Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 88512 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #15
Było to dodane około 4 w nocy. Z mevem kontakt jest "a dyć się odezwie". Z Pookym - żadnego nie mam.

Erm, co. Przecież masz moje gg, a na PW zawsze odpisuję.
Jeśli jest coś, co powinienem był podać, to - jak mówię - kontakt do mnie jest.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #16
Twojego GG nie mam, ale możesz napisać. Wówczas się dogadamy co i jak. Chyba, że będziesz wkurwiał jak zawsze.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #17
Twojego GG nie mam, ale możesz napisać. Wówczas się dogadamy co i jak. Chyba, że będziesz wkurwiał jak zawsze.

Funny, mógłbym powtórzyć ostatnie zdanie, adresując je do Ciebie. Zbieg okoliczności? Nie sądzę.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #18
Przypominam, że to Ty ostatnio wkurwiłeś całe IRC ;D

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #19
Rzekłbym, że z wzajemnością, no ale już dajmy temu spokój. Co sobie ustaliliśmy - to sobie ustaliliśmy.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #20
W miare mozliwosci przesle poprawiony formularz do YDV. Niestety w tej chwili rozkminiam kwestie ktora umowilismy z H-c na IRCu oraz czytam pewne materialy na przyszly tydzien na zajecia. Mam nowe studia i troszke sie dopiero wdrazam.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #21
Wiem, że regulamin będzie reformowany itd.
ale pamiętajcie o odnośnikach do sekcji, proszę
żeby sprawdzić tylko, jaką wielkość ma mieć obrazek w podpisie trzeba się przebić przez pół regulaminu

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #22
Twojego GG nie mam, ale możesz napisać. Wówczas się dogadamy co i jak. Chyba, że będziesz wkurwiał jak zawsze.
Zdawało mi się, że numery GG są widoczne po lewej, pod avkiem, w każdym wpisie użytkownika...

Moje sugestie do regulaminu - zdecydowanie krótszy, dający więcej swobód użytkownikom i moderatorom. Wychodzę z założenia, że administracja jest częścią społeczności, a regulamin jest czystą formalnością, mało kto go przeczyta. Naprawdę nie potrzeba co do każdego szczegółu określać uprawnień i procedur. Informacje o sygnaturce i tak powinny być w ustawieniach profilu. Wystarczy określenie, czego nie wolno pisać i po ile są warny i rzeczy typu zasad achievmentów. Do cholery to jest forum touczów nie sala sejmowa.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #23
Sulejman ma racje. Po co pisać o zbędnych rzeczach? Kilka punktów, bez zbędnego (s)pierdolenia.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #24
Jak dla mnie jedna zasada, chyba najważniejsza, do dopisania wystarczy: inni oceniają Cię po Twoich postach, pisz rozważnie.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #25
Sugestia do wprowadzenia. Myślę, żeby zrobić dwie wersje regulaminu. Jedna skondensowaną i zdroworozsądkową bazującą na tym co mamy, coby użytkownik nie musiał się przez tą kobyłę co mamy przebijać, zaś to co jest zachować do wglądu jako wykładnię w sprawach konfliktowych, czy coś.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #26
Paczka z Touhou 14 z strony Touhou.pl jest uszkodzona , nie da się rozpakować archiwum .

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #27
Derp. Jutro to sprawdzę.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #28
Fajnie by było, jakby ktoś się zajął challenge'ami, brakuje mi tego.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #29
Fajnie by było, jakby ktoś się zajął challenge'ami, brakuje mi tego.
Summoning Maluczan. Please wait.