Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho (Przeczytany 14072 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Szybkie pytanie.
Kto gra w jaką bijatykę z małymi dziewczynkami?
Naszła mnie chęć by się nauczyć grać w którąś część ale wole wiedzieć wpierw gdzie jest najwięcej graczy bo czasu mam tylko na jedną wersję.

@Edit
Właśnie ogarnąłem że powinienem napisać w innym dziale ale nie mogę skasować tematu.
Prośba o przeniesienie.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2014, 00:55:18 przez Kamruz

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #1
12,3 jest najpopularniejsze.
Aczkolwiek 13,5 jest nowsze + ładniej wygląda więc jak chcesz w coś się uczyć grać to 13,5 raczej lepszą jest opcją, bo jest po prostu nowsze.

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #2
Unle? Moje ciało jest zawsze gotowe.

Btw w Maskaradę gra mało osób. Jest dosłownie Beznadziejna :<
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2014, 06:33:55 przez Szyna

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #3
Imo Maskarada jest słaba. UNL all  the way.

Aż mnie też naszła chęć, by zagrać...

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #4
Jeśli chodzi o mnie to więcej gram w UNLe i je polecam. Maskarada moim zdaniem jest taka sobie.

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #5
W 12.3 młócę od kilku lat i imo jest zdecydowanie popularniejsze i lepsze (tempo akcji, technikalia), a HM gram bardzo sporadycznie, ale prościej wejść ogarnąć nowomyszom i osiągnąć jako taki level skilla. Aczkolwiek zagrać mogę w to i w to, zależy czy ktoś chce nowicjusza czy kogoś na porządnym poziomie :V. Bo w IaMP to nichuj nie gram, mogę jeno brata podstawić.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2014, 13:28:42 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #6
Jak już gram, to w UNLe.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Co nie zmienia faktu, że posysam. ;p

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #7
13.5 ssie.

12.3. Gram rzadko, ssam bardziej niż 2 lata, ale gram.

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #8
12.3 ? A z miłą chęcią. Dawno nie rzucałem pociągami.

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #9
Szybkie pytanie.
Kto gra w jaką bijatykę z małymi dziewczynkami?
Naszła mnie chęć by się nauczyć grać w którąś część ale wole wiedzieć wpierw gdzie jest najwięcej graczy bo czasu mam tylko na jedną wersję.

