Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 348030 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Kosiek
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJSEKSOWNIEJSZA POSTAĆ)
Odpowiedź #810
A ja nie będę wlepiał artów, tylko powiem, że mi najbardziej odpowiada Utsuho - ze swoimi długimi kruczoczarnymi włosami, prostą długą spódnicą (zamienną na mini) i fanonowym przedstawieniem w pończoszkach z zamiennikiem betonowego bucika na nogawicę płytową z butem.
Drugie miejsce twardo trzyma Sakuya. Prosty, skromny strój pokojówki, cicha z charakteru i srebrne włosy za młodu (co do tego mogą być małe nieścisłości - czepta się tramwaja xD), czegóż więcej chcieć?
Mocne trzecie miejsce mają Meiling i Orin za rudość i fajną, prostą estetykę stroju (nawet kanonicznie).
Czwartą pozycję trzyma Byakuren, bo jak tu nie lubić osoby, która raz, że wygląda, a dwa, posiada niesamowitą wiedzę? MILF ftw.
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJSEKSOWNIEJSZA POSTAĆ)
Odpowiedź #811
Patchouli z jej piżamką jest dostatecznie seksowna.

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJSEKSOWNIEJSZA POSTAĆ)
Odpowiedź #812
A ja nie będę wlepiał artów, tylko powiem, że mi najbardziej odpowiada Utsuho - ze swoimi długimi kruczoczarnymi włosami, prostą długą spódnicą (zamienną na mini) i fanonowym przedstawieniem w pończoszkach z zamiennikiem betonowego bucika na nogawicę płytową z butem.

+10

Dodam jeszcze Byakuren i Ayę (ew. Keine jeszcze)

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJSEKSOWNIEJSZA POSTAĆ)
Odpowiedź #813
1: Alice/Nue
2: Shanghai
3: Rumia
4: Star Sapphire/Sunny Milk
5: Suwako/Nitori
6: Flandre/Remilia
7: Yukari/Sakuya
8: Yumeko
9: Satori
10: Suika/Orin







Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #814
Combo incoming.

53. ULUBIONA PARA

Gensokyo, jak już wspomniałem, ma dziesiątki niewiast we wszystkich smakach i poziomach relacji, a minimalna liczba postaci męskich dodatkowo pozwala myśleć, że ich relacje mogą być nieraz bardzo intensywne lub bliskie. Więc, tu się pojawia pytanie która perspektywa bliskich relacji podoba wam się najbardziej? Dziecinna? Dorosła? Łagodna / pełna kłótni? Z wskazówkami w kanonie czy kompletnie wymyślona ale dziwnie pasująca? Z pewnością jest taka, na widok której twarz sama się wam uśmiecha.

http://en.touhouwiki.net/wiki/Relationshipping - ściągawka, z Pixiv tagami do obaczenia w praktyce

Ja osobiście mam banana na twarzy widząc jak Sanae i Kogasa zachowują się wobec siebie. Pairing utworzony z bądź co bądź dziwnego pomysłu, iż dręczenie Kogasy sprawia przyjemność Sanae, w ostateczności zaowocowuje sympatycznymi sytuacjami, w których nie da się nie chcieć przytulić małej karakasy - mogę nawet wybaczyć okazyjne pokazywanie Sanae-chan jako wrednej skoro dodaje to Kogasie charakteru. No i sytuacje romantyczne między nimi to po prostu worek cukru. Dodatkowym plusem jest powstanie słynnego i śmiechowego (choć miejscami trudnego do zrozumienia) Hang in There, Kogasa-san, autorstwa Mizuki Hitoshiego.

Kolejną parą na widok której uśmiech mi nie chce odejść jest Ran x Chen. W znacznej większości przypadków relacje czysto matczyne (nie licząc okazyjnych krwotoków jak Czen zrobi coś niebezpiecznie uroczego), niezwykle przyjemnie mi się je ogląda gdy Chen zachowuje się jak na dziecko przystało, a Ran ją strofuje i przywraca do porządku, do czasu w którym po prostu nie wytrzymuje, i wtedy i ona i ja hnnggggujemy gromko. Grubo zbyt sympatyczne abym mógł nie lubić.

No i jeszcze jedną relacją wywołującą u mnie podobne reakcje jest Yuyuko x Youmu. Lekko doroślejsza niż powyższa, ale i tak kretyńsko sympatyczna. Poważny charakter i oddanie swojej Pani Youmu paradoksalnie idealnie zgrywają się z beztroską i figlarnością Yuyu, powodując sytuacje gdy ta druga zachowuje się czasem jak matka wobec starającej się jak może ale mającej swoje momenty słabości Youmu, a czasem dla odmiany to Yuyuko potrzebuje przywołania do porządku gdy ponosi ją fantazja. Mimo wszystko nie czuje się tam ani grama wspólnej niechęci, postacie są bardzo blisko związane i ich wspólne relacje bardzo poszerzają ich charakter. No i bonusem jest ogromna ilość prawdziwych yuri delicji spod tego znaku (żeby nie było że deklaruje się na przeciwnika doroślejszego yuri w wykonaniu YuYukari, po prostu takie mam preferencje).

Z odznaczeń udzieliłbym jeszcze Marisa x Rinnosuke za to że Kourin nie jest deprawowany na korzyść tej pary oraz za wskazówki w kanonie, sympatyczne podejścia ze strony Marisy i nieco rodzicielskie Kourina. Honorowy order białej lilii dam też Reimu x Sanae - tak, wolę Kogasę w roli pary dla niej ale relacje między przeciwnymi jak dwa bieguny miko też mnie radują, Cirno x Suwako za potencjalne moe, Komachi x Shikieiki za bycie niejako odwróceniem YoumuYuyu, Aya x Momiji za rozwój charakteru tej drugiej i dawkę tsundere po Double Spoiler, oraz Kanako x Suwako za doroślejsze i rodzicielskie wobec Sanae podejście, ale nadal pełne śmiechowych sytuacji.

