Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 376057 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1935
Zawsze chciałem spróbować swoich sił w sesji RPG... Ale widzę że tutaj jest tak martwo że nawet Kogasa nie zagląda by straszyć zabłąkane dusze. Czy komuś się chce jeszcze w to bawić z noobem?

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1936
Trzeba by było znaleźć jakichś MG do tego, bo zaginęli w akcji

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1937
Też chętnie wziąłbym udział. (Podobnie jak kolega mam zerowe doświadczenie.)

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1938
No to czekamy na odpowiedź jakiegoś MG... Który będzie miał cierpliwość do nowicjuszy.
Mam nadzieję że się doczekam, sesja z zielonymi graczami + zielonym GM może skończyć się epicką katastrofą.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1939
Can't into eMGowanie bom trochę zajęty & na pewno bym to spierdolił xD. Ale do grania skorym zawsze.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1940
Ja bym poprowadził Maid RPG (a.k.a. Scarlet Mansion the Game), ale nie lubię forumowego grania...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1941
To w jaki sposób mogła by się toczyć ew. gra?f

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1942
Z tego co patrzyłem: MG opisuje każdemu graczowi gdzie był i co przed chwilą robił, potem gracze odpisują: "ja idę tam i tam" "a ja idę tam robić to i to", potem znowu MG odpisuje i tak w kółko. Zawsze można poprzeglądać stare wątki.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1943
Nie o to mi chodziło, stare wątki czytałem. Ale chodziło mi jakie może być inne medium niż forum...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1944
Mam pewien pomysł jak to rozwiązać, ale potrzebuje trochę to przemyśleć - jeśli się uda to sesje wrócą i będą bardziej dynamiczne niż te które obecnie można przejrzeć na forum.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1945
Zostałem zainteresowany. Myśl Małyszeq, oby coś z tego wyszło ^w^

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1946
Po Hellconie poinformuję o wszystkim w tym dziale. Pomysł mam już gotowy, potrzebuję jedynie trochę czasu i kilku drobiazgów - jeśli dobrze pójdzie, sesje wrócą w nowej formie jakoś w pierwszych dniach listopada. Musicie wybaczyć że tak długo, ale liczę na to, że spodoba wam się to co będziemy mieli :)

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1947
Nie o to mi chodziło, stare wątki czytałem. Ale chodziło mi jakie może być inne medium niż forum...
Granie w RPG na żywo, coś takiego naprawdę istnieje nie tylko w legendach!
Mam pewien pomysł jak to rozwiązać, ale potrzebuje trochę to przemyśleć - jeśli się uda to sesje wrócą i będą bardziej dynamiczne niż te które obecnie można przejrzeć na forum.
To ciekawe, zobaczymy.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1948
W sumie dawno na sesji nie byłem... WYstarczy zwołać paru kumpli, skrzynke piwa i można zagrać....a raczej możnaby bo u mnie na wiosce posucha i nie mam z kim grać ;<