@Edit
Właśnie ogarnąłem że powinienem napisać w innym dziale ale nie mogę skasować tematu.
Prośba o przeniesienie.
OPANUJ SWE KONIE KOLEGO, JAKIE SZYBKIE PYTANIE. Czy ty wiesz o co pytasz? Zdajesz sobie świadomość z tego jak ta gra niszczy istnienia ludzkie? Niby wszystko zajebiście o patrzcie są sobie dwie dziewczynki oh wow jakie śliczne ubranka i czapeczki mają WOLOLO SHIT GOT SERIOUS RUSZAJĄ SIĘ NAWET MAJĄ KOLOROWE KARTONIKI POZWALAJĄCE ROBIĆ KOLOROWE PIRUETY. Bzdura, tę grę się nienawidzi. Ta gra jest tylko po to żeby wyssać z ciebie resztki chęci, zmieszać je z błotem, przeżuć i wysrać. PEWNIE TECHNICZNIE I ESTETYCZNIE WYDAJE SIĘ ŻE DAJE FUN I JEST NA POZIOMIE. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Masz sobie postać jest fajnie w dodatku to pokojówka potrafi zrobić za warudo ma własny pattern Jojo style, rzuca nożami lepiej niż pijany Lenin. Co mogło pójść źle?
OP, BROKEN AS FUCK, 2B IN UR ANUS YES PLS JESZCZE JAKIEŚ CROSSUPY NI Z DUPY NI Z PIETRUCHY "KOPNIJ POWIETRZE PRZECIWNIK DOSTAŁ Z PANTOFLA PO RYJU JA MHM." Killing doll/square, to trzeba być serio popierdolonym żeby po tylu patchach nadal na to pozwalać. PEWNIE UŻYJE 3CARD, DOŚWIADCZONY PRZECIWNIK RAZ/DWA ŹLE ZABLOKUJE TO ORBY ZŁAMANE, NAWET NIE WSPOMINAM O PODSKOCZENIU BO 3A I W JEDNYM STRINGU JUŻ 3000DMG.
Ale to jeszcze nic.
To dopiero zapowiedź.
Z reguły, im mniejszy koszt użycia i wartość wymagana za effort czegoś, to powinno być mniej wydajne i efektowne niż droższe wersje prawda? Przynajmniej w gierkach, pochwy małych dzieci to wyjątek. 
NIE BO PRZECIEŻ SPELLCARD KOSZTUJĄCY DWA KARTONIKI (JEZUS MARIA ZA DWA TO NAWET NA LALKI NIE STARCZY JAKIEŚ HANGEKI I WEATHERSWORD) JEST ZABÓJCZY JEŚLI PRZECIWNIKOWI BRAKUJE CHOCIAŻ JEDNEGO ORBA, JESZCZE SIĘ DRANIU WYCWAŃ I ZRÓB 623C GREJZUJĄCE NA CZYJEŚ 66 DALEJ, PRZESTANIESZ MIEĆ ZNAJOMYCH OD RAZU, LUDZIE BĘDĄ CIĘ NIENAWIDZIEĆ. Wszystko dlatego że pomyślałeś że co może taka mała fajna pokojówka z nożykami. To nawet nie jej wina, Iku j.2a, hitbox z dupy patyka Reimu w j.5a, OKUU 3A, reversalowy 623 alt Tenshi (Choć prawda, recovery balansuje), ŁOKIEĆ JUMU MAJĄCY WIĘKSZY ZASIĘG NIŻ CHIŃSKI MIECZYK, Reisenowskie B, stringi Komachi. Ta cała gra to jeden wielki luckfest.
Czy to koniec? Czy małe dziewczynki w śmiesznych czapkach mogą być aż tak niezbalansowane i oszukańcze?
Jest jeszcze jedna postać która zasługuje odrębnie na uwagę.
Pierdolony wampirek, to po pokojówce ewenement w skali skurwysyństwa designu i zaprojektowania postaci w bijatyce. PO CO SIĘ MĘCZYĆ Z TAKTYKĄ JAK MOŻNA SPAMOWAĆ STANDARDOWYM 214B/C, SKAKAĆ JAK SZALONY WALĄC j.2a I MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ ŻE PRZY PARU PROSTYCH STRINGACH BĘDZIESZ ZAWSZE SZYBSZY, JUŻ MI SIĘ PORANNY VIFON ZWRACA JAK POMYŚLĘ JESZCZE ŻE OD PIERWSZEGO LVLU JEJ 623 JEST REVERSALEM. Zawsze szybsza, zawsze wredniejsza, zawsze śliczna. Tę grę w skali innowacji na pewnym poziomie ratuje tylko system pogody. Pogoda, wyobraź sobie, jest ładnie, leżysz sobie na hamaku wśród zieleni, pluskających źródełek i wachluje cię mała urocza dziewczynka z długim blond warkoczem. NAGLE JEB TAJFUN OLABOGA UCIEKAJCIE BO TERAZ JAK DOSTANIESZ Z BUTA PO RYJU TO ROBISZ SIĘ TAK TWARDY ŻE NAWET SIĘ O MILIMETR NIE ODSUWASZ OCH OK MINĘŁA MINUTA JUŻ SŁONECZKO WYSZŁO SPOKO XDXDXD. Względna losowość systemu pogody świetnie za każdym razem odświeża przyjemność z walk, to na duży plus dla Tasofro.
Tak jak cienka granica dzieli od miłości i nienawiści, tak samo mam ambiwalentne uczucia względem tego oszukańczego tworu jakim jest 2hu 12.3 Hisoutensoku, z jednej strony uwielbiam system i postacie że nawet po latach wytatuowałem sobie pieczęć waifu z ekranu wyboru, a z drugiej jak sobie przypominam jakie błędy i jak działają hitboxy w tej grze budzi we mnie czystą nienawiść z zmarnowane over 4 lata ciągłego nakurwiania dzień w dzień.

Chętnie strzelę parę partyjek.

  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2014, 18:01:21 przez Ectopia

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #10
Futa Lover <3

Moje ciało jest zawsze gotowe.

also
Spoiler (pokaż/ukryj)
22B my favourite.

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #11
Szybkie pytanie.
Kto gra w jaką bijatykę z małymi dziewczynkami?
Naszła mnie chęć by się nauczyć grać w którąś część ale wole wiedzieć wpierw gdzie jest najwięcej graczy bo czasu mam tylko na jedną wersję.

@Edit
Właśnie ogarnąłem że powinienem napisać w innym dziale ale nie mogę skasować tematu.
Prośba o przeniesienie.
OPANUJ SWE KONIE KOLEGO, JAKIE SZYBKIE PYTANIE. Czy ty wiesz o co pytasz? Zdajesz sobie świadomość z tego jak ta gra niszczy istnienia ludzkie? Niby wszystko zajebiście o patrzcie są sobie dwie dziewczynki oh wow jakie śliczne ubranka i czapeczki mają WOLOLO SHIT GOT SERIOUS RUSZAJĄ SIĘ NAWET MAJĄ KOLOROWE KARTONIKI POZWALAJĄCE ROBIĆ KOLOROWE PIRUETY. Bzdura, tę grę się nienawidzi. Ta gra jest tylko po to żeby wyssać z ciebie resztki chęci, zmieszać je z błotem, przeżuć i wysrać. PEWNIE TECHNICZNIE I ESTETYCZNIE WYDAJE SIĘ ŻE DAJE FUN I JEST NA POZIOMIE. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Masz sobie postać jest fajnie w dodatku to pokojówka potrafi zrobić za warudo ma własny pattern Jojo style, rzuca nożami lepiej niż pijany Lenin. Co mogło pójść źle?
OP, BROKEN AS FUCK, 2B IN UR ANUS YES PLS JESZCZE JAKIEŚ CROSSUPY NI Z DUPY NI Z PIETRUCHY "KOPNIJ POWIETRZE PRZECIWNIK DOSTAŁ Z PANTOFLA PO RYJU JA MHM." Killing doll/square, to trzeba być serio popierdolonym żeby po tylu patchach nadal na to pozwalać. PEWNIE UŻYJE 3CARD, DOŚWIADCZONY PRZECIWNIK RAZ/DWA ŹLE ZABLOKUJE TO ORBY ZŁAMANE, NAWET NIE WSPOMINAM O PODSKOCZENIU BO 3A I W JEDNYM STRINGU JUŻ 3000DMG.
Ale to jeszcze nic.
To dopiero zapowiedź.
Z reguły, im mniejszy koszt użycia i wartość wymagana za effort czegoś, to powinno być mniej wydajne i efektowne niż droższe wersje prawda? Przynajmniej w gierkach, pochwy małych dzieci to wyjątek. 
