Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 376046 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1605
Dwa - ma rzecz i mnie przyciągającą, i odpychającą xd

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1606
Dla jakich osób są te sesje najbardziej polecane?

Ale w każdym razie wybieram dwójkę.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2011, 14:03:46 przez Michał

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1607
Hurr... Jedynka, postać - Archanielica Kyriel.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1608
Cytuj
W "Mirror Mirror" wypadałoby, aby postać miała jakiegoś sprzymierzeńca w Gensokyo. Kogoś kogo lubi, albo po prostu z kimś żyje.
Arr, z tym może być kłopot. Jeżeli Tenshi nie wystarczy, to poza Bhava-agrą zna tylko Mercuriusa i Reimu, a i to dość krótko. Jeśli to by przeszkadzało, to zamiennie niech wejdzie Cristiano (sprzymierzeńcy oczywiści).

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1609
Chciałem wyjaśnić sprawę posiadania cienia przez postać. Teoretycznie... Tak. Przynajmniej Yuyuko w UNLu takowy posiada.

Duchy raczej nie mają cienia, więc nie. Chyba, że to niezgodne z Bourei to wtedy tak.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1610
Z tego co wyczytałem, to Bourei mają na tyle duża gęstość (w Touhou), że nie mogą przechodzić przez ściany, albo mają możliwość wpływu na jakiś przedmiot. Mogę przypuszczać, iż też zasłaniają światło. (Wiem, że UNL jest złym przedmiotem do wyciągania wniosków, ale cóż...)

W takim razie tak.


  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1611
Łan kłeszczyn - Dwójka bardziej skupia się na walce czy bardziej na zagadkach? Bo mam dwie postacie i nie wiem która bardziej pasuje.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1612
Znalazłem już full house dla "Ghost Opera", a miałem poprowadzić jedną z tych sesji - zależnie która się szybciej wypełni.

Spoiler (pokaż/ukryj)
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1613
Ciężka sprawa. Chyba Emilią, bo skill czytania w myślach przyda się w rozwiązywaniu zagadek(a walki mam nadzieję, że będzie się dało unikać).

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1614
Cytuj
Wszyscy którzy mieli nieszczęście przywitać się z porannym słońcem zamieniali się w parujący obłok, który po chwili znikał.
Uh oh.

Kto jest pora dnia (dzień/noc)?
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 19:43:49 przez Michał

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1615
Czy pora roku jest standardowa (wiosna) czy jest inna?

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1616
Fuck. Emi nie umie into takie rzeczy. Niech ktoś zacznie, muszę pomyśleć.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1617
Nie ma w moim odpisie coś z metagamingu? Pytam, gdyż obawiam się, że poszedłem nieco za daleko jeśli chodzi o wolną wolę postaci...
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 21:31:42 przez Michał

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1618
Teoretycznie Marisa mogła ''wyparować'' zanim ją spotkałeś(co de facto mogło spotkać każdą canon postać)A tak poza tym IMO wszystko w porządku.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1619
Ale z nas teraz Swain, Deviol.