Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Legacy of Lunatic Kingdom (Przeczytany 28635 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #15
Na pewno je bossem poziomu extra. Czuję to w lewym pośladku.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #16
Chyba nigdy boss poziomu extra nie był na płycie. I nie sądzę by kiedyś był.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #17
Może uciera marchew tym młotkiem?

Also, jako, że fabuła dotyczy Ksiezyca w jakis sposób, czuję Keine lub Kagerou jako np midbossa Ex Stage...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #18
Also, jako, że fabuła dotyczy Ksiezyca w jakis sposób, czuję Keine lub Kagerou jako np midbossa Ex Stage...
Myślę, że ZUN byłby trochę bardziej kreatywny :<

  • Zanarhi
  • [*]
Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #19
Może będzie jak w Ten Desires i jako boss stage 1 zobaczymy Eirin...
Chociaż faktycznie Kagerou i Keine mają szanse się pojawić (obie w Extra Stage, wpierw Keine która ostrzega przed złem "podczas pełni", a potem Kagerou) :v

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #20
Czekając na nowe tołcze...

Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #21
Playable arts: Reimu Marisa Sanae Reisen
Spoiler (pokaż/ukryj)
Stage 1 boss: Seiran
>niedługo oczyścimy tą krainę
Może to jednak krew?

Stage 2 boss: Ringo
>ten design

Stage 3 boss: Doremy Sweet
Rzekomo jest baku - typem youkai co pożera sny, ale podobno może też je tworzyć. Zdecydowanie najbardziej mi się podoba z trójki zarówno wyglądem jak i ciekawą umiejętnością.
Cytuj
Flawless Mode -Servants of the Moon will not allow even one mistake. This is because the matter of life and death is the prime example of impurity. By using the "Kontama Elixir", an elixir made by Eirin that allows one to see the future, a chapter will be repeated until it is cleared without misses. This is the main mode of the game. Auto Save is present in this mode; Even if you end the game in the middle, you can continue playing through the chapter at anytime.

Legacy Mode Since the elixir is likely to have side effects, you can play without using it. The life system is present as usual. Aim for the self-accomplished No Miss Clear!?
Tl;dr, jest tryb zwyczajnej gry jak każde inne Touhou i tryb Flawless w którym nie ma w ogóle żyć, a jak zginiemy to cofamy się o wzór. Możemy próbować ile chcemy, jest też autosave do którego możemy wrócić po wyjściu z gry.
Nie wiem na chuj to, ale może niektórzy chcą ponapierdalać w danmaku bez stresu 1cc? ¯\(°_o)/¯
A, jest też "pointdevice mode". Lol granie myszką/tabletem. Nope, sorry. Pointdevice = flawless mode.

Więcej grzechów nie pamiętam. Enjoy.
EDIT: Profile w krzaczorach:
Spoiler (pokaż/ukryj)
1面ボス  浅葱色のイーグルラヴィ
  清兰(セイラン)
  Seiran

  种族:月の兎
  能力:异次元から弾丸を飞ばす程度の能力

  文字通り鉄炮玉。
  イーグルラヴィと呼ばれる地上の调査部队の中でも
  潜入操作という、一番危険な仕事を持つ。
  危険な割に赁金は低い。

  月の兎はみんなテレパシー能力を持っているが、
  まともな会话をしていない。
  休憩中、仲间の为に饼をついていたところに袭撃にあったようだ。

2面ボス  橘色のイーグルラヴィ

  铃瑚(りんご)
  Ringo

  种族:月の兎
  能力:団子を食べる程に强くなる程度の能力

  イーグルラヴィと呼ばれる地上の调査部队の中で
  情报管理という、闲职を担っている。
  楽な割に位の高い役职。

  情报を集めていたせいか、彼女の兴味が地上に移ってきたようである。
  彼女の任务は调査をすることだけ。
  戦闘も许可されているが、胜つ必要はないと言われている。


○3面ボス  梦の支配者
  ドレミー・スイート
  Doremy Sweet

  种族:獏
  能力:梦を喰い、梦を创る程度の能力

  梦见がちな妖怪。梦の世界に栖んでいる。

  全ての生き物が见る梦は実は根底部分で繋がっている。
  梦の中で见知らぬ场所に行ったり、见知らぬ人と出会ったり、
  见知らぬバグを见つけたりするのはその为だ。

  彼女はその梦を消したり创ったり、入れ替えたり出来る。

  梦の世界を上手く使う事が出来れば何処にでも行けるし、
  何者にだってなれる。
  それに気付いた者が秩序を乱さぬよう、彼女は监视しているのだ。


地上の月兎
  铃仙・优昙华院・イナバ
  Reisen Udongein Inaba

  种族:人间
  能力:波长を操る程度の能力

  永远亭に住む月の兎。

  今回の任务には不穏な物を感じていた。
  どうして永琳様は自分だけで无く人间にも依頼したのだろう。
  人间で无いと见えない物があるとでも言うのだろうか。

  绀珠の薬には、未来を経験する力があった。
  この薬は、月の都に住む者なら谁しもが知っている秘薬であった。
Spoiler (pokaż/ukryj)
>Reisen
>种族:人间
>Gatunek: Człowiek
o_O
  • Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 08:40:55 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #22
Spoiler (pokaż/ukryj)
Ten poziom trudności na normalu....it's Subterranean Animism one more goddamn time!

