Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Pomysł na fanfic. (Przeczytany 25232 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Pomysł na fanfic.
Tak więc oznajmiam, że mam zamiar/plan/ochotę/chęć wydania doujina czy też małej książeczki ze zlepkiem opowiadanek o postaciach z Touhou. Przeważnie historia będzie typu one-shot w okół jednej postaci + gościnnie te, które mają z nią coś wspólnego.
Planuje na konwentach sprzedawać lub też pocztą wysyłać jak ktoś będzie chcieć a nie będzie mieć jak nabyć.
Okładka będzie kolorowa na papierze fotograficznym lub takim grubszym, zależy ile potencjalnie osób by chciało toto + to czy będę drukować je w drukarni czy sama.
Jako gratis byłyby dwie pocztówki formatu A5. Myślałam nad plakatem A4 ale wtedy mały przychód bym miała albo dawała je tylko niektórym użytkownikom Touhou.pl w ramach bonusa lojalnościowego. Się zobaczyyy.

A teraz do sedna, nie mam pomysłu na postacie, a że chce to sprzedać wiem, że na samej Alice nie zarobie (mam pomysł na jej opowiadanie) i potrzebuje jeszcze 2-3 sugestii.

Rozmyślam nad Yuuką i Yumemi ale nie mam pomysłu co do tej ostatniej bo nie znam za bardzo jej historii tak więc... Pomóżcie i podawajcie przyklady postaci.

Preview doujina umieszczę na stronie co by ludzie wiedzieli mniej więcej jak pisze i w jakim to klimacie.

A i byłyby dodatkowe ilustracje do opowieści tak w ramach smaczka. Chciałabym, żeby te historie były zróżnicowane w klimacie czyli jedna angstowa/poważna, druga rozrywkowa, inna romans/coś słodkiego itp.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #1
A teraz wszyscy rzucą się ze swoimi waifu... =.=

Ja na pewno bym nabył ;3

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #2
Też się tego obawiałam ale wtedy zrobię selekcje postaci, które najczęściej się pojawiały w prośbach i jakoś to będzie. C: Jak to się sprzeda to na pewno i coś nowego skrobnę za jakiś czas z innymi postaciami.

O super. C:

  • Nashi
  • [*]
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #3
Cytuj
A teraz wszyscy rzucą się ze swoimi ulubionymi postaciami... =.=
SAKUYA AYA KAGUYA YUKARIN SHIKIEIKI

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #4
Mima, Youmu, Yuyuko, Meimu, Yukari, Ran, Yamaxanadu, Komachi, Sakuya, kaguya...
Reszty mi sie nie chce =.=

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #5
2-3 sugestie na człowieka XD

Ale będzie z czego wybierać ohohoho...

Dodam, że jak się wyrobie to na tegorocznym Niuconie będzie można odebrać.

  • Nashi
  • [*]
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #6
Cytuj
2-3 sugestie na człowieka XD
coooo ;___________;
nie każ mi wybierać ;_;

jeszcze się zastanowię które 3 w takim razie ;_;

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #7
Wiem, okrutna jestem xD

Ale przychylam się do Sakuyi bo natchnął mnie pewien plan... ohohoho.

  • Nashi
  • [*]
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #8
czy będzie Sakuya czy nie (bo bądź co bądź chyba ona ma największe powodzenie z tej 5, którą wymieniłam, a Sakuye aprobuje gdziekolwiek jestę) - zamierzam kupić. O ile nie będzie kosztowało xxxx zł.

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #9
Na pewno nie wyżej niż 10 zł za wszystko. Na pewno w okolicach 8-10 zł żeby pokryć koszty wszystkiego i czas, który włożyłam plus energie. xD Zobacze jak to będzie ale na pewno nie będę zdzierać.

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #10
Sanae, Patchouli, Yuyuko, Suwako, Reisen, Iku, Sanae, Kanako, Chen, Ellen, Kogasa, Sanae, Shinki.
Moriya team to kopalnia motywów ze względu na ich charaktery, Kogasę oraz Iku raczej łatwo dorzucić gdziekolwiek. Reszta z osobistej sympatii ^^.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 00:18:53 przez Critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #11
Mima albo Mokou.
Mima fic byłby rzadki i zyskałby wielki rozgłos, bo dobrych doujinów z Mimą jest piekielnie mało.

W każdym razie ja tam jestem wybredny jeśli chodzi o skill pisarski. Pewnie kupię, bo to coś, co lubię i nie drogo, no, ale mam nadzieję, ze będzie to coś pro. Tu jest trochę osób, które będą się czepiać jak dostrzegą niezgodność z kanonem jakąś i bardzo szybko przemieniam się w jedna z nich.

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #12
Nie będę nalegał na Flandre. Lepiej nie pisać, niż napisać, jak się nie lubi postaci.

Chętnie widziałbym właśnie kogoś z SDM, wiadomo, że jak np. będzie Sakuya, to będzie też Meiling albo Remi. Oprócz tego coś z Mokou. No i niech będzie Mima, ciekawy fic o niej będzie ciekawy.

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #13
Satori i Parsee. Jedyne doujiny z Satori (tfu, wcześniej Parsee napisałem tutaj) jakie trafiałem ogarniały ją jako ofiarę zboczonych myśli, a Parsee to zwykle sparowana z Yuugi. Przydałoby się nieco odmiany i nie parować jej z nikim tylko przedstawić taką jaką jest - samotną i zawistną, zamiast robić z niej fanonowego klona Alice.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2011, 09:42:57 przez Małyszeq
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #14
Parsee > Alice, ale mniejsza.

Ja proponuję ze swojej strony Ran... albo ewentualnie przepoczwarzającą się Reimu z PC-98.