Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.  (Przeczytany 5637 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • JCD
  • [*]
東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Asshole Touhou - 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.

To tak w ramach narzekania, że UFO jest trudne.

Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #1
Goniące cię życie i spadający tytuł planszy mnie rozjebały. Ale ostatni spell Maryśki ciekawy, trochę Okuu-like. W którejś grze można by było go użyć.

Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #2
Rozwalił mnie kompletnie sam początek i pięść Unzana xD Zwłaszcza jak po raz drugi wyleciała.
To jest po prostu genialne, zagrałbym gdyby nie to, że pewnie nawet nie doszedłbym do trzech wróżek, bo zdemotywowałbym się na samym początku ^^"

Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #3
^ this xD

Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #4
Te wróżki z Master Sparkami xD genialne xD w życiu bym w to nie grał, ale świetne xD

Jak zabiło go życie jak juz wreszcie dowalił wróżkom xDD
  • Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 15:02:49 przez Smoku

  • Hotaru
  • [*]
Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #5
...Ten człowiek, który to robił jest niezłym trolem xD

Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #6
Mnie najbardziej rozpierdala że on w końcu zrobił perfect cały stage...

Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #7
I Wanna Be The Loli.

To jest psychiczne. Suprise fist, spadający tytuł, zablokowane easynormal mode, pojebany streaming, wruszki walące Master Sparkiem, NDL i słońcami, anty-timeout, goniący anty-up (dobry pomysł w sumie, tylko z innym pociskiem), pole siłowe na cały ekran, rozjebany system punktów i kop od Marisy na deser (11:02 mnie rozpierdala. "No w końcu mi się ud- *kop*

...
...
...

asdasdasdadasdadadasdasdasdasdas!")

Jak wierzyć MotK, to to zostało popełnione przez jebniętego gościa znanego jako yuke, który jest też odpowiedzialny za genialne Danmaku All-Star Medley, oraz kilka innych hacków, które są delikatnie mówiąc pojebane:


Koleś podobno nie wypuszcza hacków ze względu na prawa autorskie ZUNa, no i ze względu na to, że robi je jako dowcip. Wielka szkoda - kod gry rozjebał do tego stopnia, że w porówaniu ZUN wydaje się cierpieć na brak inwencji.

Kanał na nico: http://www.nicovideo.jp/mylist/21772560
  • Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 22:40:19 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #8
O stary XD

Ataki bossów spokojnie do przejścia, ale stage kosmiczny XD
Rucham psa jak sra

  • Tora
  • [*]
Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #9
Aż sobie pobrałem na dysk, będę straszył tym znajomych.

Trudność i pomysłowość komentarza nie wymagają, ale od siebie powiem, że to przedstawienie było epickie i warte najwyższych pochwał. Szczególnie dobra była końcówka - prawdziwy fajerwerk na niebie.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
Odpowiedź #10
Ciekawe co sam ZUN by na to powiedział , jak by nie patrzeć jest spora różnica między zwykłymi hackami zwiększającymi poziom trudności gry a czymś takim ;) .
Osobiście jestem tym bardzo zaciekawiony ale nawet jeśli można było by w tą grę zagrać raczej wątpię żebym się odważył ^^' .