Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449167 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #360
A juz chcialem pisac do kogos nowo poznanego "Dzie tu jest Arrive Thread??"...

Korzystajac z chwili na PSP, zamierzam przyblizyc wszystkim moja troche zamazana postac.

Jestem po nicku luc537, skrotowo luc lub Luc. Wiek 15, zamieszkaly skadkolwiek blisko do Wa-wy.
Touhou fan od ok. 2 lat, tohotard od, przyjmijmy 1 i 1/4 roku. 1st waifu Orin (Tada~!), 2nd waifu Baka (bo ktos musi prowadzic ten nie odwiedzany NineBall Club... *sigh*
Uprzednio rezydent forum Lunatic Red.
przez ten handheld miejsce sie koncz
nihil novi but

  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #361
co za czas reakcji ...

also luc537, nie przejmuj się Postalem, touhou.pl to zgraja "przyjaznych" ludziów :3

ale mam pomysła!

może zrobić listę środków medialnych spotkań tohotardów?

np, kanały ircowe i inne :3

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

  • 魔ぜる
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #362
Hm, hm, czy za późno już dla mnie, żeby parę słów nabazgrać? Bo w sumie dopiero mnie oświeciło, że poza tymi, co byli na bodajże Magni tegorocznym i Japaniconie, to mnie pewnie inni nie kojarzą... (chyba, że są Kretonem).
Kagome~♪ Kagome~♪

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #363
kojarzę jak najbardziej, mimo iż początek był na party, koniec na turnieju PoFV...i to tyle ^^

nabazgraj coś

  • 魔ぜる
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #364
Point taken, no dobra XD

Pewnie bym jakieś tło do tego walneła i dokończyła to w ogóle, ale jak dotąd nie udało mi się przejść poza stage 3 w Ten Desires (bo jestem do dupy w te klocki, co tu dużo gadać), więc... tochę to pewnie poczeka. Przepraszam. lD Ale dziękuję ♥

No dobra, a teraz pogaduchy aside, a co mi tam, przedstawię się.

Mazeru jestem, "maze" w skrócie (i nie, nie chodzi tu o labirynt z angielska).
Lat 20, mieszka na zadupiu za Gdańskiem, Touhoufag niemal od pierwszego wejrzenia, już z cztery lata będą.
Admin TouhouRP-DA. Niskie. Lubi kląć.
Utożsamiania/utożsamia się z Yuką.
Od Kaguyi mi wara, bo polecą Master Sparki~♥
Woli używać Angielskiego niż Polskiego, więc przepraszam, jeśli połowa będzie nie w tym języku, co trzeba.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #365
Spoiler (pokaż/ukryj)
Ale moja literówka ci za to umknęła najwyraźniej. /zmyka do łóżka
Spoiler (pokaż/ukryj)
utożsamiania ? ^^

魔ぜる to jakiś czasownik od 魔 ? (czarować ?)
btw. nihońska wersja mojego nicku też zaczyna się od 魔 (魔雪)

  • 魔ぜる
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #366
Ulken, Pooky, ja nie twierdzę, że nią jestem. Ja tylko mówię, że się z nią utożsamiam (w ten czy inny sposób), a to znaczna różnica jest XD Inaczej pewnie zamiast "mazeru" bym na siebie kazała mówić "Yuka". Logiczne, nie?

Przestawiłem się na myślenie w języku angielskim, więc często mam tak, że układam zdania w tym języku, a później tłumaczę na polski... :s Myślę "confused", to wychodzi mi "skonfundowany"...
Highfive, mam dokładnie to samo, haha. Albo byki typu "wziąć egzamin" zamiast "podejść do egzaminu", itp.

Kurde, Mayuki, you caught me B<
I nope, ten nick to taka hybryda którą sobie wymyśliłam, jak byłam dużo młodsza. Jak go wymyślałam (jako dziesięcioletnia smarkula) miał nic nie znaczyć, a kilka lat później znalazłam słowo "mazeru" w słowniku Japońskiego. Oryginalnie powinno się to pisać jako 混ぜる (mieszać), podmieniłam więc tylko kanji na 魔 czyli "magia" lub "demon" i voilea~ Ot taki random.
A że go stosowałam od początku jako "pseudonim artystyczny" w tej formie, to tak już po prostu zostało, więc przepraszam wszystkich, że jest "nie w tym języku co trzeba" ;P

