Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Osiągnięcia - Archiwum (Przeczytany 216073 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #495
Na początek chciałbym podziękować Losikowi za przyjęcie tej niewdzięcznej posady.

Dodatkowo osiągnięcia typu lifetime zostały zaktualizowane.

Od siebie dodam, że niedługo pojawią się dodatkowe osiągnięcia, które prócz tego, że będą wielopoziomowe, to także w nieznacznym stopniu pomogą wam podbić wasze osiągnięcia lifetime.

Więcej szczegółów na razie nie podam.

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #496
Around the Moonrunes - Decisive Evidence
Spoiler (pokaż/ukryj)

Skoro w Gensokyo nie ma niczego takiego jak forensic science, to odciski palców nie zadziałają, karteczka musi być.

Aslo, obfita w głupie momenty repka z UFO Extra:
nihil novi but

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #497
Zostałem oddelegowany, żeby trochę tu uprzątnąć, co też niniejszym czynię.

Wszystko co nieaktualne wędruje do archiwum. Co do reszty:
-Tribell - Nie działa mi ten replay z RSS zarówno na przyspieszeniu, jak i normalnym tempie. Przy 5. bossie postać ginie raz za razem. Ewentualnie jeśli u ciebie to działa i nagrasz filmik z tym czy coś to mogę wtedy zaliczyć.

Lepiej późno niż wcale.

Możesz spokojnie zdiscardować to osiągnięcie. U mnie ten repek dostaje ostrego desyncha.

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #498
-xravenx - Link zdążył wygasnąć. Jak zrobisz reupload to sprawdzę.
PoFV Maniac
https://www.sendspace.com/file/sjd9f1




Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #502

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #503
System osiągnięć zaktualizowany do wersji 3.9. Dodano nowe osiągnięcia, więcej info w change log.

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #504
System osiągnięć zaktualizowany do wersji 3.9b. Dodano nowe osiągnięcia, więcej info w change log.

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #505
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2015, 04:41:38 przez Kreton

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #506

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.


Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #508
IN Maniac
https://www.sendspace.com/file/cc7uw7


Q: Finał A czy Finał B ? Zasady przyznawania osiągnięć w IN ?
A: Osiągnięcia przyznawane są użytkownikowi, który ukończył grę pokonując Kaguyę (Finał B). Naturalnym jest, że skoro mamy odblokowany Finał B - to znaczy, że Finał A również został wcześniej ukończony. Dodatkowo by zdobyć osiągnięcie Maniac - należy ukończyć Finał B 12 razy - 4 drużyny i 8 postaci Solo.
  Taka mała uwaga - grając solo Final B mamy odblokowany od razu, bez robienia Final A

Bo robiłeś go drużyną. Zresztą co to za różnica czy jest czy nie. Po prostu ma być Finał B, tyle.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2015, 16:09:59 przez Kreton

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #509
Chciałbym pogratulować ravenowi.

Przebicie mnie w Score w Lifetime, a także uzyskanie Graze Class IV i jako pierwszy na stronie: Spell Card Class III