Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449213 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #795
Przed Satori przez dość długi czas tardziłem Yamaxanadu. Jednak teraz prędzej piekło zamarznie niż się rozmyślę na kogoś innego

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #796
Cytat: Raion
Jednak teraz prędzej piekło zamarznie niż się rozmyślę na kogoś innego

Piekło zdążyło opustoszeć. Also, każ twojej dziewoi trzymać tego kota na dole, bo mi się Aya skarży XD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #797
Początkowo lubiłem Remilię jak chyba każdy. No bo Scarletki i gothloli wciągnęły mnie w serię, a jej temat wydawał mi się ładny. Później poznałem resztę gier.

Generalnie prawie wszystkie z nich mniej lub bardziej lubiłem, w najgorszym razie ignorowałem ich istnienie (Sara, Louise, itp.). Tylko za kilkoma nie przepadałem - Mystia, Nue, Rumia, Cirno czy Sakuya, okrutnie nie trawię też Yuuki ale od czego są alternatywne interpretacje charakteru.

Sanae na początku się tylko przyglądałem, bo na pierwszy rzut oka wydawała się dość pusta, ale bez większych wad. Ale im bardziej zagłębiałem się w jej charakter, tym coraz więcej zalet lepiej ze sobą współgrało i przyćmiewało wady. No miła, pracowita, lojalna, zapalona, pewna siebie, poszukująca przyjaciół kopalnia nawiązań do Świata Zewnętrznego a jednocześnie ciekawa Gensokyo dzięki swojej ogromnej wyobraźni. No po prostu Haruhi bez jędzowatości, a do tego potencjalna otaku, nie da się nie lubić. A fetysz miko wyrobił się z czasem, aczkolwiek jej strój jest wyjątkowo ładny i bez tego. Od razu wiedziałem że najlepsza waifu w Gensokyo i się nie myliłem :3. Nie zmienię i już.

Jeszcze lubię Reisen, która gdyby nie Sanae na pewno byłaby dla mnie kimś więcej niż siostrzyczką. Ot, inteligentna, wytrzymała wobec przeciwności losu, z głową na karku, lojalna, empatyczna piękność z genialną umiejętnością.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2013, 23:38:35 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #798
Humm... W sumie na samym początku, kiedy zacząłem się interesować Touhou, była to Kogasa wzbudzająca we mnie instynkt opiekuńczy. Potem jednak gdy tylko zabrałem się za SA i dowiedziałem o pewnej zielonookiej niesczęśliwej youkai, wybrałem ją. Do tej pory żadna inna postać nie strąciła jej z mojego piedestału, choć w ostatnich miesiącach niebezpiecznie blisko i przez pewien czas ex aqueo była Kokoro (no i mam dodatkowo lekką fazę na Yumemi)
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #799
Początkowo lubiłem Remilię jak chyba każdy.

*kłania się "prawie"*
heh, moje top 5 to (nie licząc Myourena): Byakuren, Nue, Suwako, Marisa, Eirin.
Nawet jakbym chciał kogoś poza Byakuren uczynić chwilowo swoją "waifu" na potrzeby pewnego aczika, to i tak to zbyt trudne dla mnie zadanie :D
No, może Marisa...

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #800
^^^^Sugeruję temat na to osobny, czy coś...

Na samym początku najbardziej lubiłam Alice, jakiś czas później (niedługi, bo dopiero wtedy "odkrywałam" Touhou) top zajęła Youmu i tak zostało póki co...
Ale za to sporo postaci, których nie lubiłam z początku/nie podobały mi się po prostu zyskało miejsce w górnym rankingu ;p

