Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: ulubione utwory (Przeczytany 65653 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #105
Tak wygląda moja czołówka, mogłabym wymienić o wiele więcej, ale to są ulubione. W sumie to praktycznie wszystkie piosenki z Touhou mi się podobają :3
1.Vanishing Dream - Lost Dream
2.Septette for the Dead Princess
3.Shotoku Legend - True Administrator
4.Spring Lane - Colorful Path

  • Yuu.
  • [*]
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #106
Za dużo dobrej muzyki, żeby określić ulubione w małej liczbie D:
No, ale spróbujmy.

1. Phantom Ensemble
2. Necrofantasia
3. Lunatic Princess
4. Love-coloured Master Spark
5. Suwa Foughten Field
6. Emotional Skyscraper ~ Cosmic Mind
7.  Border of Life
8. Reach for the Moon, Immortal Smoke
9. Broken Moon
10. Gensokyo, Past and Present ~ Flower Land

... ale po za nimi i tak jeszcze masa ukochanych :<

  • Ertix
  • [*]
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #107
01. Bad Apple
02. U.N Owen Was Her
03. Night of Nights / ewentualnie Eastern Youkai Beauty pod warunkiem że jest ladna aranżacja
04. Necrofantasia
05. Walking the streets of a former hell. Też sam się sobie dziwię że jest najniżej z mojego TOP5, widocznie tak musialo być, co nie znaczy że nie lubię tego utworu.

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #108
nie wiem,czy tu pisałam,ale odświeżę listę:
1.Heian Alien
2.Hartmann's Youkai Girl
3.Lost Dream~Vanishing dream
4.U.N. Owen was her

  • Mozilla
  • [*]
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #109
1. Bad Apple 
2. Border of Life
3. Youmu's Theme (zapomniłam jok sie nozywo :I)

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #110
1. Bad Apple 
2. Border of Life
3. Youmu's Theme (zapomniłam jok sie nozywo :I)
Hiroari Shoots a Strange Bird ~ Till When?
Też zawsze zapominam

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #111
1. Border of Life
2. Lullaby of Deserted Hell
3. Septette for the Dead Princess
4. Mystic Oriental Dream ~ Ancient Temple
5. Ghost Lead

  • Asdedix147
  • [*]
Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #112
Strawberry Crisis! (Demetori)
Hail Storm (FELT)
Japanese Dream (Demetori)
I dużo innych utworów których nie chce mi się wymieniać :p
Lubie Touhou jak i anime. Znany jestem bardziej z forum na AnimeON pod tym samym nickname'em.

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #113
Odświeżam temat, jako że wypowiadałem się tu dość dawno i od tamtego czasu zdążyłem nieco zweryfikować swoje gusta:

1. Magus Night - bezsprzecznie najlepsza ZUNowa themka, jaką słyszałem. Mocny, energiczny początek, potem nagła zmiana rytmu, po której zawsze dostaję dreszczy epickości. Końcówka jest fajnym uspokojeniem, mimo to nadal dość energicznym. Wszystko tu jest: i gitara, i zuntrąbki, i wiele innych instrumentów, których nawet nie jestem w stanie nazwać, a które składają się na to arcydzieło.
Całkiem niedawno ów motyw zdetronizował...

2. U. N. Owen was her? - moja pierwsza naprawdę ulubiona themka. O ile samej Flandre nienawidzę najbardziej na świecie, o tyle jej motyw wręcz ubóstwiam.  Dynamiczny, mocny, jebie po uszach, aż miło. Strasznie mi się podoba wyciszenie pod koniec, prosty a genialny chwyt ze strony Pijaka. Ponownie chylę czoła przed ZUNowym kunsztem.

3. Reach for the Moon, Immortal Smoke - bardzo ciężko mi się było zdecydować, bo o to miejsce walczył i motyw Yuyuko, i Yukari, i jeszcze parę innych. Ale BGM z walki z Mokou jest właśnie tym, co pokazałbym normalfagom czy po prostu ludzi nieznających Touhou, by przekonać ich do serii. Niczego w sumie jeszcze nie zapowiadające wejście, a potem JEB - i strumień epickości spływa po kręgosłupie, aż przechodzą dreszcze. Świetnie skomponowany, dobór instrumentów pierwszorzędny, linie melodyczne genialnie zgrane. This shit has my approval.

Im dalej, tym ciężej jest sklasyfikować. W moim top 10 z pewnością znajdują się jeszcze motywy (poza wymienionymi wyżej) Satori, Patchouli, Sakuyi (z EoSD) oraz ze stage'a i walki z Youmu. Tak naprawdę w całym Touhou łatwiej byłoby mi wymienić themki, za którymi nie przepadam, but that's kind of given.

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #114
bo o to miejsce walczył i motyw Yuyuko, i Yukari
Który motyw Yukari?

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #115
Też pytanie. Jest tylko Jeden Słuszny. *3*

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #116
Też pytanie. Jest tylko Jeden Słuszny. *3*
Czyli Night Falls

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #117
Że co kurwa. W życiu nie słyszałem, musi jakaś randomowa muzyczka z bijatyki.

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #118
Night Falls > Necrofantasia.

:v

Odp: ulubione utwory
Odpowiedź #119
Night Falls jest chłodny i tajemniczy, ale mało w nim substancji i jest bardzo powtarzalny, zwłaszcza druga część. Może być, ale z nowych tematów w IaMP Demistify Feast go miażdzy. No i wersja z SWR jest tragiczna, wyjebałem z gry po odkryciu SWRStoys w pierwszej kolejności.

Necrofantasia za to jest... po prostu zajebista. Miesza różne nastroje, świetnie pompuje adrenalinę i jest tak epicka jak samo starcie. Króluje na mojej playliście obok Luna Dial i The Primal Scene of Japan the Girl Saw.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 17:46:55 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!