Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 11 - Subterranean Derpinism (Przeczytany 17751 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #15
Jak wiele mogło się zmienić w ciągu dwóch czy trzech tygodni ? Oświeć mnie tą wiedzą.
2-3 tygodnie? Pewnie niewiele. Od wyjścia tłumaczenia do DDC?
Cytuj
Please make sure to completely reinstall the patcher and reconfigure your patch stack if you are updating from an earlier build than 2014-01-03!

This is due to the new dependency system. We are going to store data shared between multiple languages in new language-independent patches, which wouldn't be present in your configuration otherwise.

Wmagania: Japońska konfiguracja imion (tj. Nazwisko Imie, nie Imie Nazwisko).
Nie widzę sensu nie zmieniania tego, ale jak sobie chcesz. Ale fakt - z tym było trochę trudniej bo config tool do angielskiej wersji dorzucał patch zmieniający kolejność imion na zachodnią automatycznie. Ale wycięcie jednej linijki kodu z en.js załatwiło sprawę i z powrotem jest kolejność Nazwisko Imię. Enjoy, tested: https://www.mediafire.com/?46669dsq46t5wsh.

Skróty "th11 (en)" i "th11_custom (en)" możesz sobie przenieść/skopiować gdzie chcesz. Grę zostaw w katalogu D:\Games\Touhou\Subterranean Animism\ i upewnij się, że japoński plik gry nazywa się normalnie - th11.exe.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2014, 19:31:15 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #16

Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #17
Nie wszystko przetłumaczy w ten sposób, ale spellcardy, dialogi+endingi i music room stykną, jak nic więcej.

Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #18
Ale gówno ten chrome...


Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #19
Shocking truth!

Mfw. Albo na stronie jest rzeczywiście dziabnięta wersja, albo twój system jakoś się istotnie różni. Welp, mogę jeszcze co najwyżej dać całą grę ode mnie, jak nie pyknie ani normalne spatchowane th11e.exe ani ustawiony pod twój katalog na dysku autopatcher (które oba u mnie działają) to już nic nie poradzę.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2014, 23:02:00 przez critz

Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #20
Miałem z Chireiden podobny problem. Też się nie chciała odpalić angielska wersja gry, ale po ponownym pobraniu z 2hu.pl działało normalnie >.>

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #21
Autopatcher - top kek, przy DDC jesczez jakoś działało, ale po spatchowaniu ISC połowa nieprzetłumaczona, podziekuję za to gunwo i będę liczył na to, że gensokyo.org weźmie się do roboty....
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #22
Cytat: Małyszeq
będę liczył na to, że gensokyo.org weźmie się do roboty.

Nie weźmie. Jest autopatcher - nie będą się męczyć.

Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #23
http://replays.gensokyo.org/download.php?id=42657 tutaj jest replay z SA Normal 1cc
Tylko jest pewien problem...
Na tym repku w 6 stage (1 spellcard Okuu) pokazuje mi że cały czas umieram
A najlepsze jest to że wcale tak nie było xD
A tutaj jest jeszcze jedna dziwna rzecz
https://zapodaj.net/fb83ba506f94b.png.html
Nie wiem czy tylko u mnie ten repek pokazuje serie śmierci...
Wejdź tu synku https://www.youtube.com/channel/UCXk2XX85TuRcJoP2W_3hS1Q Jeżeli ci się spodoba to wiesz co robić

Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
Odpowiedź #24
Żeś odkopał temat, Juzek. Desynchro podczas stage 6 to jest norma w SA. Żeby to się nie działo to musisz odpalić repka od innego poziomu niż 6. Jak odpalisz od samego początku bez przyspieszania to wszystko powinno być ok.