Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449489 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 17 Goście przegląda ten temat.
  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #810
czemu trzy razy widziałem tu swój nick?
mi fanki (z naciskiem na female) nie przeszkadzają i chętnie napije się soczku/kawki/piwka i porozmawiam jak to ta biała wilczyca jest zajebista.
po za tym w odróżnieniu do części forum mnie kręcą dojrzałe panny fizycznie i psychicznie
Spoiler (pokaż/ukryj)
ale ja zawsze byłem dziwny ;___;

a po za tym
Spoiler (pokaż/ukryj)
Witam wszystkich nowych użyszkodników


Pussy in a pussy's pussy in a room of pussy plushy

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #811
Yup, stary hejt na Kretona autorstwa Misuzu (która potem przyszła zdobywać atencję na tym forum,którego administratora tak zjechała). Wiarygodne jak Mima pstatnim bossem Touhou 14.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #812
*Grzmot*

Banhammer strikes down the bitches.

*Wincyj grzmotów.*

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #813
Olaboga, admina obrażajo ;\
Naucz się w końcu podchodzić z dystansem do siebie, bo permaban za coś takiego to nie jest najlepsze rozwiązanie - tylko podżega do dalszego tworzenia temu podobnych treści.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2013, 21:01:07 przez fretka

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #814
Fretka ma racje, trzeba mieć dystans do siebie.
I tak jak zauważyła permaban raczej nie załatwi sprawy... nie żebym znał to z własnego doświadczenia, hehe.

A tak btw.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Witam wszystkich chlebem i solą, na forum gdzie wszystko wszystko pier... sami wiecie co.

A tak btw co do traktowania nowych nastoletnich użytkowniczek jako sex targety: wszystkie pedofile - ogarnijcie hormony, to nie forum erotyczne dla pryszczatych nastolatków. Nie żeby psuło to jakkolwiek renomę tego forum ale cholercia, sami sobie wystawiacie ocenę i to niezbyt pozytywną. Jak macie takie ciągoty to nie wiem... obejrzyjcie jakiś loli doujin a jak to nie pomaga to może wizyta u psychologa coś da?
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2013, 21:20:47 przez Drewko
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #815
Spoiler (pokaż/ukryj)
voice of your consciences...

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #816
Nasze kochane kosplejerki niewiedział czy to jest toho, touhou czy moze tohou czy tohu....czy moze po prostu male dziewczynki dla starych pedofilów), nie wspominając o podstawowej chociaż wiedzy o uniwersum i postaciach... Ja się nie wypowiadam bom nowociota.... ale też nic nie kosplejuję :D
Nie wiem,czy troll czy nie.
Jednak,jeśli piszesz takie rzeczy to chyba w złym miejscu : P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #817
Kreton już poinformowany

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #818
Done.

  • Phantom
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #819
Witam

Imię: Bartek
Nick: Phantom
Wiek: 17 lat
Miejsce zamieszkania: Stargard
Zainteresowania: anime i manga, gry komputerowe, ofc Touhou, sci-fi i horrory, zjawiska paranormalne, astronomia, militaria i trochę innych rzeczy...
Słucham: metalu/rocka/wszystkiego, co ma szybkie tępo, chwytliwą melodie i dużo gitary
Od kiedy interesujesz się Touhou: od początku obecnych wakacji, czyli niecałe 2 miesiące

To tyle, liczę, że nie będę tego żałował...

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #820
Tępo powiadasz. Sporo osób w znanych mi internetach słucha metalu podobno, jej. Niby sam jestem tu nowy, ale czemu miałbym nie powitać kolejnego? Witaj więc.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #821
Tak teraz patrze i widzę, że moim jedynym postem tutaj było... pytanie, czy się tutaj przedstawiałem. Derp.

1. Mateusz
2. Ekkusu, EQSUE, eKSu,
3. W chwili obecnej a z 20
4. Centrum polski
5. Pisanie pierdół na różnych forach i nie tylko, marnowanie czasu na bezsensowne gry, wcielanie się w różne wymyślone fantastyczne postacie podczas gdy ma się problemy z podniesieniem kraty piwa, niepotrzebne myślenie na temat sensu istnienia, niedzielne słuchanie melodyjek z pralki, tostera i innych urządzeń RTV i AGD (Chiptune, rock, metal, trance)
6. Z ponad trzy lata to będzie na pewno.
7. Nie jeżdżę po konwentach, aczkolwiek jak ktoś będzie w okolicach Łodzi to może dać mi cynk to chętnie się spotkam. Przeważnie nieogarnięty w tym co się dzieje, wchodzę (Zwłaszcza ostatnio) sporadycznie, lubię marmoladę, musztardę rosyjską i parówki z wody. I gadać pierdoły w pierdołowaty sposób. Wybaczcie ;_;

PS: Jak tak poskakałem sobie po ostatnich stronach... niech ktoś to lepiej ogarnie bo straszy.

PS2: Heyo Phantom, heyo Waryate bo Ciebie też nie znam.

  • Phantom
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #822
Yo
Tak teraz czytam swoje wypociny...
Słucham: metalu/rocka/wszystkiego, co ma szybkie tępo, chwytliwą melodie i dużo gitary

co ma szybkie tępo

tępo
Kurna...*megafacepalm.jpg", chodziło oczywiście o tempo...
Heh, nie ma to jak popełnić błąd w pierwszym napisanym poście...
Dziękuje Waryate za zwrócenie uwagi.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 04:13:08 przez Phantom

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #823
Hai Ekkusu. Ja to ogólnie nowy i mało znany jestem, nie jeżdżę po konwentach, czy coś.[s/]

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #824
Administracja wita. Mam nadzieje, że ostatnie zamieszania nie odstraszają.

Cytat: Ekkusu
PS: Jak tak poskakałem sobie po ostatnich stronach... niech ktoś to lepiej ogarnie bo straszy.

Jak znajdę czas to ogarnę, jak nie - zgłosiłem Małyszowi przetrzepanie całego threadu.