NIE BO PRZECIEŻ SPELLCARD KOSZTUJĄCY DWA KARTONIKI (JEZUS MARIA ZA DWA TO NAWET NA LALKI NIE STARCZY JAKIEŚ HANGEKI I WEATHERSWORD) JEST ZABÓJCZY JEŚLI PRZECIWNIKOWI BRAKUJE CHOCIAŻ JEDNEGO ORBA, JESZCZE SIĘ DRANIU WYCWAŃ I ZRÓB 623C GREJZUJĄCE NA CZYJEŚ 66 DALEJ, PRZESTANIESZ MIEĆ ZNAJOMYCH OD RAZU, LUDZIE BĘDĄ CIĘ NIENAWIDZIEĆ. Wszystko dlatego że pomyślałeś że co może taka mała fajna pokojówka z nożykami. To nawet nie jej wina, Iku j.2a, hitbox z dupy patyka Reimu w j.5a, OKUU 3A, reversalowy 623 alt Tenshi (Choć prawda, recovery balansuje), ŁOKIEĆ JUMU MAJĄCY WIĘKSZY ZASIĘG NIŻ CHIŃSKI MIECZYK, Reisenowskie B, stringi Komachi. Ta cała gra to jeden wielki luckfest.
Czy to koniec? Czy małe dziewczynki w śmiesznych czapkach mogą być aż tak niezbalansowane i oszukańcze?
Jest jeszcze jedna postać która zasługuje odrębnie na uwagę.
Pierdolony wampirek, to po pokojówce ewenement w skali skurwysyństwa designu i zaprojektowania postaci w bijatyce. PO CO SIĘ MĘCZYĆ Z TAKTYKĄ JAK MOŻNA SPAMOWAĆ STANDARDOWYM 214B/C, SKAKAĆ JAK SZALONY WALĄC j.2a I MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ ŻE PRZY PARU PROSTYCH STRINGACH BĘDZIESZ ZAWSZE SZYBSZY, JUŻ MI SIĘ PORANNY VIFON ZWRACA JAK POMYŚLĘ JESZCZE ŻE OD PIERWSZEGO LVLU JEJ 623 JEST REVERSALEM. Zawsze szybsza, zawsze wredniejsza, zawsze śliczna. Tę grę w skali innowacji na pewnym poziomie ratuje tylko system pogody. Pogoda, wyobraź sobie, jest ładnie, leżysz sobie na hamaku wśród zieleni, pluskających źródełek i wachluje cię mała urocza dziewczynka z długim blond warkoczem. NAGLE JEB TAJFUN OLABOGA UCIEKAJCIE BO TERAZ JAK DOSTANIESZ Z BUTA PO RYJU TO ROBISZ SIĘ TAK TWARDY ŻE NAWET SIĘ O MILIMETR NIE ODSUWASZ OCH OK MINĘŁA MINUTA JUŻ SŁONECZKO WYSZŁO SPOKO XDXDXD. Względna losowość systemu pogody świetnie za każdym razem odświeża przyjemność z walk, to na duży plus dla Tasofro.
Tak jak cienka granica dzieli od miłości i nienawiści, tak samo mam ambiwalentne uczucia względem tego oszukańczego tworu jakim jest 2hu 12.3 Hisoutensoku, z jednej strony uwielbiam system i postacie że nawet po latach wytatuowałem sobie pieczęć waifu z ekranu wyboru, a z drugiej jak sobie przypominam jakie błędy i jak działają hitboxy w tej grze budzi we mnie czystą nienawiść z zmarnowane over 4 lata ciągłego nakurwiania dzień w dzień.

