Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Phantasmagoria of Flower View - problem z uruchomieniem (Przeczytany 5317 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • NaveZ
  • [*]
Phantasmagoria of Flower View - problem z uruchomieniem
Problem w tym, że ściągnąłem Touhou 9 z innej strony, potem z Touhou.pl, i ani jedno, ani drugie nie chce odpalić. Pojawia się taki oto error http://imageshack.us/photo/my-images/196/ext9.png/ . Próbowałem zmieniać ustawienia w custome.exe, ale gdy nacisnę "Zapisz i wyjdź" i próbuję odpalić grę, to momentalnie wyskakuje ten sam error, wchodzę spowrotem w custome.exe i okazuje się, że ustawienia się zresetowały.
Proszę o pomoc w naprawieniu tego błędu.

Odp: Phantasmagoria of Flower View - problem z uruchomieniem
Odpowiedź #1
Miałem podobny błąd ale wystarczyło, że wyłączyłem grę w procesach (bo zostało tam uruchomione), i uruchomiłem grę jeszcze raz. Czy może dwa razy.
Tak czy inaczej za którymś razem weszło.

Jednak jeżeli to nie pomoże, spróbuj ściągnąć program "applocale" i uruchomić grę przez ten program z ustawieniem języka japońskiego (ostatni na liście). I powiedz co wtedy się dzieje.

Odp: Phantasmagoria of Flower View - problem z uruchomieniem
Odpowiedź #2
Wpierw napisz jaki masz system. Na XPku gra lubi się wykrzaczać. Mianowicie otwiera proces, ale go nie rozpoczyna. Error, który ci się pojawia to nic innego jak komunikat, że nie można uruchomić procesu - gdyż jest uruchomiony. Możesz spróbować też ustawić zgodność z Windowsem 2000 - winno pomóc (PoFV - bugland większy niż MoF)

  • NaveZ
  • [*]
Odp: Phantasmagoria of Flower View - problem z uruchomieniem
Odpowiedź #3
Dziękuje za pomoc. Rada Raion okazała się strzałem w dziesiątkę, za co bardzo mu dziękuje.
Nie mam żadnych więcej problemów z grą, więc proszę o zamknięcie tematu.

Odp: Phantasmagoria of Flower View - problem z uruchomieniem
Odpowiedź #4
Nie ma co zamykać/usuwać, może być przydatny jeszcze później.