Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku challenges thread (100 runda!) (Przeczytany 407778 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Danmaku challenges thread (100 runda!)
Wiem, że kiedyś Kreton próbował zrobić podobny temat, ale nie wyszło więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko na zasadach z /jp/ na 4chanie.

Otóż zabawa polega na tym, że raz na jakiś czas rzucam jakieś wyzwanie jak np. "Ten Desires, Stage 5, największy graze/score/ilość żyć" itp.
Mam nadzieję, że niektórzy zaczną dzięki temu chociaż trochę grać w Touhou.
Oprócz głównego celu będę czasem dawał jakieś zasady obowiązujące w danej rundzie.

Jedyną zasadą ogólną jest to, że zamieszczamy snapshot z gry i nie może on być z replayu.
Przykład:
Spoiler (pokaż/ukryj)


Nie ma za to żadnej nagrody (może kiedyś) oprócz naszej satysfakcji. Jedno wyzwanie będę rzucał raz na 2-3 dni i będę dokładnie opisywał jego szczegóły.

Czy byliby jacyś chętni którzy wzieliby udział w tej zabawie? Nie spodziewam się tłumów, ale robienie tego wszystkiego dla 2-3 osób troszeczkę mija się z celem ^^
  • Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2014, 15:56:28 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1
Pisze sie, niech ktos jeszcze wali.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #2
Piszę się także, pokażę wam jak dobry może być taki newbie jak ja. A i będę mieć dobry pretekst by więcej grać i ćwiczyć, więc i to jest plus

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #3
Jeśli nie wymaga to bycia wpisanym na jakąś listę i czas na challenge jest dosyć spory, to może być, pobawię się.

Czy challenge wygrywa ten, kto pierwszy?

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #4
Bardzo dobry pomysł. Bez żadnego challenge'u nawet TD na normal nie mogę przejść.

@Smoku
Raczej ten kto osiągnie najwięcej graze/życia itp.

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #5
Piszę się.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Ale dopiero po maturach (czytaj: po 23 maja). ;_;

Zresztą ja i tak sporo gram w Touhou anyway, ale zawsze to jakieś urozmaicenie w rozgrywce. ;D

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #6
Ciekawy pomysł.

Wpisuję się.

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #7
Ah, nie wspomniałem, że poziom trudności jest dowolny bo Extra i Phantasmu nie będę dawał więc może to byc niezły trening dla ludzi którzy mają problemy z normalem/easy.
Ponieważ widzę, że chętnych trochę jest to jutro wieczorem zacznę pierwszą rundę ^^

  • mk.2
  • [*]
Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #8
Dopisz mnie szefie!


Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #9
Żadnej listy nie ma, chciałem tylko sprawdzić czy będzie wystarczająco dużo ludzi aby była jakaś rywalizacja ^^

  • JCD
  • [*]
Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #10
A coś z fotkami z StB czy DSa też przewidujesz przygotować?

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #11
Jak najbardziej. Pod uwagę biorę wszystkie gry oprócz może PC-98 bo nie ma tam stage practice.

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #12
Będą wyzwania związane z PoDD i PoFV?

  • JCD
  • [*]
Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #13
Co do tych gier można by zrobić ligę, coś jak było z UNL zanim ludzie się rozsypali.

  • Seina
  • [*]
Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #14
Nie szkodzi, poćwiczę :3