Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: OTHL 2 (Przeczytany 26326 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Kosiek
  • [*]
OTHL 2
Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Edycja Druga

Jak widziałem, już rozgrywały się tutaj rozgrywki lokalnej ligi 12.3. Pomysł fajny, szkoda że upadł. Ergo, trzeba przywrócić sprawę do dawnej świetności.
Ze spraw organizacyjnych, zasady pozostaną bez zmian, trzymamy się zasady Best of Three:
Cytat: "Phor Cillic"
czyli (przy hierarchii mecz -> starcie -> runda) gramy do dwóch wygranych starć. Za każde wygrane starcie otrzymuje się 1 punkt. W wypadku remisów w tabeli będzie się liczyć bilans rund (rundy wygrane-rundy przegrane).
A strona przegrana potwierdza wyniki, jak miało to mieć miejsce w S3 oryginalnego OTHL. Dzięki Ignacy.
Tytułem dat, wstępnie proponuję coś takiego:
Zapisywać można się od godziny 1700 dnia 03.06.2012 do godziny 0000 dnia 30.06.2012 w tym temacie, bądź priv.
Rozgrywki ligowe natomiast zaczną się dnia 11.07.2012 i potrwają do 02.08.2012.
Wersja UNL z jakiej korzystamy to 1.10a

W gestii przypomnienia o co chodzi: http://www.touhou.pl/4um/index.php?topic=509.0

Lista graczy:
1. Kosiek
2. Raion
3. Ectopia
4. Critz
5. Tora
6. Piscilla
7. Meduz
8. Fenek Alfa
⑨. Ignacy Przybylski
10. Wercik
11. MixBeton
12. JCD
13. Koniucian
14. Hunter

Odnośnie osób, które będą migać się od walk, po zapisaniu się: wściekły chomik będzie ich nap*dalał kalafiorem. Poza tym dostaną karniaki. Po jednym za każdego gracza z jakim mignęli się od walki, jeśli nie rozegrają żadnej. Jeśli rozegrają jedną na odczepnego, dop*doli się po dwa.

Słowo na koniec: mimo słowa "oficjalna" w nazwie, jest to liga raczej lokalna i nawet z okazji kiepskich wyników nikt nie zrobi Wam z tyłka wentylatora. A punkty są dlatego, bo przeważnie jesteśmy za starzy na dostawanie gwiazdeczek i słoneczek :P
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 08:04:18 przez Kosiek
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

  • Tora
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #1
Przerywając bezsensowne bóle dup:

Chcę się zapisać, ALE
Cytuj
Rozgrywki ligowe natomiast zaczną się dnia 04.07.2012 i potrwają do 25.07.2012
Mecze codzeinnie/co ile dni? Wiem, że lipiec, wakacje, ale nie będę mógł każdego zagwarantować dostępu do internetu.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #2
Chcę się zapisać, ALE
Cytuj
Rozgrywki ligowe natomiast zaczną się dnia 04.07.2012 i potrwają do 25.07.2012
Mecze codzeinnie/co ile dni? Wiem, że lipiec, wakacje, ale nie będę mógł każdego zagwarantować dostępu do internetu.

Chodzi o rozegranie walk z każdym innym uczestnikiem przed upłynięciem terminu. Przykład poprzedniej ligi masz w linku w pierwszym poście, działa to w ten sposób, mniej więcej.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #3
Mam nadzieje iż poziom niektórych wzrosnął od ostatniej ligi.
Count me in.

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #4
Może i wzrósł, ale to raczej nie miejsce do szukania mega wyzwań jeśli chodzi o Ciebie co. :V

Wersja UNL z jakiej korzystamy to 1.10a

Ja bym proponował 1.10, przecież na tym gramy, a nie na 1.10a. Można wrzucić ankietę dotyczącą wersji gry, I guess.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 14:27:56 przez Ignacy Przybylski

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #5
Może i wzrósł, ale to raczej nie miejsce do szukania mega wyzwań jeśli chodzi o Ciebie co. :V
Bzdura, może jeśli JCD tudzież Critz się zgłoszą (A pewnie tak zrobią) to będzie jakiś tam stopień wyzwania.
Nie ukrywam również, iż po cichu liczę na miłą niespodziankę ze strony osób z którymi jeszcze nie grałem :3

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #6
Bzdura, może jeśli JCD tudzież Critz się zgłoszą (A pewnie tak zrobią) to będzie jakiś tam stopień wyzwania.

Well, nawet ja wygrałem z nimi w poprzedniej, choć z JCD fartem. :V A dlaczego się jeszcze nie zgłosili - nie wiem.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 14:17:37 przez Ignacy Przybylski

  • JCD
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #7
O stary...
UNL serious business.
Wkurwia jak mało co (przynajmniej mnie).

Gram se legalnie z Hunterkiem, czuje smołę trochę ale da się żyć.
Biorę se Alice, bo jest chłodna as fuck.
Próbuje się rozpędzić...aż tu nagle... SO MUCH WIN!!! ;_;
Full Speedo Mashlice 5-6 ataków na sekundę (ciul, że to trochę nieostrożne)
TR czy Witchdoll* (a już na pewno FireballFlame**) mogą mi possać!
Żyć nie umierać!
Ale... ale za chwileczkę dosłownie
wklepuje 6D 5A
wychodzi 6A
...
OOO K*&@%$(&@()$&*~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111ONEELEVEN
why?!
why?!
WHY?!?!
CO ZROBIŁEM ŹLE?! TAKIE LAGI! TAKA SMOŁA ;___;
Czułem się jak Kubica, który zaraz po zejściu z toru f1 musiałby jechać za L-ką.

Tyle stresów. UNL mnie ostatnio denerwuje, nie idzie mi w nim zupełnie.
Poziom skilla mi się strasznie waha. Jak jest dobrze, to tylko elita #hisoutena może mnie powstrzymać...
...a jak jest źle to i AI potrafi mnie przycisnąć ;_; a wtedy rage totalny....

*TR i Witchdoll to topowe japońskie Alice
** a FireballFlame to najlepsza EU Alice z jaką grałem


Ale ciul z tym, bo...
Spoiler (pokaż/ukryj)
IF YOU WERE A WOMAN
AND I WAS A MAN
WOULD BE IT SO HARD
TO UNDERSTAND

THAT'S A HEART'S TO HEART
AND WE DO WHAT WE CAN
IF YOU WERE A WOMAN
AND I WAS A MAN

Bonnie Tyler - If You Were A Woman And I Was.wmv !!
Spoiler (pokaż/ukryj)
brb zapuszczam afro

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #8
Zapisujesz się czy nie?

  • JCD
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #9
Nie wiem. To zależy, jak mi będzie iść, czy znowu nie będę zirytowany na tę grę. Zastanowię się jeszcze, czas to końca czerwca u know....

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #10
Masz murowane miejsce w top3 anyway.

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #11
Uznajcie mie zapisanym :3.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Tora
  • [*]
Odp: OTHL 2
Odpowiedź #12
Chodzi o rozegranie walk z każdym innym uczestnikiem przed upłynięciem terminu. Przykład poprzedniej ligi masz w linku w pierwszym poście, działa to w ten sposób, mniej więcej.
No to spoko, dopiszcie mnie. Choć taka nowomysza jak ja wolałaby sensowne FAQ zamiast przeglądania 13 stron spamu :P

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #13
zastanawiam się... (bo 12-20.07 nie będę w stanie grać i nie wiem jak z czasem w inne dni)

Odp: OTHL 2
Odpowiedź #14
Zawsze można przedłużyć termin etc. Data jest wstępna i jesteśmy otwarci na propozycje.