Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449065 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #840
Minoriko jest ... Nie wiem. Tak jakoś. No i jest tylko moja, bo nikt inny chyba nie ma jej jeszcze za waifu. A poza tym ma bardzo fajny fartuszek :>
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 13:38:08 przez poosheck
A może ziemniaka?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #841
I ma bardzo fajne stópki. Chuj, że dwie lewe. I tak są najseksowniejsze w całym Gensokyo.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #842
Skoro osoby poniżej 16 lat się już ujawniły, to i ja w końcu postanowiłam się przedstawić~!

Nazywam się Alicja, lat piętnaście. Mieszkam... no cóż, w małej wiosce. Nikt zapewne kojarzyć nie będzie.
Lubię: Rysować, M&A (chociaż mangę zdecydowanie bardziej) no i oczywiście Touhou. Grać zaczęłam dopiero od kilkunastu miesięcy,
dlatego moja wiedza i umiejętności nie są zbyt imponujące. Ale... ważne, że gra sprawia mi przyjemność. Nie spodziewałam się,
że danmaku może wciągnąć tak bardzo. Jeśli chodzi o ulubioną postać... wydaje mi się, że to do Yuuki żywię największe uczucia.
To ona wciągnęła mnie w świat Touhou i jestem jej za to wdzięczna. No, to by było chyba na tyle. Oddaję się w ręce fandomu~ :3
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2013, 22:08:27 przez NoNaku

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #843
Oddaję się w ręce fandomu~ :3
Fandom przyjmuje Cię w swoje rączki :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #844
Oddaję się w ręce fandomu~ :3
hue hue hue, nie radziłbym tego robić. Fandom ma śliskie ręce xD

Nazywam się Alicja, lat piętnaście. Lubię: Rysować, M&A (chociaż mangę zdecydowanie bardziej) no i oczywiście Touhou. Grać zaczęłam dopiero niecały rok temu,
dlatego moja wiedza i umiejętności nie są zbyt imponujące. Ale... ważne, że gra sprawia mi przyjemność. Nie spodziewałam się,
że danmaku może wciągnąć tak bardzo. Jeśli chodzi o ulubioną postać... wydaje mi się, że to do Yuuki żywię największe uczucia.
To ona wciągnęła mnie w świat Touhou i jestem jej za to wdzięczna.
+3 za imię
+2 za chęci gry w toho 
+2 za ulubioną postać Yuuki
Az 7 punktów ode mnie. To dużo... Chyba...
I chyba cię polubię, tylko musimy razem zagrać w Phantasmagorie. Jeżeli masz ochotę to napisz mi na PW :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #845
Mieszkam... no cóż, w małej wiosce. Nikt zapewne kojarzyć nie będzie.

Jeśli jest na wschodzie Polski, to może będę kojarzył.
Also siema.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #846
Witam również :3

W sumie... ja się tu chyba jeszcze nie przedstawiłem, ale chyba teraz to nie ma takiej potrzeby.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #847
Akurat według mnie fandom Touhou jest całkiem przyzwoity :>

Jeśli jest na wschodzie Polski, to może będę kojarzył.
Also siema.

Na południu, w beskidach dokładnie :p


I chyba cię polubię, tylko musimy razem zagrać w Phantasmagorie. Jeżeli masz ochotę to napisz mi na PW :3

Jeśli wytrzymasz moje beznadziejne faile, to nie ma sprawy - z chęcią kiedyś zagram :3

Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie~

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #848
W Beskidach... jeździłem tam czasem i znam niejedną wioskę, a najbardziej upodobałem sobie Węgierską Górkę :P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #849
Jednak ktoś się orientuje ^^ Mieszkam w wsi Skawica, chociaż bardziej rozpoznawalna jest chyba nasza sąsiednia wioska Zawoja. Mamy wspólną gminę, i jak już wcześniej powiedziałam, to Zawoja gra pierwsze skrzypce :p

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #850
o/

Jeśli grasz w bijatyki i chciałabyś zagrać netplay w soku/hm to pisz mi na priv :p

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #851
Oh, to całkiem niedaleko Krakowa.
(nie trzeba znać Polski i wszystkich miast, jeżeli ma się google xD)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #852
O, w Zawoi to nawet byłem, ale to było ładnych parę lat temu :P

I również zapraszam na partyjkę w Soku xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #853
Jednak ktoś się orientuje ^^ Mieszkam w wsi Skawica, chociaż bardziej rozpoznawalna jest chyba nasza sąsiednia wioska Zawoja. Mamy wspólną gminę, i jak już wcześniej powiedziałam, to Zawoja gra pierwsze skrzypce :p

I bez google wiem, gdzie to jest :P 
(no co, czasem muszę się tu czymś pochwalić :c )
Chociaż w Beskid Żywiecki dopiero planuję wycieczkę :c

Witam, witam :)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #854
Jeśli grasz w bijatyki i chciałabyś zagrać netplay w soku/hm to pisz mi na priv :p

I również zapraszam na partyjkę w Soku xD

Widzę, że czeka mnie naprawdę porządny trening :> Bijatyki to chyba moja najsłabsza strona, więc dobrze by było się trochę podciągnąć. W każdym razie, odpiszę na pewno.

Oh, to całkiem niedaleko Krakowa.

Jakieś 2 godzinki jazdy, nie dłużej :3

A tak z innej beczki, czuję się trochę dziwnie nie posiadając avka z postacią ze świata Touhou.