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #23
Zagrałem Legacy Mode i... ja pierdolę. Już rozumiem czemu ZUN napisał że robił tą grę pod Flawless (Pointdevice) Mode - spora część wzorów to StB/DS tier na które ewidentnie trzeba mieć sposób żeby w ogóle mieć na nich szansę, więc będą jak znalazł pod powtarzanie ich setki razy. (Nie)stety w wyniku tego Legacy Mode po pierwszym zderzeniu rozwalcowuje inne gry poziomem trudności z UFO włącznie - nawet nie wiedziałem co mogłem w ogóle zrobić na spell cardach Doremy gdzie zamyka Cię w małym kółku danmaku i tylko bombspam. Na Normal. Easy modo już nie takie kimoi, co? No ale zajebistym plusem tego jest to, że wzory są strasznie wyszukane strukturowo i zmuszają do ruchu po całym ekranie zamiast trzymać się dołu, jak karty z StB/DS. No i jak ktoś lubi na ostro, to dostanie tyle ile zdoła zjeść.

Reisen jest zajebistą opcją strzału z tego co widzę z tym mini-spreadem i trzykrotną (!) tarczą na bombie ale za to ma chujowy dmg, Sanae ma miks obu strzałów z UFO z żabią atomówką na bombie, więc jest idealnie. Reimu i Marisa to natomiast tak maksymalny klasyk że nie chce mi się grać.

Jeszcze muzyka... ZUN masakruje nasze uszy turbo cyber sensory overloadem który idealnie komponuje się z jaskrawą kolorystyką i jest nawet zaskakująco przyjemny jeśli masz w sobie choć cień masochistycznej żyłki, ale jestem przekonany że znajdą się osoby gotowe powiesić go za jaja, bo całość brzmi bardzo mało Touhou-like. Coż, trzeba się samemu przekonać. Mi ta część póki co się podoba, jest cholernie eksperymentalna i nie pierdoli się w niczym. Jeno nowe postaci wydają mi się z wyglądu mdłe poza Doremy, ale może charakter to naprawi.
  • Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 09:44:35 przez critz

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #24
Moja klawiatura mi przeszkadza w graniu w tohu, chlip, mam \ obok shifta, a sam shift ma połowę długości...

Critzu:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Jak Ci się podoba nowa fryzura Sanae?

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #25
Sigh... przespałem pół dnia znów... oh well...
Trochę gameplaya, dla tych co wystarczy pooglądać i/lub nie mogą z jakichś powodów uruchomić dema

  • Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 11:41:07 przez h-collector


Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #26
Spoiler (pokaż/ukryj)
Super Time Force: Tołciu Edition

ewentualnie: I wanna be the guy: Touhou Edition

Bardzo fajne demo, pomimo wyjątkowo wysokiego poziomu trudności (mam trudności z przejściem pierwszej planszy na Lunatic w trybie Legacy).

No i bomba Reisen jest nieco przegięta (można przeżyć aż trzy strzały) moim zdaniem, ale bez bomb Reisen nie przeszedłbym drugiej planszy bez kontynuacji :V
  • Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 15:44:36 przez Michał

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #27
Update z mojej strony po ogarnięciu układu klawiszy, oczywiście legacy normal, Raimoo:
Stage 1
Spoiler (pokaż/ukryj)
phh, nie jest aż tak źle jak mówili...
Stage 2
Spoiler (pokaż/ukryj)
też nie.. oo shi  o shi czemu to poziom czwartego stage nagle
Stage 3
Spoiler (pokaż/ukryj)
GOTTA BOMB FAST, jak się robi spelle gdzie danmaku Cię otacza dookoła ja nigdy nie wiem
Arty postaci bardzo średnie, arty stage całkiem ładne, a muzyczka mi się spodobała, lepsza niż w DDC

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #28
Albo mi się wydaje albo w tej grze nie ma systemu zdobywania żyć.
Jednakże pokazuje możliwość posiadania, 8 dodatkowych żyć (chyba 8, nie pamiętam, nie liczyłem).

Czyżby więc szykowało się jeszcze drobne ułatwienie w postaci systemu zdobywania żyć? Możliwe.

Poziom trudności jest jaki jest, nie trzeba komentować. To toho to coś zupełnie nowego.
Ten tryb z ciągłymi kontynuacjami wydaje mi się być dla osób nie wystarczająco hardkorowych by przejść za jednym razem.
Dla ludzi a nie touhoutardów.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #29
Ja raz dostałem extend, ale nie wiem za co. Oczywiście w trybie Legacy, czyli tym bez savestateów.