Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 99200 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #225
Nazywajcie rzecz po imieniu: "etnosceptyzm".
A tak, żeby nie było offtopu, to ostatnio w moim RSie ponownie pnie się do góry Konacyc, o której na pewien czas całkowicie zapomniałem. I to nie dlatego, że moje ostatnie spotkanie z promotorem przypominało trochę scenkę z leniwą shinigami i Yamaxanadu... xD
Wybacz, ale wyobrazilem sobie Ciebie jako skrzyżowanie męskiej Patchouli z charakterem Komachi, która spotyka sie z promotorem, pyta "czego", potem zasypia, a potem wzdycha na krzyki przelozonego i wychodzi obojętnie. XD

To dziwne, ale przekonuję się powoli do Reisen. Chociaz dalej kroliki sa dla mnie przerosnietymi chomikami, tylko glupszymi. Ale poza tym Reisen jest ok nawet.

A co do magii, która odczłowiecza - co w takim razie z Marisą?

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #226
Ciii, bo wywołasz spiski

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #227
Nazywajcie rzecz po imieniu: "etnosceptyzm".
A tak, żeby nie było offtopu, to ostatnio w moim RSie ponownie pnie się do góry Konacyc, o której na pewien czas całkowicie zapomniałem. I to nie dlatego, że moje ostatnie spotkanie z promotorem przypominało trochę scenkę z leniwą shinigami i Yamaxanadu... xD
Wybacz, ale wyobrazilem sobie Ciebie jako skrzyżowanie męskiej Patchouli z charakterem Komachi, która spotyka sie z promotorem, pyta "czego", potem zasypia, a potem wzdycha na krzyki przelozonego i wychodzi obojętnie. XD
Mam zamówioną u Archiego czapeczkę Patchy, więc... aż tak daleki od prawdy nie jesteś xD