Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda? (Przeczytany 12851 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Taki luźny temat, mógłbym dać w Bazarze, ale stwierdziłem że potrzebny jest temat w innym dziale by obudzić forum.

Bez zbędnego już gadania, co powinno być wyróżnikiem dobrego przedstawiciela fandomu Touhou?

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #1
Przede wszystkim spory ładunek wiedzy kanonicznej.

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #2
1. kiepski powód do zmiany działu.
To nie dział do takich rozmów i tyle.

2. Jak już temat powstał to odpowiem:
Jak się chce wyróżniać to trzeba coś od siebie pokazać w ubiorze.
Może być coś dużego jak bluza, jeżeli chcesz by wszyscy wokoło widzieli jak bardzo kochasz małe dziewczynki.
Ale i może być coś małego jak np. breloczek od kluczy czy przypinka. Jeżeli chcesz by tylko inne tardy cię rozpoznały.
Tylko pamiętaj, nikt w Polszy nie wie co to 2hu więc cokolwiek cię będzie wyróżniało to i tak wezmą się za mangozjeba.

Chyba, że chodzi o internet.
Wystarczy się chwalić przechodzeniem gry na co najmniej hardzie. Wtedy cię wezmą już za dość dobrego tohotarda.
Ewentualnie wystarczy przy każdej możliwej sytuacji pokazywać innym ich niewiedzę na temat kanonu toho. To także może cię wyróżniać.
Posiadanie wiedzy nie będzie cię wyróżniać jeżeli inni się o tej wiedzy nie dowiedzą.

Poza tym alkohol. Pamiętaj, tohotardzi piją tylko absolwenta i luksusową. (nie ważne, że nikt się do tego nie stosuje)
Absolwent jest niepijalny co prawda, ale luksusową polecam.
Tak wiem, że nie pijesz Fedora. Nie interesuje mnie to.

Można jeszcze się wyróżniać tym, że rzucasz hejt na wszystko co nie jest toho. Przynajmniej ja tak robię. Ale to ja.

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #3
Dobry Tohotard lubi Kancolle.

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #4
^Umrzyj

Ale zanim to zrobisz, bądź dobrym moderatorem i przenieś ten temat do odpowiedniego działu (jeżeli możesz).

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #5
LOL Nope :3

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #6
Ok teraz zadam kilka innych pytań:
1. Dlaczego akurat absolwent i luksusowa?
2. Czy to prawda że skill w toho rośnie po alkoholu i jak już to po jakiej dawce?
3. Co mają statko-dziewczynki do toho, i dlaczego muszę to tardzić?
4. Co muszę znienawidzić by być dobrym tohotardem?
5. Co z fandomu powinien aprobować tohotard, a co strącić do piekła?
7. Czy konwentowanie ma dobry wpływ na bycie tohotardem czy lepiej pozostać w swoim barłogu?
8. Czy ktoś zauważył że zjadłem punkt numer sześć?

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #7
1. Dlaczego akurat absolwent i luksusowa?
Bo najmocniej i najdalej się po tym rzyga.

2. Czy to prawda że skill w toho rośnie po alkoholu i jak już to po jakiej dawce?
O 10% co 1 promil. Przy 10 promilach alkoholu we krwi masz 100% szans na przejście jakiegokolwiek Touhou.

3. Co mają statko-dziewczynki do toho, i dlaczego muszę to tardzić?
Quite the opposite, bo

4. Co muszę znienawidzić by być dobrym tohotardem?
jedną z takich rzeczy są właśnie statkodziewczynki.

5. Co z fandomu powinien aprobować tohotard, a co strącić do piekła?
By uniknąć nędznego losu secondary faga, powinieneś w ogóle wykreślić ze słownika taki termin, jak "fanon".

7. Czy konwentowanie ma dobry wpływ na bycie tohotardem czy lepiej pozostać w swoim barłogu?
Pozostanie w swoich czterech ścianach i ironiczne krytykowanie konwentów (na których oczywiście się nie pojawiasz) to najbardziej swagowska, elitarna i e-penis friendly rzecz, jakiej mógłbyś się dopuścić jako tohotard.

