Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Najtrudniejszy boss? (Przeczytany 35980 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #60
^ Ja też. Nienawidzę tego spella.

Aczkolwiek podobny Nue, bodajże jej 3 jakoś przeszłam.

Snake coś tam coś tam ? typowy spell na szybka reakcję i na trollowanie oka, w większości przechodzę, aczkolwiek parę razy zawaliłem

  • Suzushii
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #61
Marisa w IN, pierwsze 3 etapy zwyczajnie farmię życie byle by potem prawie wszystko stracić na tej złodziejce.

A tak... a wspominałem prawda? Ciota jestem w Danmaku do tego stopnia że po dziś dzień Remili nie ubiłem.

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #62
Orin, Alice w pralce, Mai i Yuki razem.

A ze stage'ów 4 z UFO, MoFa mnie wkurwiają.
Ten ogień z dna nie wiem

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #63
Yumemi

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #64
EoSD - Patchouli Knowledge (zawsze 1 życie trza stracić) nie ogarniam pocisków lecących z boków

PCB - Yukari Yakumo

IaMP - Suika Ibuki za pandemonium (jak sie nie ma bomb to game over albo continue) (oczywiście mówię tu o lunatic)

IN - Marisa/Raimu  za milion gwiazdek na ekranie/za szybkość światła (lunatic)

PoFV - Shikieiki  Yamaxanadu szybciej to on tych swoich lizaków nie potrafił rzucać (pomijając milion pocisków koło mnie)

MoF - Sanae Kochiya znaleźć lukę pomiędzy pociskami to jest wyzwanie

SWR- Yukari Yakumo (lunatic) za wszystkie jej karty czarów (ale najgorszy to jest ten który używa na końcu gdy grasz remilą:<) albo masz karty (raczej nie ma ) albo continue

SA- Rin za lalki samo naprowadzajki (lunatic)

UFO - Ichirin za ten dymek na sterydach który bije pięściami i lasery z oczu (lunatic)

TD - nie grałem :(

StB - dla mnie poziom 4 (patchouli) z dwóma wodnymi biczami za op (dalej nie przeszłem)

extra stage - Nue. Nie komentuje tego bossa















Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #65
Wow, a teraz własnie dałeś mi znać, że nie czytasz zasad forum. Twój pierwszy warn.

Widze, ze już DRUGI warn.
Człowieku, naucz się zasady, ze wskrzeszanie bardzo starych tematów bez naszej zgody jest karalne.
  • Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2013, 19:32:10 przez Smoku

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #66
Tak spacerując obok spytam: odpowiednim postępowaniem w takim przypadku jest stworzenie nowego tematu i zostawienie administracji starego do wypieprzenia, rite?

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #67
Tak spacerując obok spytam: odpowiednim postępowaniem w takim przypadku jest stworzenie nowego tematu i zostawienie administracji starego do wypieprzenia, rite?

Niekoniecznie. wystarczy zapytać na PW dowolnego aktywnego admina/ moda o zgodę na nekrobump. Z tego, co widze, takie własnie są zasady.

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #68
Odpowiednim sposobem w takiej sytuacji to zapytanie któregoś z nas czy może necrobumpnąć.
Ja nigdy nie mam nic przeciwko więc zawsze się zgadzam.
Szczerze mówiąc to nie wiem nawet dlaczego jest w ogole taka zasada na forum.
Rucham psa jak sra

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #69
Odpowiednim sposobem w takiej sytuacji to zapytanie któregoś z nas czy może necrobumpnąć.
Ja nigdy nie mam nic przeciwko więc zawsze się zgadzam.
Szczerze mówiąc to nie wiem nawet dlaczego jest w ogole taka zasada na forum.

Dokładnie to. Też nie za bardzo rozumiem sens, no ale trzymam się...

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #70
Necrobumping został wprowadzony na forach z konkretnego powodu... Później inne fora zaczeły kopiować bezmyslnie. Pierwotnie necrobumping wykiełkował na forach z warezem. jako iż u nas warezu nie ma toteż i zasada bezsensowna. Polecam pogooglować. W końcu w każdym dziale nie masz 3 cyfrowej ilości aktywnych tematów, tak więc podbicie starszego tematu raczej nie spowoduje zamieszania.

Ontopic:

Mnie najbardziej wkurzaja psotacie z dobra animacją.... zamiast grejzować to się skupiam na postaci i podziwiam jak to z tak brzydkiej gry ZUn potrafi jeszcze trochę wycisnąć.
  • Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 10:34:07 przez Kriss_Hietala