Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 98652 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Kami
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #180
Kolejny "Update"
1.Youmu
2.Patchouli
3.Keine
4.Yumemi

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #181
Kolejny "Update"
1.Youmu
2.Patchouli
3.Keine
4.Yumemi

Zdecyduj się.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #182
Kolejny "Update"
1.Youmu
2.Patchouli
3.Keine
4.Yumemi

Zdecyduj się.
Co złego jest w zmienianiu favów?

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #183
Nic złego. Po prostu za szybko ?

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #184
Ja też często niższe pozycje zmieniam.
Of kors najbardziej uwielbiam Okuu.
Teraz na drugim miejscu będzie Sekibanki z Yuuką.
Na trzecim Ellen z Kaną,I think

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #185
U mnie pierwsza 4ever 'n ever Aya. Reszta randum. I w sumie małe ma to znaczenie.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #186
A ja bym się zastanowił, kto u mnie jest top*, bo to jak ze znajomymi - czasem tego się lubi bardziej, innego mniej. Można kogoś czasem lubić bardziej, czasem mniej, chwilowa fascynacja osobą.

*nie licząc Flandre. Ciągnąc dalej analogię, ulubiona postać jest ukochaną, pozostali to znajomi.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #187
Pierniczycie, ziomek świat poznaje to może co jakiś czas znajść coś nowego i stwierdzić, że mu się bardziej podoba.
Urok bycia nowomyszem.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #188
Towarzyszu Lenku, Nieprzemijający Kocie - ja ten urok bycia nowomyszem znam. Ja w sumie w dalszym ciągu dowiaduję się tego i owego o dziewczynkach, polubię jedną bardziej od drugiej, więc to każdemu gusta się zmienić mogą ;p

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #189
Pierniczycie, ziomek świat poznaje to może co jakiś czas znajść coś nowego i stwierdzić, że mu się bardziej podoba.
Urok bycia nowomyszem.

Nie trzeba być nowomyszą, by zmieniać różnego rodzaju preferencje. Zwłaszcza jak np. wyjdzie nowa część Touhou - wtedy czasem okazuje się, że bardzo dużo zmienia się na liście ulubionych postaci. Sam byłem dziś zaskoczony wynikami touhousorta, który sobie zrobiłem, jak zobaczyłem, że dodali już dziewczynki z DDC. Co prawda pierwsze miejsce się nie zmieniło (wciąż ex equo Patchouli z Sakuyą), ale dalsze - i owszem.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #190
Nie trzeba być nowomyszą, by zmieniać różnego rodzaju preferencje. Zwłaszcza jak np. wyjdzie nowa część Touhou - wtedy czasem okazuje się, że bardzo dużo zmienia się na liście ulubionych postaci. Sam byłem dziś zaskoczony wynikami touhousorta, który sobie zrobiłem, jak zobaczyłem, że dodali już dziewczynki z DDC. Co prawda pierwsze miejsce się nie zmieniło (wciąż ex equo Patchouli z Sakuyą), ale dalsze - i owszem.
A te dalsze są jakie? Aż ciekaw jestem.

Myślałem, że u ciebie na pierwszym miejscu jest Lunasa. A jeśli nie na pierwszym, to na pewno przed Patchouli czy Sakuyą.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #191
Nah, Lunasa jest zaraz po Patchy i Perfect Meido.

Dalej są... derp, zapomniałem. Na pewno wg sortu do top 10 wskoczyło mi parę postaci z nowych gier, wśród nich między innymi Mononobe no Futo. Ale tak na dobrą sprawę poza top 5 - Sakuyą i Patchi, Lunasą, Youmu, Minoriko i Rumią - nie jestem w stanie tak na zawołanie, bez lurkania do sorta, wymienić fav postaci. Za dużo ich i za duża złożoność obliczeniowa przy ustawianiu ich na odpowiednich miejscach w rankingu ;S

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #192
Oj, ja mam MALa po to, żeby pamiętać ostatnie wyniki touhou sorta (które, poza top 5, często się zmieniają :P).

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #193
Zrezygnowałem z ustawiania na MALu fav postaci z TH już dawno temu. Stwierdziłem, że będę rozgraniczał ten ranking z rankingiem fav postaci z M&A. Tak jest mi łatwiej zachować porządek. ;3

Btw MAL od wczoraj nie działa, doushio. ;_;

  • Tora
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #194
W ciągu dwóch miesięcy można obejrzeć kilkanaście(-dziesiąt) M&A lub zagrać w Touhou milion razy, a konkretnie postaci zaskarbić sobie sympatię. I nie ma znaczenia czy nowy czy oldfag, favy zawsze mogą ulec zmianie (poza waifu z którą łączy nas święty węzeł małżeński).

Gorzej natomiast, że ten cały Kami (i nie tylko) nie argumentuje swoich wyborów tylko robi jałową wyliczankę. Nawet jednego biednego "lubię ją za xxx". Nie można ani rozpocząć z nim jakiejkolwiek dyskusji, ani go bliżej poznać, ani nic, cała idea forum psu w dupę. W takich tematach powinno się wymagać choć odrobiny własnego wkładu.

Skoro nadarzyła się okazja, pragnę wszystkim przypomnieć, że Tenshi to najlepsza dziewczynka.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 18:11:51 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.