Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449121 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Tora
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #405
Ślunsk to ślunsk. Wpadnij sie napić.
Dzie? Kedy?

1. mordercy z jakiego obszaru i czasów?
W tej chwili tylko najsłynniejsze nazwiska, jak Parszywa Trzynastka, Rozpruwacz, z czasem pewnie zajdę na konkretniejszy obszar.

3. programowanie : czym i w czym?
Na początek CePlusPlus, mam od kumpla "Sympfonię C++", choć tak jak pisałem - zaczynam dopiero.

O, francuski :D uczyłem się go w szkole przez 6-9 lat (takie liczby bo ostatnich 3 nauką nie nazwę xD) i po prostu NIE CIERPIĘ :P Imo gorsze niż niemczyzna.

Je voudrais un melon :P

Cześć. Nie znasz mnie, ale ja znam Ciebie, sąsiadeczko. Jestem łysy, jestem dziwny, mieszkam w budynku naprzeciwko. Nazywam się... <- piwo dla tego kto dokończ cytat :P

Wykładowcy zachęcają :P
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

  • awesome
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #406
Cześć. Nie znasz mnie, ale ja znam Ciebie, sąsiadeczko. Jestem łysy, jestem dziwny, mieszkam w budynku naprzeciwko. Nazywam się... <- piwo dla tego kto dokończ cytat :P

Sąsiad, w sensie że ja od Rybnika 20 minut E-3 mieszkam, cwaniaczku :D

Pe Es, chyba że to ty właśnie dzisiaj owym busem jechałeś, najebany jak szpak i rozlewałeś browara po podłodze?
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 19:45:51 przez awesome

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #407
O, francuski :D uczyłem się go w szkole przez 6-9 lat (takie liczby bo ostatnich 3 nauką nie nazwę xD) i po prostu NIE CIERPIĘ :P Imo gorsze niż niemczyzna.

Je voudrais un melon :P


S'il vous plait. *podaje*

Też nie lubię francuskiego, ale niby mam się go uczyć...

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #408
Nie martw się, mi też nie, nadal go bardzo lubię po 3 latach.
Najbardziej z dodatkowych języków, których się uczyłam [ruski w podstawówce i ten cholerny szwabski w gimie].

  • awesome
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #409
Od pierwszej klasy gimnazjum francuskiego też nie lubię. Babka (z) franca jest mistrzynią w zniechęcaniu do wszystkiego. Poza tym wredne to, niemiłe, niczego nauczyć nie potrafi i nikt jej w szkole nie lubi, nawet reszta nauczycieli.

Spoiler (pokaż/ukryj)
No i ma ryj jak jaszczur

Ożeszkurdebele. W liceum czeka mnie niemczurski D:

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #410
Ja w gimnazjum co pół roku miałem zmienianych nauczycieli z franca, plus zawsze dwóch naraz. I chyba co najmniej 7 godzin tygodniowo. Teraz prawie nic nie robimy.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #411
Nasza od francuskiego nigdy nie choruje, nie opuszcza dni w szkole, gada non stop po francusku i wymaga... uczę się czwarty rok (bo w gimnazjum z tą samą miałam), większość klasy przeniosła się na niemiecki, bo im zbrzydło już, a ja uparcie zostałam.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #412
Nie martw się, mi też nie, nadal go bardzo lubię po 3 latach.
Najbardziej z dodatkowych języków, których się uczyłam [ruski w podstawówce i ten cholerny szwabski w gimie].

mieć takiego farta do języków ;__;
aczkolwiek wolałbym norweski, ewentualnie holenderski zamiast żabojadzkiego, nie lubię za bardzo

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #413
oprócz mnie 6 z tych co mieli fr. wcześniej
pozostałe 4 nie wiedziały na co się piszą i żałują...
nie wiem o co im chodzi :<
Spoiler (pokaż/ukryj)
a klasa liczy 37 osób, lol

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #414
Moja pani od francuskiego jest śliczną blondynką o zaokrąglonych, kobiecych kształtach, cud miód i orzeszki :3
+ jest miluśna.
Szkoda, że to już ostatni rok.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #415
Moja pani od francuskiego jest śliczną blondynką o zaokrąglonych, kobiecych kształtach, cud miód i orzeszki :3
+ jest miluśna.
Szkoda, że to już ostatni rok.

typowa od francuskiego, chociaż ja w liceum miałem taką sobie...
aż mi się przypomina "French kiss" Akcenta :D

  • awesome
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #416
Nasza od francuskiego nigdy nie choruje, nie opuszcza dni w szkole, gada non stop po francusku i wymaga...

Moja tak samo. Złego licho nie bierze ;D

  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #417
po kolei
1. rozpruwacz ... trzeba przyznać miał finezję xD ale powiem że jest tego więcej (na sadolu chyba jest najwięcej dobrze opisanych artykułów odnośnie seryjniaków)
2.
 >c++
pierdol cpp , zacznij od c , taka dobra rada wyjadacza, jak poznasz c to reszta pryjdzie z miejsca
Spoiler (pokaż/ukryj)
czemu nie c++? bo jest zjebane, jest to nieudana próba przerobienia języka strukturalnego na obiektowy.  więcej tam pierdolenia o niczym niż prawdziwych użytecznych funkcji  :/

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #418
Imię: Mati
Ksywa: Tora, SadoMaso
Wiek: Te 20 wiosen już jest.
Pochodzenie: Centrum Rybnickiego Okręgu Węglowego , Śląsk
Zainteresowania: Tołcio, M&A, tardowanie Bleacha i Gintamy, mężczyźni, religia, słynni mordercy, trucizny, tańce, wino i śpiew (choć fałszuje). Trochę muza, trochę gry, ale nic konkretnie. Niedawno zaczął się interesować językiem niemieckim, kulturą Niemiec, górnictwem i programowaniem, ale w tej chwili nic ze sobą nie reprezentuje.
Odkądś fanem Tołcio jest: Prawie 2 lata, za sprawą Arigato
O sobie słów kilka: 20latki, to właśnie my, a przed nami 7me niebo. Zboczeniec, wazeliniarz, wafel. Gdyby miał ogon i długi język to by machał do każdego, podskakiwał i lizał po twarzy. Nie pije, nie pali, konia czasem zwali. Polski Kubo Tite w okularach 3D i męska Yukari. Czyt. że jest fajny. Wady: nie potrafi gotować i przez żołądek łatwo można zdobyć jego serce. Bierzcie.
Witam i zapraszam do tematów o Bleach i Gintamie ^^ .
Czy nie byłeś przypadkiem na którymś Balconie ?

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #419
@Tora
Znasz Kosmicznego ?