Chętnie strzelę parę partyjek.



lol git gud
Jakie życie taki naleśnik

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #12
OP, BROKEN AS FUCK, 2B IN UR ANUS YES PLS JESZCZE JAKIEŚ CROSSUPY NI Z DUPY NI Z PIETRUCHY
>Sakuya
>Crossupy
Huh? Remilia/Komachi pls go.

Killing doll/square, to trzeba być serio popierdolonym żeby po tylu patchach nadal na to pozwalać. PEWNIE UŻYJE 3CARD, DOŚWIADCZONY PRZECIWNIK RAZ/DWA ŹLE ZABLOKUJE TO ORBY ZŁAMANE, NAWET NIE WSPOMINAM O PODSKOCZENIU BO 3A I W JEDNYM STRINGU JUŻ 3000DMG.
Private Square można Border Escape-ować i nie wiem czemu nikt tego kurwa nie robi. Killing Doll, point fucking taken, aczkolwiek nie widziałem sakujana wyciągającego over3k na sucho xD. 3A - ale Sakuyi to ty nie airtechuj czo, ja już się oduczyłem choć wtedy znowu wracam do pressure ;_;.

Z reguły, im mniejszy koszt użycia i wartość wymagana za effort czegoś, to powinno być mniej wydajne i efektowne niż droższe wersje prawda? Przynajmniej w gierkach, pochwy małych dzieci to wyjątek
3-card Master Spark VS 5-card Illusionary Dominance najlepsze, Tasobalance xD.

JESZCZE SIĘ DRANIU WYCWAŃ I ZRÓB 623C GREJZUJĄCE NA CZYJEŚ 66 DALEJ
что, nie ma 66-ataku który nie wygra z 623C Sakujana xD.

PRZESTANIESZ MIEĆ ZNAJOMYCH OD RAZU, LUDZIE BĘDĄ CIĘ NIENAWIDZIEĆ.
Kurwa, przerzał mnie. :3

To nawet nie jej wina, Iku j.2a, hitbox z dupy patyka Reimu w j.5a, OKUU 3A, reversalowy 623 alt Tenshi (Choć prawda, recovery balansuje), ŁOKIEĆ JUMU MAJĄCY WIĘKSZY ZASIĘG NIŻ CHIŃSKI MIECZYK, Reisenowskie B.
>On nie nadmienił "nieskończona-gęstość-na-C-bulletach", "one-frame-lazor" i "super-penetrujące-odbyt-blockstringi" Yuyukrowy.
Also, co masz chuju do Reisenowskich B. Przynajmniej nie jest całkiem płaska a do nacisku też są takie sobie.

Pewno, zabierz dziewczynie jedyną rzecz, co jej to chujowe życie dało, jej własną Cziruno. Bo co to za egzystencja z największym damage i pociskami na cały ekran, jak na bloku każdy sobie tobą pomiata ;_; (w obie strony).

Ósmy cud świata, zwłaszcza że takie proste, dziurawe i można nimi wyjść :3.

PO CO SIĘ MĘCZYĆ Z TAKTYKĄ JAK MOŻNA SPAMOWAĆ STANDARDOWYM 214B/C, SKAKAĆ JAK SZALONY WALĄC j.2a I MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ ŻE PRZY PARU PROSTYCH STRINGACH BĘDZIESZ ZAWSZE SZYBSZY, JUŻ MI SIĘ PORANNY VIFON ZWRACA JAK POMYŚLĘ JESZCZE ŻE OD PIERWSZEGO LVLU JEJ 623 JEST REVERSALEM.
Nie, żeby jakoś połowa postaci nie miała reversali na 623. Ale za Remiliowy 3A-rightblock-into-623-reversal-because-fuck-you-I'm-Remilia to kielona wypijemy, a drugiego za crossupy które zrobiłaby małpa.

Cytuj
Tę grę w skali innowacji na pewnym poziomie ratuje tylko system pogody. Pogoda, wyobraź sobie, jest ładnie, leżysz sobie na hamaku wśród zieleni, pluskających źródełek i wachluje cię mała urocza dziewczynka z długim blond warkoczem. NAGLE JEB TAJFUN OLABOGA UCIEKAJCIE BO TERAZ JAK DOSTANIESZ Z BUTA PO RYJU TO ROBISZ SIĘ TAK TWARDY ŻE NAWET SIĘ O MILIMETR NIE ODSUWASZ OCH OK MINĘŁA MINUTA JUŻ SŁONECZKO WYSZŁO SPOKO XDXDXD. Względna losowość systemu pogody świetnie za każdym razem odświeża przyjemność z walk, to na duży plus dla Tasofro.
if (weather=spring haze)
  if (player="KURWA KURWA KURWA" or "lubię damskie penisy") then
    win


Przed wami Ectopia, mój najlepszy kumpel.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2014, 20:50:45 przez critz

  • Drewko
  • [*]
Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #13
Ósmy cud świata, zwłaszcza że takie proste, dziurawe i można nimi wyjść :3.


Chyba to sobie dam do podpisu albo coś, dunno :<
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Szybkie pytanie - bijatyki 2ho
Odpowiedź #14
Post Ectopii to niezwykły okaz wall of text , niespotykany w tych czasach .
Dawno cię tu nie było , witaj z powrotem :) .