Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - Offtop (Przeczytany 26132 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #30
Co do sesji IRC - możliwe, że dam radę zrobić coś takiego, ale musielibyśmy naprawdę dobrze to zorganizować - ale tylko jesli wsyzscy by sie na to zgodzili. Cytując mojego zulubionego developera, Colina Johanssona:



Dodatkowo wiem, że wielu z was może dokuczać niekiedy powolne tempo rozwoju historii, ale dodatkowo cytując kolejnego klasyka...

  • Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2015, 23:09:43 przez Małyszeq
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #31
Smacznego jajca wszystkim, jestem pewny, że ktoś je wam wciśnie do ust. Nie wiem co z kiełbasą :V

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #32

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #33
Doublepostowy offtopeł, w sumie raczej dla Ignacego, bo wiem, że jest graczem MMO

Guild Wars 2 o 75% taniej do 13 kwietnia (w wersji cyfrowej, nie pudełkowej). Polecam gorąco jak szukasz czegoś nowego i innego niż każde typowe MMO i nie chcesz płacić abonamentu co miesiąc (tu go nie ma).

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #34
Ze względu na czas raczej nie grywam MMO. :P W WoWa grałem przez rok kiedyś tam, potem w SW:TOR raczej jako ktoś, kto lubił KotOR, a nie fan MMO. Jakbym miał więcej czasu i kasy, to może bym spróbował. Dzięki w każdym razie.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #35
Z racji że jadę na Pyrkon to najpewniej nie będę miał czasu/w stanie pisać postów w ten weekend.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #36
Tak samo jak wyżej.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #37
Mam ćwiczenia terenowe więc też może być z tym różnie

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #38
Nie widzę problemów, jako że sam się ociągałem z postem, bawcie sie dobrze, napiszecie jak bedziecie mogli :3

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #39
Strasznie przepraszam, miałem napisac wczęsniej, ale rozchorowałem się dosyć mocno w tygodniu i dogorywam. Wrzucę wam coś na weekend, miałem napisać wcześniej, ale nawet na to nie miałem siły...

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #40
Wróciłem z nowym postem. Czuję się już nieco lepiej, choc nadal jestem słaby. Dziekuję za cierpliwosc

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #41
Rozumiem, że niniejszym wszystkie ustalone zasady idą w pizdu?

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #42
I'm out.

Nie wiem z jakiego powodu sesja stanęła, ale wiem, że w zbliżającym się okresie pisania prac, zaliczeń i przygotowań do egzaminów, nie będę miał czasu regularnie odpisywać. Chciałbym przeprosić swoich współtowarzyszy, bo nie wiem czy moja postać zostanie wyłączona z głównej fabuły sesji, czy przyjmie rolę NPCa.

Na forum przyciągnęła mnie sesja, a jeśli nie będę brał w niej udziału, to prawdopodobnie przestanę też wchodzić na forum. W razie czego, do zobaczenia.

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #43
Damn, kto teraz będzie straszył dziewczynki swoją dwumetrową sylwetką? :c

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #44
Nie wiem czy ta sesja wam w ogóle nadal trwa czy coś.
Ale jak kiedyś pytałem o dołączenie to słyszałem, że jak się ta sesja skończy to będzie można się dołączyć do kolejnej.

Daleko już zaszliście?