Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449085 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
  • Celth
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #345
makroekonomię ^^ na firze jestem, czyli finanse i rachunkowość. i nie wiem, co ja tu robię, ja chce być projektantką mody! xD a najlepiej to żoną jakiegoś przystojnego, bogatego faceta ^^

wiesz, ja pierwsze co się z takim czymś spotkałam xD ogólnie nie nadaję się do gier tego typu, refleks do bani, itd xd a tamta chce mnie jeszcze do aiona przekonać, jeszcze gorzej, jak na mnie XD

Kriss, wiesz, my wcześniej zaczynamy, wcześniej kończymy, chcą studentów z miasta przegonić na Euro xd ja 6 czerwca będę już po sesji, tej ^^


CAUTION!
human in the area
NO HUMAN ALLOWED

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #346
Kriss, wiesz, my wcześniej zaczynamy, wcześniej kończymy, chcą studentów z miasta przegonić na Euro xd ja 6 czerwca będę już po sesji, tej ^^

ja 15 kwietnia 2012 będę po sesji, przebij to xD

Turystyka i rekreacja na UŁ kłania się, miło mi poznać :)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #347
To uczucie kiedy skład Touhou.pl to było 100% facetów. Co się kurwa tutaj porobiło. Do tego brak Małysza spamującego wszędzie, że jakieś dwie nowe dziewoje się pojawiły na forum. Świat schodzi na psy.
Rucham psa jak sra

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #348
^
Od dawna, nie zauwazyles?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #349
O ile pamiętam, skład Touhou.pl to nadal w 100% faceci. Chyba, że któryś z redaktorów/adminów zmienił płeć. Also, ludzie się zmieniają i wolę tego nowego Małysza niż tego starego. Przynajmniej nie ma z mojej strony solidnej dawki hejtu i angstu każdego dnia! :P
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #350
Witam nową niewiastę na forum ! ^^
Mam nadzieję , że spodoba ci się tutaj i zostaniesz na dłużej :) .

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #351
To uczucie kiedy skład Touhou.pl to było 100% facetów. Co się kurwa tutaj porobiło. Do tego brak Małysza spamującego wszędzie, że jakieś dwie nowe dziewoje się pojawiły na forum. Świat schodzi na psy.
Mimo bycia nowomyszą, patrzę i łapię się za głowę... dokładnie te same myśli. Temat "touhou" w wypowiedziach pojawia się rzadziej niż "seks z 3D", co zaczyna niepokoić. A odnośnie samych dziewczyn na forum, to moja wypowiedź musiałaby zostać przeniesiona do Szowinistycznego Threadu.
Chociaż z drugiej strony cieszy rosnący fandom i liczba osób do pogadania na konwentach.

Z 2D nie porozmawiasz, nie przytulisz, nie jesteś w stanie z nią się kochać ani przeprowadzić z nią żadnej interakcji =D
1. można 2. można 3. niewielka strata 4. przed chwilą temu zaprzeczyłem, ale poza tym jest sporo interakcji z nimi.

Dajesz temat Deviol o dzieciach naszych waifu.
Jak ja go zrobiłem, to rekordowo szybko został usunięty, choć to był dział MS...

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #352
To się nazywa ewolucja. A o Touhou można gadac, czemu nie. Po prostu powyrzucac tematy, w których jest "sex, drugs and loli" i sprawa załatwiona. Also, takie narzekanie, a o ile pamiętam to Maluetar rzucił "szowinistyczny thread" który zamieniał się w shitstorma już kilka razy. Also, koniec offtopu...

  • BuraQ
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #353
1. Imie - Michał
2. Nick - BuraQ (zawsze ten sam)
3. Wiek - 22
4. Miejsce zamieszkania - Ostróda(wakacje) / Warszawa(studia)
5. Zainteresowania - touhou, derp. Z rzeczy niezwiązanych to mangi często czytam.
6. Od kiedy interesujesz się Touhou - grudzień 2009
7. Słów kilka o sobie ? - hum, zbieracz (cyfrowy) i stalker. Bardzo lekka znajomość japońskiego (ale czasem się przydaje). Jako że mam sporo okładek z albumów touhou mogę na życzenie romanizować utwory (tłumaczenia - nope, not really, ale "pośpiewać" też jest fajnie xD). Do tego trochę robię na wiki (tzn. touhouwiki, angielskiej), więc jak ktoś ma jakieś pytania (zwłaszcza o Lyrics pages) albo chciałby popomagać to można walić. Aha. 188cm wzrostu :V
. .

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #354
1. Imie - Michał
2. Nick - BuraQ (zawsze ten sam)
3. Wiek - 22
4. Miejsce zamieszkania - Ostróda(wakacje) / Warszawa(studia)
5. Zainteresowania - touhou, derp. Z rzeczy niezwiązanych to mangi często czytam.
6. Od kiedy interesujesz się Touhou - grudzień 2009
7. Słów kilka o sobie ? - hum, zbieracz (cyfrowy) i stalker. Bardzo lekka znajomość japońskiego (ale czasem się przydaje). Jako że mam sporo okładek z albumów touhou mogę na życzenie romanizować utwory (tłumaczenia - nope, not really, ale "pośpiewać" też jest fajnie xD). Do tego trochę robię na wiki (tzn. touhouwiki, angielskiej), więc jak ktoś ma jakieś pytania (zwłaszcza o Lyrics pages) albo chciałby popomagać to można walić. Aha. 188cm wzrostu :V
O, student z Wwy, to trzeba opić. Jaki kierunek i uczelnia?

>188cm - możesz patrzeć na Heruba z góry. >D

  • BuraQ
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #355
Heh, sporo ludzi ode mnie wyższych podobno było na Nejiro, a nie zwróciłem uwagi. Trzeba będzie kiedyś solidne mierzenie wśród touhowców przeprowadzić.

O, student z Wwy, to trzeba opić. Jaki kierunek i uczelnia?
UW, MIM. Informatyka. Spore mam luzy w tym semestrze więc do picia zwykle chętny :3

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #356
Witaj ^___^

Hoho xD I tak się ujawniasz od razu z tym na wstępie x'D

A co do spraw wzrostowych - Mayuki chyba najwyższy, 194,5 cm.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #357
Heh, sporo ludzi ode mnie wyższych podobno było na Nejiro, a nie zwróciłem uwagi. Trzeba będzie kiedyś solidne mierzenie wśród touhowców przeprowadzić.

O, student z Wwy, to trzeba opić. Jaki kierunek i uczelnia?
UW, MIM. Informatyka. Spore mam luzy w tym semestrze więc do picia zwykle chętny :3
No to zapraszam, choćby w tym tygodniu :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #358
A co do spraw wzrostowych - Mayuki chyba najwyższy, 194,5 cm.

ale w fandomie m&a niestety już nie :C cóż, pocieszę się fapdomem th

  • BuraQ
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #359
Niech was, skąd wy się bierzecie tacy wysocy?! Tyle czasu byłem najwyższy u siebie w towarzystwie...

No to zapraszam, choćby w tym tygodniu :3
W tygodniu to nie, wczoraj przyjechałem i jeszcze mam sporo do załatwienia (żeby móc wreszcie wejściówkę na JAPANicon kupić...). Ale później... :3