Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: nielubiane utwory (Przeczytany 30258 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #60
Tak ogólnie to nie mam nieulubionych utworów. Ale nie przepadam za themką Wriggla... I tak samo jest ze stagem Wriggla. A co do utworów z pralki to nic nie mam. One mają same w sobie ten klimat :3

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #61
Tak ogólnie to nie mam nieulubionych utworów. Ale nie przepadam za themką Wriggla... I tak samo jest ze stagem Wriggla. A co do utworów z pralki to nic nie mam. One mają same w sobie ten klimat :3

Wiesz, oby dwa tematy muzyczne Ayi są dość nudne jak na tak barwną postać xP (Chociaż Wind God Girl jest o niebo lepszy)

Oficjalny Wrigglefag

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #62
Ale tamto to nie był troll... Po prostu nie przepadam.
A co do tematów Ayi to zgadzam się,że Mysterious Mountain jest słabszy od Wind God Girl, ale i tak lepszy od Mooned Insect :P
Spoiler (pokaż/ukryj)
o wiele xD

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #63
Nieee, Mooned Insect ma tą magie, tą emm...dziwnie to zabrzmi ale taką "dziewczęcość".
Themki Ayi IMO to takie srutututu na ZUNtrąbkach.

Odp: nielubiane utwory
Odpowiedź #64
Myślenie Drewka: "ktoś nie lubi czegoś tego, co lubię, więc powiem, że nie lubię czegoś, co on lubi" czyż nie? (ewentualnie "wszystkie negatywne opinie o moich favach są próbą strollowania mnie")

nie offtopując dalej, ad rem:
Ja mam raczej "przejedzone" tematy niż nielubiane i całą masę tych, na które nie zwróciłam zbytnio uwagi.
Chociaż w sumie niezbyt mi się podoba Phantom Ensemble, nie mam pojęcia dlaczego.