Z tych, co mi nie za bardzo podchodzą, o dziwo 2 najpopularniejsze - Marisa X Alice gruubo za mocno powoduje efekt wiecznego patrzenia na biedną Alicję przez pryzmat tej pary i nieraz deprawuje jej charakter do wrednego yandere, ale i Marisa X Patchouli pasuje mi jak pięść do nosa, ze względu na niekompatybilność charakterów i nieraz wredność Marisy wobec panny hikikomori, coś co Koakuma zastępuje sługowymi uczuciami i odrobiną perwersji. Nie przepadam też za Mokou X Kaguya za robienie czego się da, by wieczną nienawiść przekuć na twardą sympatię, mimo że to chyba najmocniej nie znoszące się postaci w serii (plus zaprzeczanie całkiem możliwemu MokoKeine). Nadmienię jeszcze bardzo rzadko widzianą przeze mnie parę Sanae X Sakuya, która mimo oryginalności razi mnie kompletnym niedopasowaniem charakterów, no i dyskusja na ten temat często jest zapalnikiem.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #815
MokoKeine, chyba tyle.
o, zapomniałam o YukariReimu


also
>temat o ulubionej parze
>69. strona
I see what you did there.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2012, 10:42:37 przez fretka

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Kosiek
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #816
Jestem zapalonym zwolennikiem MokouXKeine. Pod każdym względem na miejscu, bardziej niż wiele innych, dziwniejszych ustawień. Przyjemnie się na nie patrzy, wyniknięcie czegoś więcej też jest jak najbardziej uzasadnione no i obie panie się ładnie uzupełniają - Mokou ze swoim porywczym, ognistym temperamentem jest uspokajana, czasami wręcz kierowana przez spokojniejszą, rozważną Keine-sensei.
Drugi pairing, który uwielbiam, to RanxChen, ale tu nie mam co dopowiadać, bo już wszystko co najważniejsze powiedziałeś Critz xD

  • Suzushii
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #817
Mokou z Keine na artach a w doujinach Mokou z Kaguyą.
Dalej? Raczej staroświecki będę.
Yukari z Reimu
Yuyuko z Youmu
Alice z Marisą
No i tu temat burza dla fanów Sakui bo widzę ją tylko z Meiling.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #818
Cytuj
Cirno x Suwako za potencjalne moe

Ale ten temat upadł, ja p*******.

Marisa i Nitori za bardzo fajną bombę pozwalającą trochę się zrelaksować podczas rozgrywki, znacznie pewniej się grejzuje mając na sobie tarczę. Marisa i Alice w SA za wygodny tryb strzału. Youmu i Yuyuko w IN, lubię nimi grać, duży rozrzut pocisków Yuyuko i koncentracja u Youmu są git.

Cytuj
temat burza dla fanów Sakui bo widzę ją tylko z Meiling.

Ja ją widziałem tylko z Remilią.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2012, 11:20:19 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #819
Alicja x Marisa
Alicja x Shinki
Alicja x Medicine
Ran x Chen

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #820
1. Marisa x Alice
2. Miko x Futo
3. Alice x Sakuya

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #821
1. Mokou i Keine (bezsprzecznie...jakoś tak...jakby żadna z postaci w Genso nie wiedziała o innych, stawiał bym dużo, że akurat one sobie przypadną do gustu...no i ładnie również razem wyglądają)
2. Suwako i Kanako (pokazowy duet stara hag - młoda loli, a dodatkowo...boginki *___*)
3. Marisa i Reimu (no ta relacja zasługuje na osobną książkę)


  • Jedius9Baka
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #822
MariAri. W sumie beczką śmiechu jest też Rin/Chen/Nazrin, ale to nie para. :P
Prawie jak powrót

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #823

Co ja widzę.

Hm, lubię paring Sakuyi i Youmu, tak jakoś o-o
Nue Kogasa, Nitori Marisa, coś takiego.

  • Tora
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA PARA)
Odpowiedź #824
52. NAJSEKSOWNIEJSZA POSTAĆ
Chyba był wcześniej temat z najładniejszą... u mnie będzie to samo.

1. Tenshi
2. Yuyuko
3. Marisa
4. Yukari
5. Okuu
6. Suwako
7. Koishi
8. Alice
9. Byakuren
10. Sakuya
i cała reszta moich favów. Choć skoro mówimy o atrakcyjności... pamiętam jak swego czasu wzdychałem do Ayi i Momija, ale zwaliłem i mi przeszło.

53. ULUBIONA PARA
Kanako x Suwako
Reimu x Yukari
Reimu x Suika
Reimu x Sanae
Tenshi x Suika
Tenshi x Yukari
Yuyuko x Youmu
Yuyuko x Yukari
Yukari x Ran
Cirno x Suwako
Aya x Momiji
Satori x Koishi
Remilia x Sakuya
Marisa x Patchouli
Sanae x Kogasa
Byakuren x Shou
Byakuren x Murasa
Komachi x Shikieiki
Moko x Kaguya
Reisen x Tewi

Nielubiane:
Keine x Moko
Ran x Chen
Marisa x Reimu

Nie mam weny do pisania ściany tekstu z uzasadnieniami, może innym razem.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.