Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 98633 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #30
Na pierwszym miejscu zdecydowanie Koishi :3 Drugą moją ulubioną dziewczynką jest Reisen. Ponadto Alice w wersji PC-98, Orin, Suwako, Yuyuko, Mokou też nie pogardzę.
:T

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #31
Ja dziele postacie na:
-zajebiste
-mniej zajebiste
-bardziej zajebiste
-jeszcze bardziej zajebiste

W grupie "jeszcze bardziej zajebiste" znajdują się między innymi Utsuho, Byakuren, Rin Kaenbyou, Koishi, Shinki, Yukari i Yuyuko.
Rucham psa jak sra

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #32
ach znowuż...

wszystkie blondynki z Marisą na czele + wszystkie srebrnowłose (nie, nie siwe), do kotła dodaję Byakuren, Murase i Nue i macie moje ulubione ;3

napisać za co konkretnie każda ? ^^

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #33
Całkowicie losowa kolejność:
- Remilia
- Ran
- Alice
- Yuugi
- Suika
- Reisen
- Nue
- Meiling
- Tokiko
- Patchouli - Specjalnie dla pana Ignussa
  • Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 09:44:01 przez Chris

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #34
Ok u mnie lista prezentuje się tak

1 REMILIA moja Waifu ever I<3 wampiry wszelakiej maści
2 Yuyuko (prawie waifu tutaj wygrał fetysz do rządy krwi ^^)
3 Yamaxanadu, Yukari (nie umiem wybrać)
4 Sakuya (chcę taką meido u siebie)
5 Youmu
6 Patchouli (słodka aż zęby mnie bolą)
7 Suika (jakby w ręku trzymała cytrynówkę było by miło >.>)
8 Okuu
9 Sanae(proszę nie bić)
10 Komachi
11 China
12 Flan ale tylko za tego arta
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 21:16:00 przez HERUBIM

Pussy in a pussy's pussy in a room of pussy plushy

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #35
Kazda Co ma cycki

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #36
Ja najbardziej uwielbiam Utsuho :3
Potem na mojej liście są Byakuren,i Mima

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #37
Marisa jest fajna bo ma moe cycki.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #38
Przednie cycki, zaiste.

W każdym razie sporo ludzi lubi Byakuren. znam conajmniej dwie, które uwielbiają (no names spoken, lol)

no, moje top 4 to Mokou, Ran, Aya i Marisa, w tej kolejności.

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #39
O, to się tutaj wypowiem szerzej, kogo lubię.

1. Flan - bo lubię psychopatów, postaci z problemami natury psychicznej. No i jest blondynką ^___^ Bardzo podoba mi się jej historia i strój. Sam pomysł ZUNa dotyczący tych skrzydełek mnie zadziwia.
2. Mokou - jej włooooosy [uwielbiam białe włoski i hime cut] i charakterek [chłopczyca o dziewczęcym wyglądzie, yay!].
3. Satori - bo to bardzo smutna i samotna postać, też podoba mi się ten motyw.
4. Byakuren - za to, że w gruncie rzeczy jest bardzo pozytywną postacią. I podoba mi się pomysł z dwukolorowymi włosami.
5. Sunny Milk, Luna Child i Star Sapphire - po prostu uwielbiam ich dizajny. Mają śliczne ubranka i fryzurki. Z tego trio chyba najbardziej podoba mi się Luna Child.

No i dorzucę jeszcze male!wersje postaci przewijające się przez fanarty. Tutaj zdecydowanie moimi faworytami są male!Marisa [pan czarodziej ^__^], male!Alice [niebieskooki blondyn, hah], male!Nue [taki zeschizowany chłopaczek] i male!Yuuka [chyba najczęściej występująca w gender bendingu postać z TH, przedstawiana jako dominujący i niebezpieczny bisz xD].

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #40
4. Byakuren - za to, że w gruncie rzeczy jest bardzo pozytywną postacią. I podoba mi się pomysł z dwukolorowymi włosami.
Nadal nie wiadomo, czy ten odcień fioletu to nie jest czasem światło odbite od włosów, a pochodzące ze scrolla, co Hijirin trzyma nad głową. Dopóki canon nie wykaże, to trzymam wersję dwukolorowych włosów :3

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #41
Ja też trzymam wersję dwukolorową, bo to ciekawy pomysł. Jeśli ZUN chciał ukazać to odbite światło... To mu raczej trochę nie wyszło ^___^' Ale zobaczymy : D

W sumie zaczynam się też przekonywać do Medicine, bo jest całkiem ładna. Motyw lalki też całkiem mi podchodzi.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 13:25:49 przez Roxiee

  • Maririn
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #42
o, to tutaj się bardziej wypowiem
*inb4 uznają ją potem za debilkę, ale kij XD*

1. Yuyuko - całokształt. o moe designie to mogę nawijać i nawijać - jest przesłodka. do tego ten delikatny charakter, trochę dziecinny, mimo wszystko zazwyczaj spokojny, jednak jest to zmienne w zależności od sytuacji. po prostu ona jest takaaa... taka zajebista ;___; ten jej delikatny uśmiech, fmndigpsjioasf, awwwwww *must stop* poza tym fandomowe pomysły w jej przypadku są zajebiste. ten apetyt i wgl... czemu to jest słodkie ;_;
2. Marisa - pomijając, że pierwsza postać, jaką w ogóle poznałam z toho, pierwsza na którą tardziłam... to ona ma taki kurwa mój charakter XDDDDDD (pamiętajo niucon3!) poza tym teksty, dizajn too, daze i mastahsupakuuuuu~~ wersja PC-98 też jest zajebista, nawet nie wiem, czy nie bardziej :P
3. Patchouli - ee, jest moe. książeczki, piżamki o: lubię w ogóle takie postacie, podoba mi się jej całokształt. no i ma też kilka moich cech, na które raczej wpływu się nie ma XD" (no chyba że chodzi o hikikomori modo)
4. Yuuka - i teraz mi się głupio przyznać, bo kiedyś ją hejciłam, ale że Hachi na nią tardzi, to mnie stardziła ;_; zaczęło się od niewinnych aranżacji, które mi się spodobały. skończyło się na tym, że stwierdziłam, że jest zajebista i kropka.
5. Yukari - troll z cyckami. a tak serio to lubię jej charakter, jest taki niepowtarzalny. dizajn też jest spoko.
6. Kaguya - neet! całokształt i to, co robi z nią fandom XD i jej theme jest zajebisty w chuj.
7. Mystia - zaczęło się głównie przez Yuyu XD" pomyślałam, że w sumie fajne couple, chociaż mało popularne :< czo by tu pisać, Mystia jest słodka, jej całokształt jest fajny. polubiłam ją i to bardzo~ :3

starczy.

  • Kabanos
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #43
Youmu, bo przyjemnie sie nią ciska w Ten Desires, no i oczywiscie za design i osobowosc.
Przy okazji zalapuje się Yuyuko.

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #44
Moje ulubione:
1.Aya Shameimaru
2.Fujiwara no Mokou
3.Cirno, Remilia Scarlet, Sakuya Izayoi i wiele innych postaci :)