praise the Sun.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Siła -  150
Zręczność -  130
Szybkość -  130
Wytrzymałość -  120
Mądrość -  100
Siła Woli -  50
Percepcja -  60
Energia - 120

Red Fedora - Captain Teemo on duty. Duża percepcja pozwala na zwiad, chociaż ta niska szybkość...
Spoiler (pokaż/ukryj)
Siła -  120
Zręczność - 100
Szybkość - 70
Wytrzymałość - 130
Mądrość - 80
Siła Woli - 50
Percepcja - 170
Energia - 80

Czyli mamy 3 typowo fizyczne (Zhearrimst, Archi, Fedora), jeden miks (Zanarhi), jedno agility (Cthulhoo) i dwa magic (Ekkusu i Dams)

Śmiesznie.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2015, 02:39:18 przez Ekkusu

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #5
Dams musi ustalić jaką magią się posługuje jeżeli ma mieć zaakceptowaną kartę.

Ta spellcarda Archiego działa na zasadzie "nie rozumiem magii więc ona nie działa". Kiedy zrozumie, że jakieś zaklęcie ma miejsce to ono zadziała normalnie.
Czasami jednak dojście do tego, że magia powinna zadziałać może zająć z pół godziny.

- Red Fedora ma do rozdania jeszcze 60% zapomniałem mu wspomnieć. Bo łączna pula jego statystyk to 800 a nie 860 o ile dobrze liczę.

- U Zanarhiego równa się to 910 o ile dobrze przeliczyłem a powinno być 860. Więc też coś jest nieteges.

Może jeden oddał punkty drugiemu po kryjomu? xD

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #6
Raion, dobrze policzyłeś, Zanarhi ma za wysokie statsy :v

  • Zanarhi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #7
eh ja liczę i coś się wszystko zgadza - jest 860. Chyba że coś przeoczyłem..
Wiem czemu wam się nie zgadza:
Cytuj
Energia - 120
Energia 50
Jakim prawem dwa razy energia? :v

Jak coś to od 27 czerwca do 5 lipca będę nieobecny (wyjazd na wakacje, choć może będę miał zasięg na tablecie).
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2015, 09:02:13 przez Zanarhi

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #8
Fakt, również to dopiero teraz zauważyłem. Wcześniej patrzyłem tylko na liczby i nie zwróciłem uwagi, że wyszło ci 9 statystyk zamiast 8 :v

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #9
Ano, chyba od Archiego mi stat obsunęło. I widzę, że Archi sobie zmienił staty w kp.
+Fedora rzeczywiście wolnych 60% nie przydzielił sobie.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #10
Ja jutro jadę na weselę i będę wracał w niedzielę nad ranę. Ale pewne będę do życia albo późnym wieczorem, albo dopiero w poniedziałek :v

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #11
Protipy dla ludzi tutaj grających, bo uznałem, że pewne rzeczynależałoby wyjaśnić.

W raczej kiepskim stylu jest stosowanie emotek w środku posta właściwego. To, co piszecie jest jednocześnie zapisem waszych działań jak i często myśli postaci, Przypominam, że jest to RPG, czyli role playing game. Sugeruję ciągłe fabularyzowanie postów w celu jak najlepszego wczucia się w postać, zamiast suchego i wyrywającego z rytmu zapisu nawiasowego (Chodzi mi o takie "<>"), jak i ograniczenie uwag pobocznych do minimum i zamiast tego wyjaśnianiu ich prywatnie.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #12
^Uwagi poboczne najlepiej napisać jakoś jako myśli własnej postaci jeżeli jest taka możliwość np.

Wasza postać posiada wiedzę na jakiś temat o jakiej ja jako MG nie wiem. Możecie wtedy napisać coś w rodzaju "Przypomina mi się czas kiedy bla bla bla" albo "robiąc to uświadomiłem sobie, że robiłem już kiedyś to i tamto". I inne rzeczy tego typu...

Jeżeli jest możliwość powiedzenia czegoś jako wasza postać. Polecam to robić, milej się wtedy gra.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #13
Hello there.
Spoiler (pokaż/ukryj)

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #14
Sup

Spoiler (pokaż/ukryj)