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #367
a skąd wiadomo iż na forum nie chciałaś przypadkiem zarejestrować się jako Yuuka lecz odkryłaś iż jest to niemożliwe? ;P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #368
Kurde, Mayuki, you caught me B<
I nope, ten nick to taka hybryda którą sobie wymyśliłam, jak byłam dużo młodsza. Jak go wymyślałam (jako dziesięcioletnia smarkula) miał nic nie znaczyć, a kilka lat później znalazłam słowo "mazeru" w słowniku Japońskiego. Oryginalnie powinno się to pisać jako 混ぜる (mieszać), podmieniłam więc tylko kanji na 魔 czyli "magia" lub "demon" i voilea~ Ot taki random.
A że go stosowałam od początku jako "pseudonim artystyczny" w tej formie, to tak już po prostu zostało, więc przepraszam wszystkich, że jest "nie w tym języku co trzeba" ;P

taka była moja druga myśl, jak sprawdziłem wszystkie warianty twojego nicku, tyle, że zdziwiła mnie zamiana krzaków ^^

  • 魔ぜる
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #369
Herub, nie dowiesz się, chyba, że jakąś Satori dorwiesz. Ale "dowodem" może być chociażby to, że nawet na stronach na których mogłam być Yuka, nie jestem nią. Ot i tyle na swoją obronę mam.

Mayuki, zmiana krzaka, jak wspomniałam, dość randomowa, ale gratuluję domyślności w takowym razie XD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #370
Point taken, no dobra XD

Pewnie bym jakieś tło do tego walneła i dokończyła to w ogóle, ale jak dotąd nie udało mi się przejść poza stage 3 w Ten Desires (bo jestem do dupy w te klocki, co tu dużo gadać), więc... tochę to pewnie poczeka. Przepraszam. lD Ale dziękuję ♥

No dobra, a teraz pogaduchy aside, a co mi tam, przedstawię się.

Mazeru jestem, "maze" w skrócie (i nie, nie chodzi tu o labirynt z angielska).
Lat 20, mieszka na zadupiu za Gdańskiem, Touhoufag niemal od pierwszego wejrzenia, już z cztery lata będą.
Admin TouhouRP-DA. Niskie. Lubi kląć.
Utożsamiania/utożsamia się z Yuką.
Od Kaguyi mi wara, bo polecą Master Sparki~♥
Woli używać Angielskiego niż Polskiego, więc przepraszam, jeśli połowa będzie nie w tym języku, co trzeba.
Witam w Touhou.pl , mam nadzieję że ci się tu spodoba i zostaniesz na dłużej ^^ .
Swoją drogą wspominałaś że byłaś na Japaniconie 2 , mogłabyś powiedzieć jak mniej więcej wyglądasz ?
Pytam się , gdyż też byłem na tym konwencie i gadałem z wieloma tohotardami ale nie potrafię ciebie skojarzyć ^^; .

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #371
Swoją drogą wspominałaś że byłaś na Japaniconie 2 , mogłabyś powiedzieć jak mniej więcej wyglądasz ?

jak byłeś na party to powinieneś kojarzyć : )

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #372
Swoją drogą wspominałaś że byłaś na Japaniconie 2 , mogłabyś powiedzieć jak mniej więcej wyglądasz ?

jak byłeś na party to powinieneś kojarzyć : )
Właśnie problem w tym że byłem wtedy dość mocno zmęczony przez to mało pamiętam , zresztą i tak większość Touhou party spędziłem gadając z Postalem ^^;

  • Nashi
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #373
na acepie są zdjuncia (hohoho stalkin')
ja Mazeru pamiętam z konkursu fandubbowego i POFVa, ale ciebie na tych nie było, więc nie pomogę xD

  • 魔ぜる
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #374
Swoją drogą wspominałaś że byłaś na Japaniconie 2 , mogłabyś powiedzieć jak mniej więcej wyglądasz ?

jak byłeś na party to powinieneś kojarzyć : )
Właśnie problem w tym że byłem wtedy dość mocno zmęczony przez to mało pamiętam , zresztą i tak większość Touhou party spędziłem gadając z Postalem ^^;

Byłam chyba jedyną laską na parkiecie przez praktycznie całość tej imprezy XD Uuuh jak wyglądam... to już Nashi podpowiedziała, ale zdjęcia na acepie są stare jak cholera haha; Uuuuuh najprawdopodobniej miałam takie dwa śmieszne kitki? Raczej niska, ciemne włosy... /how do describe yourself orz...