Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Wyciąganie plików BGM z Touhou (Przeczytany 10370 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Wyciąganie plików BGM z Touhou
Ehh no...2 dzień się już z tym męczę i nie mogę kompletnie znaleźć nic co bym ogarniał i by w pełni działało. Poszukuje Ekstraktora muzyki z gier Touhou. Uprzedzam że ThbgmExtractor po prostu jakimś cudem mi nie działa a wszelkie programy do których trzeba dodatkowo ściągać source code są dla mnie czarną magią... Jeżeli ktoś miałby coś działające bądź ogarnął jakiś programik z Touhou Wikii to byłbym mu bardzo wdzięcznym :P

Oficjalny Wrigglefag

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #1
Nie można Soundtracków po prostu pościągać...?

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #2
Niby że można ale przy moim necie to jest dość uciążliwe... (Póki co Bit Torrent pokazuje 2 tygodnie ściągania...)

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #3
Weź od kogoś na conie :P

  • Maririn
  • [*]
Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #4
ejj, ale jak chcesz soundtracki to w wersjach windowsowych są przecież zawsze w folderze bgm o__o
dobra, fail, mam tak tylko w 2 wersjach ==" źle spojrzałam.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2011, 21:46:30 przez maho szodżo

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #5
mam póki co Themy z PCB, IN i bijatyk wyciągnięte.
z PCB i IN dlatego że ekstraktory do nich są na stronce a w bijatykach jest użyty inny sposób kodowania (co jest chyba oczywiste) i wyciągnąć to było 100 razy prościej...xD

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #6
ja mam wszystko poza 12.5, 12.8 i 13, na Chapterze mogę się podzielić, jak weźmiesz pamięć przenośną (polecam 4GB :P)

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #7
Do 7 i 8 Masz na stronie. Reszte zassaj z DoujinStyle - do MF są linki.

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #8
ja mam wszystko poza 12.5, 12.8 i 13, na Chapterze mogę się podzielić, jak weźmiesz pamięć przenośną (polecam 4GB :P)

Ok tylko o zgrozo...moja ma tylko 2GB .__.'  Ale jakoś sobie z tym poradzimy xD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #9
W wiadro weźmiesz xD

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #10
Cytat: Otakus Loligwałtus

Wpłać mi kase na konto to kupie ci DVD i nagram ci to co mam Touhou + Danmaku. Na razie tylko 25 GB :D

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #11
Cytat: Otakus Loligwałtus

Wpłać mi kase na konto to kupie ci DVD i nagram ci to co mam Touhou + Danmaku. Na razie tylko 25 GB :D

Nie no...nawet nie mam tyle miejsca na kompie xD po prostu chciałem posłuchać muzyki Made by ZUN bo oryginalne wersje utworów z Touhou > All IMO.

  • Matherikus
  • [*]
Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #12
Wiecie 10 lat temu to bym sie nie zdziwił że sie wymieniacie płytami z muzyką i grami...
Ale serio to wszystko jest w necie do ściągnięcia w 10 minut. A jak nie to napewno przez noc.

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #13
Niektórzy nie mogą sobie pozwolić na zarzucanie torrentów o kosmicznych rozmiarach (np. ja ale to wina braku miejsca, nie słabego łącza).

Odp: Wyciąganie plików BGM z Touhou
Odpowiedź #14
Aż się zarejestrowałem, bo nikt jeszcze nie napisał o najlepszym programie do słuchania/ekstrakcji muzyki z oryginalnych thbgm.dat, czyli http://hp.vector.co.jp/authors/VA033110/thxxbgm.htm. Obsługuje wszystkie numerki od 6 do 12.8 (wraz z bijatykami), jak również Uwabami Breakers.
Przydałoby się do download wrzucić.

inb4 Nie umiem skonfigurować.
W opcjach znajdują się dwie pozycje. Path[chińskie znaczki] służy do określania ścieżek do gier, a Wave[chińskie znaczki] do ekstrakcji do .wav
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 18:40:55 przez Stefanol