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #801
Ach, no popatrz, przeczytałem po łebkach, dzięki za zwrócenie mi uwagi. Sephi... calm your hormones...
Wy na poważnie wzięliście moje posty ? O_o
Co się z wami stało , jeszcze z ok. rok temu dużo mocniejsze teksty były na porządku dziennym a teraz wszędzie są sami samozwańczy obrońcy moralności . Opinii takie podejście i tak naszemu fandomowi już nie zmieni ( powiedział bym że to jedna z jego etykietek , aczkolwiek nie brana na poważnie tylko z przymrużeniem oka ) , prędzej może zacząć budzić pewne podejrzenia postronnych osób ( czy przesadna ostrożność nie jest przypadkiem próbą ukrycia czegoś ) . Idąc dalej tym tokiem rozumowania np. taki Ectopia powinien dostać premaban na dostęp do internetu " gdyż szeży ferment i zepsucie " ( czego oczywiście nie twierdzę i życzę mu wszystkiego najlepszego ) . Tymi postami chciałem się tylko wpasować tutejszy klimat gdyż zazwyczaj na forach raczej siedzę cicho i niespecjalnie biorę udział w dyskusjach a z racji tego że ostatnio zrobiło się wyjątkowo poważnie na forum chciałem nawiązać do dawnych czasów . Wybacz też Seina jeśli cię uraziłem , to nie było specjalnie .

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #802
Sephi, po prostu spójrz jak to brzmi dla osoby postronnej:


A tak na serio, to 500-letnie loli wampirzyce są legalne, o :O

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #803
Cytat: Sephi
Opinii takie podejście i tak naszemu fandomowi już nie zmieni, prędzej może zacząć budzić pewne podejrzenia postronnych osób.

Zmienić, zmieni - jeśli tylko przestaniemy zachowywać się tak jak się zachowujemy. Ostatnio w chuj się polepszyło w porównaniu do tego co było wcześniej. Co zostało powiedziane na IRC - tam też zostaje - ale to co jest powiedziane na forum - zazwyczaj jest do wglądu przez każdego. A twoje posty pokazują, że po 2 dniach, w których stawiamy krok do przodu, ty swoimi pedofilskimi tekstami cofasz nas dwa kroki do tyłu w ciągu kilku minut. Srsly, jeśli takie sytuacje będą się powtarzać - dostaniesz nie 'mute' a bana. I będzie to permaban. *grzmot w niebiosach*

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #804
pedofile okazyjnie obserwują forum, nie udzielając się na nim
witam każdego nowego ciepłym słowem "witam"

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #805
Sephi, i tak nie poruchasz, pogódź się z tym. Opowiadasz wszystkim (w tym mnie, a ostatnio i osobom spoza fandomu) jakie kiedyś było zjebanie, a teraz nawołujesz do tego, by znów tak było?

Są jednostki które się nie zmienią i pozostaną takim akcentem tutaj, a są też jednostki które robią już postępy ku lepszemu.I tak powinno być, amen.

Spoiler (pokaż/ukryj)
inb4 pierdolę bez sensu

  • Czoopik
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #806
Będę bronił honoru kolegi: Ectopia to porządny człowiek i słowa złego, które mogłoby splamić honor tejże strony, nigdy nie napisał ani nie wypowiedział! >:(
Also,
Cytat: "Sephi"
Opinii takie podejście i tak naszemu fandomowi już nie zmieni
polecam nicnierobienie i narzekanie (tak, ty nie narzekasz, wiem)

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #807
 Blanchefleur nic nie robi i nic nie robi
tak to sie robi

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #808
Tutaj się zgodzę, że jakiś członek fandomu będzie przedstawiał go, jako zgromadzenie patoli, to nie ma szans na to, żeby osoby postronne patrzyły na nas inaczej. A że nie ma szans na zmianę wizerunku... jeżeli inni zobaczą, że w fandomie są normalne osoby, to też inaczej będą go postrzegać. Ale mały procent może to wszystko spieprzyć :P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #809
Arisu, dopiero teraz to przeczytałem, zrobiłaś mi dzień. Wnioskuję do Kretona, aby nadać jej forumowy tytuł "Sephi Buster" :3