8. Czy ktoś zauważył że zjadłem punkt numer sześć?
You sick bastard.

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #8
1. Dlaczego akurat absolwent i luksusowa?
Bo kiedyś dało się je pić.
2. Czy to prawda że skill w toho rośnie po alkoholu i jak już to po jakiej dawce?
Zależy od tego jak łatwo się upijasz. Ogólnie rzecz biorąc idzie co raz lepiej wprost proporcjonalnie do ilości wypitego alkoholu.
Aczkolwiek tylko do pewnej granicy. Kiedy twój umysł przestaje być "luźny" a zaczyna wariować na wskutek upicia się, skill zaczyna spadać.
U mnie to gdzieś po 4 piwach robi się co raz gorzej, do 4 piw skill wzrasta.
Potwierdzone wielokrotnymi badaniami, nie tylko moimi.
3. Co mają statko-dziewczynki do toho, i dlaczego muszę to tardzić?
Musisz je hejcić. Bo przez nie dobrzy rysownicy rysują statki zamiast toho.
4. Co muszę znienawidzić by być dobrym tohotardem?
Wszystko. Musisz znienawidzić cały świat poza ZUNem i uniwersum przez niego stworzonym.
5. Co z fandomu powinien aprobować tohotard, a co strącić do piekła?
z fandomu możesz aprobować ładne obrazki i muzykę etc. Ładne rzeczy są ładne.
7. Czy konwentowanie ma dobry wpływ na bycie tohotardem czy lepiej pozostać w swoim barłogu?
Dobrzy tohotardzi nie konwentują. Zostają w domu i piją wódkę/herbatę/kawę z dakimakurą.
8. Czy ktoś zauważył że zjadłem punkt numer sześć?
zjadłeś to ty ⑨ a nie tylko ⑥

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #9
Przede wszystkim powinien znać lokalne browary w Polsce i umieć z buta wymienić co najmniej 4 lokalne browarnie. Mieć słitfocię z miku i flaszką w pkp. Było coś jeszcze, ale nie pamiętam teraz. Jak sobie przypomnę to dopisze.
A fakt, extra najlepiej się przechodzi po 4 gównianych piwach (warka,tyskie etc) do cykania zdjęc w double spoiler niestety potrzebna spora ilość wódki. Meduz potwierdzi :D
  • Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2015, 00:30:40 przez Google_Kriss_Hietala

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #10
A czo to to całe tołciu? Dobre chociaż to animu?

Właściwie to wystarczy wywyższać się i panoszyć tak mocno jak tylko potrafisz albo nawet bardziej. Sukces gwarantowany.

Spoiler (pokaż/ukryj)
...dunno. To jest bardzo mało popularna opinia, ale: Nie forsować fanonu jako kanon, jak się czegoś nie wie to pokornie sprawdzić, interesować się tematem i... no, w sumie robić to co przy każdym innym zainteresowaniu. Ale ja jestem tylko sobie takim radosnym randomem, to się nie znam. Pytaj Raiona, on zna fakty
  • Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2015, 20:25:43 przez Ekkusu

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #11
myślę że bycie dobrym człowiekiem, znanie toho, na pewno przyda się też wyrozumiałość dla nowych i chęć pomocy w wyjaśnianiu im historii w touhou

Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #12
Jak dla mnie to dobry touhoutard jest osobą która zna fakty na temat kanonu, a każdą niepewną informację na jego temat sprawdza u źródeł aby nie żyć w błędzie.

Ponad to posiada swoją waifu z tej wspaniałej gry. Jakąś figurkę czy dakimakurę, albo zdjęcie swojej ukochanej oprawione w ramkę. Czy też może wytatuował sobie coś związanego z touhou? Miłość wymaga poświęceń. Zwykle finansowych, bo trzeba przecież kupić sobie jakąś grę czy książkę by ZUN miał na piwo.

Tobry Touhotard musi pić (przynajmniej od czasu do czasu, jak Sanae). ZUN pije. Reimu pije (a jest nieletnia!). W Touhou nie ma abstynentów!

No i co najważniejsze, trzeba grać. Ciężko jest zapamiętać wszystkie utwory ZUNa w grach jeżeli się w nie nie gra. Do tego spellcardy. Tła postaci i w ogóle wszystko...


Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #13
Czy piwa kraftowe to dobry sposób na przerwanie abstynencji?

  • adzi
  • [*]
Odp: Co powinno wyróżniać dobrego Touhoutarda?
Odpowiedź #14
Możliwość: Reimu (i Marisa, Sanae i i wiele innych postaci) nie jest nieletnia.
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015