Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhoumon (Przeczytany 27756 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #30
Sam go trenuj ;)
Poza tym Youmu minimalnie jest lepsza. Nauczyć Ją Minds Eye (+2 ATK) i kilka fizycznych ataków i spokojnie sama potrafi pokonać kilka puppetsów pod rząd.

Oficjalny Wrigglefag

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #31
w posiadłości prismriverek można złapać ghosta, którego potem można wyewoluować w Youkiego a to rzadki i mocny ziomek w tej grze ;)

Ale że serio? O tym nie wiedziałem.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #32
w posiadłości prismriverek można złapać ghosta, którego potem można wyewoluować w Youkiego a to rzadki i mocny ziomek w tej grze ;)

Ale że serio? O tym nie wiedziałem.

serio :) tylko że jest o wiele rzadszy niż każda z prismriverek
@Drewko - nie żartuj, ghost ewoluuje na poziomie 25 a mnie się nie chce łazić tyle po trawach z samym tylko tackle :/ a co do tego czy Youmu jest lepsza...być może, ale pamiętam, że i Youki i Youmu sprawiali mi takie same problemy w touhoumon emerald ;)

EDIT: sprawdziłem i Youki też się uczy Mind's eye, wprawdzie 6 poziomów później ale cóż, zawsze to to samo...i ataki mają podobne

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #33
 Ignuss zakurwia spowrotem do domu Prismriverek i się wkurwia, bo kiedyś tych ghostów było od chuja, a teraz żadnego

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #34
ja sam sobie plułem w brode przez dłuższy czas bo ghostów miałem pod dostatkiem ale szukałem wyższych lvli niż 8 (np. 10)...i wyczerpało się źródełko, ale na szczęście jakiś samotny ghost pozostał przy wejściu, niestety - lvl 8 tylko :/

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #35
Ja znalazłem za 7. Teraz ma już 19.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #36
Ja znalazłem za 7. Teraz ma już 19.

tackle tackle tackle

Ignuss, +1 za cierpliwość

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #37
Nie, on tylko liże xD
Co nie zmienia faktu, że powoli to idzie.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #38
ano tak, nie tackle tylko lick...i nie ewoluuje na 25 tylko na 30 :/

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #39
Ale mój ma za to już 22 :3

Also: mam jednego rare candy

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #40
Mam VS Seeker, ale nie mam pojęcia jak go użyć.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #41
działa tak samo jak w pokach (wersja red fire albo leaf green), gdzie dostawałeś go w vermilion city, lub w wersji diamond/pearl

fajnie działa jak masz paru trenerów w zasięgu wzroku

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #42
Jeszcze b.przydatnym przedmiotem jest Exp.Share
Niestety w FR/LG dostaje go się stosunkowo późno ;f (W emeraldach starczy zrobić z początku gry taki mini-quest dla pana prezesa.)
Btw. właśnie Aquamentis i Yui(tak koleś się zwał?) tworzą kolejną odsłonę swoich Touhoumonów. Ciekawe jest to że będą to chyba pierwsze THmony z postaciami z TD :P Niestety z ilości rzeczy jakie chcą zrobić myślę że skończą najszybciej gdzieś...w grudniu ?

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #43
walić grudzień, ważne, że będzie TD *___*

a exp share przydatny, ale, że dostaje się go stosunkowo późno do dla mnie mało użyteczny; nawet w emeraldzie bo w mieście z laboratorium doktorka, które kończyło misję prezesa miałem już 4 na 6 poków z czego dwa najsłabsze trenowałem zawsze w day-care house, które jest lepszym rozwiązaniem niż exp share więc... ^^

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #44
Day Care tylko dobry dla tohomonków, których nie chce nam się grindowac bo level skacze im bardzo powoli (np Chen). Exp Share + VS Seeker najlepsza kombinacja...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3