Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 344827 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV)
Tematy, które już wystąpiły: ULUBIONY TYP STRZAŁU, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY MARISY, ULUBIONY / ZNIENAWIDZONY EXTRA BOSS, ULUBIONE / ZNIELUBIONE FRAKCJE W TOUHOU, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH, ULUBIONA BOMBA, CO POPRAWIŁ(A)BYŚ W NAST. CZĘŚCIACH?, NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU, NAJŁADNIEJSZY PORTRET Z BIJATYK, ARCYWRÓG, ULUBIONY TYTUŁ POSTACI, ULUBIONA ŚMIESZNA CZAPKA / AKCESORIUM NA GŁOWIE, ULUBIONY WZÓR / KARTA ZAKLĘĆ, NAJLEPSZY FINAL BOSS THEME, NAJLEPSZY TEMAT MUZYCZNY Z PODD, ULUBIONY TRIK NA STAGE 4, ULUBIONA POSTAĆ Z PC-98, ULUBIONY MEM, ULUBIONA MOC, ULUBIONY FINAL STAGE THEME, ULUBIONY TEMAT PRZEDOSTATNIEGO BOSSA, ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL, ULUBIONE / NIELUBIANE EXTRA STAGE, ULUBIONE LOKACJE, ULUBIONA LUDZKA POSTAĆ, ULUBIONY STAGE 1 THEME, ULUBIONY BOSS 1 THEME, NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD, NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER, NAJLEPSZY TEMAT MUZYCZNY Z ROZMOWY, ULUBIONA GRA, NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA, ULUBIONE TRACKI Z DOLLS IN PSEUDO PARADISE, ULUBIONY OVERDRIVE W TD, ULUBIONY LAST WORD W IN, ULUBIONY STAGE 4 THEME, ULUBIONE / ZNIENAWIDZONE POCISKI, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY REIMU, ULUBIONE TŁO NA PLANSZY, NAJLEPSZY TEMAT MUZYCZNY W PoFV, ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY, EFEKTOWNOŚĆ, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY EXTRA STAGE, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY GŁÓWNEGO MENU, ULUBIONA POSTAĆ W BIJATYKACH, NAJLEPSZA / NAJGORSZA FRYZURA, ULUBIONA FABUŁA, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY STAGE 3, ULUBIONY FINAŁOWY ATAK GRY - DANMAKU, BIJATYKI, ULUBIONA KARTA ZAKLĘĆ - ESTETYKA, NAJSEKSOWNIEJSZA POSTAĆ, ULUBIONA PARA, ULUBIONY / NIELUBIANY TEMAT EX-BOSSA, REIMU CZY MARISA I DLACZEGO, ULUBIONA GRA - SOUNDTRACK, ULUBIONY STAGE 5 THEME, ULUBIONA LOKACJA Z BIJATYK, ULUBIONY STAGE 2 THEME, ULUBIONY FANART, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH, ULUBIONA PV, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY 3 BOSSA, ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY 2 BOSSA, ULUBIONA POSTAĆ W POFV

W ramach reanimacji forum i aktywności okołotołhołowej postanowiłem bezwstydnie zerźnąć pomysł zainspirować sie tematem z MotK. Będę starał się codziennie bądź minimalnie rzadziej rzucać temat z cyklu "ulubiony / znienawidzony XYZ". A więc:

01. ULUBIONY TYP STRZAŁU

Nie musicie wymieniać tylko jednego, ale wybranie tego najulubieńszego i choćby zdanie uzasadnienia byłoby wskazane.
Moim faworytem dość zdecydowanie będzie Yukari solo z INki. Porządna opcja na planszę jeśli nie stoisz za bardzo w miejscu dzięki temu że Ran odwala robotę, a na bossów idealna siła Apparition Needle z Ran oraz ciągłę obrażenia od niej nawet jak puścisz focus (w przeciwieństwie do Border Team). Bomba tylko przeciętna.
Następnie walnąłbym UFO Sanae-chan B. Genialny rozrzut Cobalt Spread i potężna żabia atomówka, plus niezłe obrażenia ogólnie i morderstwo z bliska. Nadmienie jeszcze Sakujan B z PCB za 4 bomby, świetny zasięg Misdirection i Power Direction, dodatkowo powiększany przy ruszaniu, idealną siłę i masowy score za bombę. Wasze propozycje?
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 05:00:58 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou
Odpowiedź #1
Reimu B z EoSDa i PCB. Reimu ogólnie zapewnia sporą precyzję przy grazeowaniu, a dodatkowo akurat ten styl zapewnia spore obrażenia i niezgorszy zasięg.

A jeżeli chodzi o fun a nie wydajność, to MarisaxNitori z SA. Ten dźwięk działa naprawdę kojąco...

Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou
Odpowiedź #2
Sakuya A focus w PCB. Nuff said.

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou
Odpowiedź #3
ReimuxYukari w SA. Najlepsza imo opcja w T11, skoncentrowany atak, kręcące się ying yangi i przenikanie przez ściany. Ogółem Reimu ftw ze względu na mały hitbox.
Sanae A w UFO - jakoś lubię te chuje muje dzikie węże, całkiem silne pociski :o
Reimu Homing w większości gier - bo jestem leniwą dupą bo się przyzwyczaiłam, czyści wszystko wokół, miodzio

  • BuraQ
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou
Odpowiedź #4
MARISA B W SA

bomba ma słaby zasięg (chociaż się przydaje), za to możliwość nawalania na wszystkie strony (BARDZO przydatne zwłaszcza w SA), bardzo duży dmg przy odpowiednim ustawieniu oraz zabawa przy napieprzaniu w klawisze w środku walki żeby zmienić typ strzału na ten który jest zaraz przed aktualnie używanym są MEGA

jest też sporo fajnej zabawy z zastanawianiem się "który typ strzału będzie tu najskuteczniejszy" xD

przy grindowaniu SA właśnie Marisą B miałem najwięcej radochy ze wszystkich części :D
. .

Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou
Odpowiedź #5
Sakuya A focus w PCB. Nuff said.
^this

ewentualnie w TD Youmu, z focusem jak i bez
  • Ostatnia zmiana: Luty 19, 2012, 19:45:56 przez Raion

Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #6
Marisa B z MoF-a.
Za to że to copy-pasta Optionów z Gradiusa xD

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #7
Sanae B z UFO - za to, co wymienił Critz
lone Yuyuko z IN - za zasięg i sam kształt motylków

Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #8
Sakuya A z PCB, Youmu z TD,
a tak to Maryśkowe lasery zwykle

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #9
Ja zazwyczaj też nakurwiam laserkami Marisy. Kiedyś waliłem Reimu B, ale była za wolna.

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #10
Hm...~

Sanae B w UFO, za dobrą szybkość, żabki, które pomagają na te bodajże trzecie wróżki w Extra, tak, że nawet nie zdążą polecieć na Ciebie pociski, o.

Reimu B w SA (kto normalny tym gra, prawda?), może dlatego, że jest z Suiką, mhahaha, za bombę, która odwraca zbierane pociski w bossa, za to, że sama zbiera przedmioty, a to całkiem przydatne, jak się życia zbiera. <- dlatego właśnie nią przeszłam SA

Youmu w TD, bo ma ciekawy atak na focusie, jako jedyna zresztą i za to, że można manewrować tymi jej duszkami.

Marysia każda z laserkiem~~ 

  • Tora
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #11
SakuyaA, PCB - wiadomo za co.
Youmu & Yuyuko, IN - za motylki rozdupczające cały stage na focusie i slash na dokładkę.
MarisaA, MoF - za moc.
ReimuC, SA - hm, raczej z sentymentu, udało mi się tym przejść SA po raz pierwszy i to mając kilkakrotnie mniejszego skilla niż teraz. Ale i tak jest zajebiste.
MarisaB, SA - za zabawę ze zmienianiem układu pocisków. Patrz BuraQ.
MarisaC, SA - 100%-owe bezpieczeństwo. Takie prezerwatywy tylko u Nitori & Kappas.
SanaeA, UFO - żabek nigdy nie ogarniałem, tą gra mi się najlepiej.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #12
Sakuya B z PCB. Tylko B.

Reimu z HRtP, he he he.

Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #13
Każdy tryb strzału w EoSD - wszystkimi gra się fajnie jak i wydajnie.

PCB:
Reimu B - w miarę dobre obrażenia i niezła bomba.
Marisa A i B - duże obrażenia.
Sakuya A - Ludzka wersja Tiger Schwert.

PoFV:
Reimu - szybki charge, niezła umiejętność, skuteczny EX attack.
Marisa - jak wyżej.
Lyrica - dobry pomysł ze strzelaniem do tyłu, świetny przeciwko bossom charge attack
Yuuka - świetna do ofensywy.

SA:
Reimu B - słabe obrażenia, ale za to świetna bomba szczególnie przydatna na Hard/Lunatic.
Reimu C - duże (większe niż Reimu A) obrażenia i dobra bomba.
Marisa A - ogromne obrażenia w non-focusie i spora ilość bomb.

UFO: Każdy tryb strzału.

PoDD:
Reimu - patrz: PoFV.
Marisa - patrz: PoFV.
  • Ostatnia zmiana: Luty 19, 2012, 22:56:22 przez Michał

  • Berzul
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mozgów Touhou (teraz: ULUBIONY TYP STRZAŁU)
Odpowiedź #14
Youmu - TD = Totally op :P