Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku Challenges Reborn (Przeczytany 70335 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #135
Ups - wylogowało mnie jak nie patrzałem i nie pokazywało mi, że są nowe posty od jakichś 2 tygodni ... teehee

To jak chcecie mogę w sobotę na próbę zrobić kolejne wyzwanie i zobaczymy jak wyjdzie. Jeśli macie jakieś sugestie możecie jak zawsze pisać.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #136
Zgodnie z życzeniami Danmaku Challenge powstaje na ponowną próbę:

Challenge 12: Frozen Cherries.

Tym razem naszym celem jest wbić jak najwięcej Cherry Max (a.k.a. tą wartość w cherry systemie która jest po "/")
Gramy oczywiście w PCB - zaczynamy od początku, a kończymy po przejściu stage'a 3.
Gramy na poziomie: dowolnym z tym że - od wyniku odjęta zostaje początkowa wartość Cherry Max tj.:
Easy                 200,000
Normal             200,000
Hard                 250,000
Lunatic             300,000

Wymagany screen i/lub replay.

I tyle. Jak ktoś nie pamięta - czas do końca soboty. Wtedy zobaczymy ile osób weźmie udział i co dalej...

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #137

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #138
2 miechy przerwy od touhou dało o sobie znać poza tym nie mam już za wiele czasu na coś lepszego.

 http://www.mediafire.com/file/cvq5uqzrndwh199/th7_udCNSa.rpy

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #139
Wyniki #12

RankUserPunkty
1Misty2
2Wercik961

Niezbyt zauważyłem żeby odzew odżył, ale już wiem co z tym zrobię ...

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #140
Wpadłem na nowy pomysł jak sprawdzić kiedy ruszyć z kolejnymi wyzwaniami oto przed wami

Challenge 13: All Time in ZA WARUDO.

Prosty challenge - wbijamy jak najwięcej graze'a w EoSD stage 5.
Wymagany screen i/lub replay.

Aleee czas na wysyłanie zgłoszeń jest (potencjalnie) nieskończony - wyzwanie skończy się, gdy 4 różne osoby (mnie nie liczymy do tego) wyślą wynik w przeciągu 2 dni (tj. jak ktoś wyśle to jeśli 3 inne osoby wyślą w przeciągu 48h to wyzwanie się kończy, jeśli nie znajdą się 3 osoby można wysłać kolejny wynik i zacząć kolejne 2 dni, ale musi to być inna próba niż wysłana poprzednio - niekoniecznie lepsza).
W ten sposób nie będę musiał się wypytywać czy są, a może jednak nie, chętni i nie skończy się na słownych deklaracjach tylko na faktycznym wysiłku. Nie będę się czepiał jakości próby, po prostu chce mieć bardziej namacalny dowód, że w danym momencie są ludzie którym się chce.

Jak mówiłem czas jest nielimitowany - przynajmniej puki forum istnieje może to być jutro, może być za miesiąc a może za 3 lata.

I tyle.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #141

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #142

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #143

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #144

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #145
Miło by było jakbyś chociaż pisał w poście ile graze'u zdobyłeś, tak bym nie musiał pobierać replaya i go przewijać, by sprawdzić tę jedną rzecz.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #146

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #147

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #148

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #149