Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja] Temat informacyjny (Przeczytany 21348 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #30
Każdemu się zdarza, mnie również. xD

Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #31
Hurr, durr, w takich momentach przeklinam to, że się rozpisałem... Poprawiłem, mam nadzieję, że niczego nie przeoczyłem :v

Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #32
Zwór karty postaci... Ja zwykle przymykam oko, ale to jest zbyt widoczne.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

  • Tremirenes
  • [*]
Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #33
Jak dla mnie to celowy dowcip

Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #34
Wtedy byłby zawór karty postaci :v

  • adzi
  • [*]
Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #35
what the Hel is "zwór" anyway
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #36
Nazwisko i/bądź Imię: Zenon "Łamacz Granic" Xenonowicz
Płeć: Niezbyt Męski, ale zdecydowanie męski
Rasa: Nerd/Weaboo
Wygląd: Brązowe włosy w wiecznym nieładzie, Piwne oczy, zdradzające ilość czasu spędzanego przed komputerem, Zarośnięta twarz ze śladami nieumiejętnego golenia. Ubiera zazwyczaj zasuwany polar moro, t-shirt z Johnem Ceną, workowate jeansy i czarne buty sportowe. Mierzy około 175 cm wzrostu. Przy wadze około 78 kg. Zdecydowanie nie prowadził zdrowego stylu życia.
Charakter: Przed otrzymaniem mocy, był infantylnym introwertykiem uwielbiającym rozmawiać o nerdowych głupotach, jednak samemu mając problemy z zainicjowaniem rozmowy. Przeważnie grzeczny i szczery aż do bólu. Po cichu jednak uwielbiał przyciągać uwagę, i być w centrum zainteresowania. Po otrzymaniu mocy delikatnie mówiąc odbiła mu palma. Pojawiła się w nim skłonność do zaczepiania ludzi, i rozmawiania na losowe i bardo głupie tematy. Te często stawały się pretekstem do opowiadania dosyć żenujących żarcików. Używał mocy bardzo często, w celu imponowania innym.
Inną jego cechą jest impulsywność i losowość. Bardzo często zmienia zdanie, nawet z dosyć głupich powodów. Wszystko może go łatwo zainteresować, ale równie szybko potrafi się znudzić. Uwielbia też sprawdzać nowe rzeczy i eksperymentować. Gdy jakaś dziewczyna mu się podoba, stasznie się spina i brakuje mu odwagi by się przełamać.

Ulubiona Potrawa: Makaron z Truskawkami
Ulubiony Fast Food: Hamburger z Sosem BBQ i Plastrami Boczku
Ulubiony Deser: świeże bułki z ciasta półfrancuskiego z budyniem i dżemem.
Ulubiona Manga: JoJo Blizzbare Adveture
Ulubiona Postać: Spider-Man
Ulubiony zapaśnik: Golddust

Historia Większość czasu, Zenon wiódł spokojne życie bez większych sukcesów ale i bez większych wtop. Zazwyczaj uznawany za niegroźnego dziwaka lubiącego Chińskie Bajki. Jednak jedna wieczorna sesja przeglądania spamu zmieniła jego życie. Odkrył jedną śmieszną stronę internetową o ukrytym potencjalne w człowieku. Nie traktował jej treści poważnie, bowiem ciągle autor strony powtarzał że "potencjał" ma tylko 1% cywilizacji. Traf chciał że treść strony nie była kitem, a techniki okazały się działające. Zafascynowany nowymi mocami zaczął dokładniej ją czytać dopóki strona nie spadła. Udało mu się jednak pozyskać dwie moce: Jedna pozwalała przekraczać granice możliwości danej rzeczy, a druga pozwalała mu tworzyć portale. Mocy zwykle używał do zabawy, aczkolwiek często pomagały w codziennych sprawach. Dzięki nim, nagle stał się bardzo popularny, choć starał się ukryć nadnaturalne zdolności przed innymi. Wiedziała o nich tylko rodzina. Zapewnie by używał swoich mocy do czynienia świata lepszym, gdyby nie wypadek w trakcie eksperymentu z portalami. Doszło do tego, że nieostrożnie stworzył portal do zupełnie nieznanego miejsca. Oczywiście ciekawość to pierwszy stopień do piekła. W czasie badania nowego miejsca zapomniał o podtrzymywaniu portalu i ostatecznie utknął w nieznanym sobie otoczeniu, nie mając pojęcia jak stworzyć portal powrotny.


Miejsce zamieszkania: Dom ma tam, gdzie jego zadek (Bezdomny)
Cecha specjalna postaci: Zenon posiada dwie moce. Potrafi w każdej chwili stworzyć parę portali.  Największy portal jaki potrafi utrzymać ma wielkość 5 na 5 metrów (Kwadrat), Każda zmiana wymaga rozstawienia obu portali od nowa, i oba muszą mieć identyczny kształt. Druga umiejętność to tymczasowe zwiększenie naturalnych zdolności. Tą moc ma opanowaną na tyle dobrze, że potrafi nawet czasowo zwiększać potencjal innej postaci. Może też przekazywać energię innym.

Ekwipunek: Smartfon - głównie robienie zdjęć i notatki. Podtrzymywany przy życiu przy pomocy mocy Zenona. (Przekazywanie Energii). Noź - Przypomina kastet, z ostrzem. Średni do rzucania, i niezbyt nadaje się do obrony, w zamian zadaje duże obrażenia fizyczne w walce wręcz.
Danmaku: Aktualnie brak innego ataku dystansowego niż rzucenie pojedynczym nożem. Jednak przy pomocy wzmocnień, potrafi zadać spore uszkodzenia fizyczne.

To tylko propozycja, choć ze względu na pochodzenie postaci, nie wiem jak rozdać.  Chcę mieć jednak pole do rozwoju poprzez zachodzące wydarzenia i spotkania.
Statystyki:
Siła - 100
Zręczność - 100
Szybkość - 80
Wytrzymałość - 100
Mądrość - 100
Siła Woli - 80
Percepcja - 120
Energia - 200

Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #37
takie no, nie ma sensu udawać że cokolwiek wyjdzie z obecnej sesji, chciałem się z niej wypisać , brakuje mi determinacji :C

Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #38
No cóż, dwóch graczy się wycofało, gdy mieliście już większość elementów zagadki i trzeba było poskładać to wszystko w całość.

  • Tremirenes
  • [*]
Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #39
Mam ostatnio dość ciężki okres... W dużym skrócie muszę zrobić wszystko aby nie utknąć w bardzo dużym gównie, wybaczcie.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [Sesja] Temat informacyjny
Odpowiedź #40
Welp. Powodzenia. May the good blood guide your way.

Jak coś będziemy czekać. :3