Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [challonge] UrbanLegendsPL2016 - Turniej Touhou 14.5 (Przeczytany 4861 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
[challonge] UrbanLegendsPL2016 - Turniej Touhou 14.5
O. Witam konsumenta ᗡ:
Skoro już tu całkiem przypadkiem trafiłeś, to może odpowiesz na parę pytań? Czy miałeś kiedyś choć raz w życiu chęć zrobić jedno z poniższych?

Powystrzelać youkai?
Zostać ksieciem-dziewczynką?
Nawracać na buddyzm? Zabijać niewiernych jednośladem?
Okraść sąsiadów co do nogi?
Jebać studia i zostać mistrzem Pokemon?
Bohatyrnąć do Gensokyo i tam znów bohatyrnąć?
Stworzyć potwora?
Powystrzelać youkai?
Urządzić rewolucję maluczkich?
Znaleźć zapasową kończynę?
Zabić tą dziwkę Kaguyę?
Obudzić swojego standa?
M͡ǫ̵s̶̕h̷̨̨i̢̛͜ ̕͠ḿ͠ò̧̧̀͟s̢͡h͢͢͠i̶̢,̢̛̀͟ ́͘͠͞j̶̢̕ę̸͏s҉̴͝͡t̨̢͟͠͞ę̵͝͠m͏̢͠҉ ̨̛͢͝҉ź́a̴͡҉̵ ̢̡͏̨͘T̴̀ó̵̢b̡̀ą̢̧͘͝?̵̨͞
Podpalić lokalną świątynię dla beki?
Obudzić swoich mistzów z kamiennej maski?
Powystrzelać youkai?

Jeśli na któreś z tych odpowiedziałeś tak, gratuluję. Jeśli nie, ale lubisz małe dziewczynki strzelające do siebie pociskami w ilościach przemysłowych i piorące się po ryjach, też się nadasz. I tak Cię stąd nie wypuścimy, więc równie dobrze możesz się zapisać. W każdym razie dobrze trafiłeś - moim wiernym fanom ogłaszam wszem i wobec że oto nastał czas na kolejny turniej, tym razem Touhou 14.5 - Urban Legends in Limbo. Miejmy cudowny, magiczny i krwawy czas dopóki ta gra jest jeszcze coś warta i możemy <3.



http://challonge.com/tournaments/signup/4w4zimMwTI - strona rejestracji do turnieju
http://challonge.com/UrbanLegendsPL2016 - strona turnieju

Turniej będzie odbywał się na platformie Challonge w systemie każdy z każdym, a więc po starcie pojawi się tabela i zadaniem uczestników będzie na przestrzeni dwóch tygodni od startu turnieju złapać resztę graczy, rozegrać z nimi 2 albo 3 pełne walki (do 2 zwycięstw) i zgłosić je do tabeli (w razie problemów z połączeniem albo oponentem pisać do mnie). Rejestracja jest bardzo prosta, sposób zgłaszania wyników jest dokładnie opisany na stronie turnieju, a dane kontaktowe będą w zakładce Discussion.

Przewidziany termin startu to poniedziałek, 25 kwietnia, godzina 22:00. Najlepiej prosiłbym o rejestrację do tego momentu lub zaraz po, gdyż w przypadku dopisania w połowie turnieju muszę wszystkie wyniki i replaye odtwarzać ręcznie. Koniec przewidywany na 9 maja, godzinę 22:00.

IRC dyskusyjny turnieju: https://kiwiirc.com/client/irc.rizon.net/#ScarletGensokyo
Anglojęzyczne wiki gry: http://shinpiroku.koumakan.jp/
Japońskie wiki gry: http://wikiwiki.jp/shinpiroku/

Zapraszam każdego do wzięcia udziału i życzę miłej zabawy!

EDIT: Domo arigato, h-c-san.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2016, 21:56:27 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: UrbanLegendsPL2016 - Turniej Touhou 14.5
Odpowiedź #1
W zasadzie możnaby pewnie i newsa, dać, choć przyznam trochę awersję mam ostatnio do ich pisania....

Może trzeba jednak przestawić się na pisanie newsów na forum...
(byś miał normalny dostęp do działu)
Odpadnie trochę HTMLa w postach, trochę szlag trafi aktualne newsy, ale napewno by ułatwiło, szczególnie, że zintegrowane z forum są do nic komentarze...
....
nic już nie wiem
...


Odp: UrbanLegendsPL2016 - Turniej Touhou 14.5
Odpowiedź #2
Nie wiem czy sprawiam w tym miejscu problem, więc nie kłopocz się jak to za duży ból w dupie.
I tak mam przeczucie że zobaczy to tutaj mniej osób niż będzie to warte pod względem czasu poświęconego na implementację - choć doceniam że nadal robisz na tej stronie co się da.

Odp: UrbanLegendsPL2016 - Turniej Touhou 14.5
Odpowiedź #3
Blah. Trochę poślizgu, ale tymczasowo choć trochę miejsca na głównej zagospodarowałem w panelu "Aktualne turnieje" na linki do tematów turniejowych.

Odp: UrbanLegendsPL2016 - Turniej Touhou 14.5
Odpowiedź #4
A więc, nasze wielkie zmagania dobiegły końca. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału!



Kongratulacje każdemu zdobytego przezeń miejsca, a w szczególności zwycięzcom:
1sze miejsce - Wielki Mistrz: Kamruz.
2gie miejsce - Godny Przeciwnik: Almon.
3cie miejsce - Następnym Razem: Oni_Miko a.k.a MidnightBlade.

Jakieś komentarze? Skargi? Sugestie?
Moim skromnym zdaniem, faktycznie skrócenie okresu turnieju do dwóch tygodni nie odbiło się negatywnie na frekwencji w żaden sposób w porównaniu do turnieju 12.3 (przeciwnie, poza Moosem który zrezygnował wszystkie walki zostały rozegrane co do jednej :O). Możnaby rozkminiać czy jeszcze by nie ściąć tego okresu bo w przypadku 10 graczy bufor był wystarczający - choć żeby było sprawiedliwie, na następny turniej soon (o ile ogarnę kapryśny netplay) mam na celowniku PoFV - a tam wydaje mi się że będzie kilka osób więcej i dwa tygodnie to może być akurat. Do ULiLa najprawdopodobniej wrócę jak już wyjdzie nowy kontent na PC.

Nawiasem, bardzo przyjemnie mi się grało :3. Kasen nie do końca jeszcze tyka tak jak tego chcę (lol j6A), ale kombosy i spacing Futo są świetne i bardziej wybaczalne niż wyglądają. Mam nadzieję że mieliście podobne odczucia bo każdy zasługuje na pochwałę za rozegranie wszystkiego.

Odp: UrbanLegendsPL2016 - Turniej Touhou 14.5
Odpowiedź #5
Widzę koniec turnieju, trzeba uaktualnić na stronie kalendarium :)
Jakby co Critzu, nie ma problemu z newsem dot. kolejnego jeśli takowy będzie, więc dawaj od razu znać.
Ew. wrzucaj news post do Aktalności z krótkim info i linkiem do tematu w tym dziale ;)

PS. myślę, że czas potrzebny na implementację był tego warty XD