Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: nielubiane utwory (Przeczytany 30257 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #15
Polemizowałabym, jeśli chodzi o (...) Heian Alien

ja też bym polemizował :C
ogólnie też nie za bardzo mi podpadła extra stage theme z PCB

Green-Eyed Jealousy (SA Parsee). Tak bardzo chce być jebitnie melancholijny i w konsekwencji klimatem odrzuca.

rozumiem, że themki stage 4 oraz themki bossa stage 4 też nie lubisz ?


albo nie lubisz morza, albo...nie, to niemożliwe
IVoaGPS to chyba najbardziej oddająca klimat themka w UFO, aż widzę te tłoki pracujące pod pokładem statku....no kuuuuurrrrr :3
a co do cap'n murasy to chyba wybitnie nie lubisz morskich piosenek

Emotional Skyscraper ~ Cosmic Mind (UFO Byakuren). Najmniej ciekawy z final boss theme. Przez większość czasu mało dramatyczne i monotonne, poza wiadomo którym momentem.

Tempo się tam zmienia może i nie za często, ale na pewno nie jest ogólnie monotonne
Poza tym kto powiedział, że zawsze ma być dramatyczne ? Ta melodia idealnie pasuje do Byakuren - najbardziej "innego" bossa 6 stage, przy którym heroiny stają się evil ones i za to należą jej się brawa

Że tak cię zacytuję:
  • Ostatnia zmiana: Luty 07, 2012, 20:20:29 przez Mayuki

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #16
Cytuj
rozumiem, że themki stage 4 oraz themki bossa stage 4 też nie lubisz ?
Bynajmniej. Zwłaszcza S4, które jest tym samym, tylko dobrze. Smutne ale nie na siłę i nie przybijające. Satori taka sobie, ale fajne pokazuje szaleństwo samotności.
Cytuj
a co do cap'n murasy to chyba wybitnie nie lubisz morskich piosenek
Bingo. Hit or miss, jak napisałem.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #17
Bynajmniej. Zwłaszcza S4, które jest tym samym, tylko dobrze. Smutne ale nie na siłę i nie przybijające. Satori taka sobie, ale fajne pokazuje szaleństwo samotności.

szaleństwo zazdrości też istnieje
ale bardziej jest to smutne uczucie
i taka jest właśnie ta melodia
jak najbardziej właściwa

Bingo. Hit or miss, jak napisałem.

jak można...ech nieważne
przyjąłem do wiadomości

  • awesome
  • [*]
Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #18
Doll Story ~ Doll of Misery bardzo fajne, niespokojne, tworzy świetny klimat. Osobiście bardzo lubię.
Interdimensional Voyage of a Ghostly Passenger Ship i Captain Murasa - no ale eeeeej D:

Co to Green Eyed Jealously trochę się zgadzam, strasznie patetyczne, nie przepadam, ale też nie hejcę.

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #19
The Maid and the Pocket Watch of Blood też początkowo mi nie przypadł do gustu, ale posłuchałem parę razy samej melodii, bez grania 5 stage i może to nie jest najwyższy sort, ale bardzo pasuje do Sakuyi, wprost idealnie. Słychać te trybiki, podobnie jak w Lunar clock~Luna dial. Obie themki są bardzo metaliczne.

  • Tora
  • [*]
Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #20
Z nieudanych coś tam się znajdzie, w końcu ZUN też człowiek, ale nielubianych jako tako nie posiadam. Co najwyżej obojętne.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #21
Z nieudanych coś tam się znajdzie, w końcu ZUN też człowiek, ale nielubianych jako tako nie posiadam. Co najwyżej obojętne.
same here.
chociaż okresowo miewam, że mi się coś nie podoba, albo denerwuje, ale to szybko przechodzi~

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #22

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #23
Dark Side of Fate nigdy specjalnie mi nie podchodził. Old Yuanshen, oraz Desire Drive też nie. Nie rozumiem zaś czemu ludziom nie podoba się Ghost Lead. Co do Green-Eyed Jealousy nie mogę obiektywnie się wypowiedzieć, bo jestem Parseetardem i to co bym powiedział nie liczyłoby się :3
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #24
Nie rozumiem takich tematów jak "nielubiane utwory";"nieudane dziewczynki"

Dla mnie wszystko to cud miód nie do nie polubienia. Mogę wybrać najlepsze utwory, ale nie jestem w stanie wytypować gorszych :< Dla mnie wszystkie są dobre

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #25
Old Yuanshen, oraz Desire Drive + Nie rozumiem zaś czemu ludziom nie podoba się Ghost Lead.

why... ;__;
i nie, wcale nie jestem Seigatardem, po prostu Desire Drive jest magiczne, aż nie mogę uwierzyć, że komuś może nie podchodzić

Spoiler (pokaż/ukryj)
no dobra, nie podchodzić to jeszcze, ale jak ktoś napisze, że DD jest zjebane, stracę w niego wiarę :C

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #26
Ghost Lead jest po prostu...pusty? Nie ma tam jakiegoś ciekawego motywu ani nic.
Co do Green-Eyed Jealousy to nie zgodzę się że jest to zły utwór, po prostu nie pasuje mi do tego typu gier.
Osobiście nie lubię tematów Cirno i Flandre, ale nie dlatego że są złe. Po prostu są zbyt popularne i słuchanie ich po raz N-ty w innej aranżacji potrafi wychodzi bokiem.

@Mayuki-Desire Drive nie jest złe ale IMO nie ma w nim nic specjalnego prócz niezidentyfikowanych żeńskich jęków xD

Oficjalny Wrigglefag

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #27
Osobiście nie lubię tematów Cirno i Flandre, ale nie dlatego że są złe. Po prostu są zbyt popularne i słuchanie ich po raz N-ty w innej aranżacji potrafi wychodzi bokiem.

a toć ciekawe i poniekąd prawda, te najbardziej popularne utwory mogą się nudzić

@Mayuki-Desire Drive nie jest złe ale IMO nie ma w nim nic specjalnego prócz niezidentyfikowanych żeńskich jęków xD

eee...że gdzie ? O.o
to chyba ci się pomyliło z Legend of the Great Gods, gdzie na początku słychać skomlenia szczeniaka jakiegoś (ewentualnie odgłos pocierania mokrej i nieco spróchniałej deski xD)

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #28
Desire Drive, tja?
Sam początek. Są dość mocno przesterowane ale słychać to wyraźnie. Później tak jakby w tle też było je słychać ale to pewnie tylko takie wrażenie.

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #29
oj tam, sam początek, czyli wprowadzenie, nie musi być zajebiaszcze...równie dobrze mógłbyś mi przyznać rację przy twierdzeniu, że themka 6 stage jest na początku zbyt rytmiczna i zbyt mało melodyjna ; )